Nejoblíbenější moment / song

Debata o příběhu.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

i ty Brute?? :shock: :?

pokud je to ten, co máš na fejsu, pak ano. tvůj mail mám...ale jako Sadene tě musím upozornit, že to je docela ptákovina (ale že trpím těžkým syndromem autorské nespokojenosti), a je to jen hrubá verze toho, jak bych si představovala, že by to mělo ve finále vypadat.
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od GreenFlag »

Kurdt57 píše:Mohl bych to sem postnout, ale je to moc dlouhý. :) A Green by mě zabanánoval...
BTW Je to přepis Kaidanovi romance z ME1.
nezabanoval :mrgreen: , od toho tu máš pravidla :D
Je jedno, jak bude příspěvek dlouhý, nesmí být vulgární a nějak rasistický 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Kurdt57 »

JJ, to je on. Hořím nedočkavostí. :)
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

hoříš nedočkavostí dobře se pobavit? :) a tím myslím, že se budeš smát nad mou praštěností a budeš si říkat, že jsem d...l a že to je velké zprznění universa ME :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Kurdt57 »

Hele, po diskuzi Kaidan už mám jasno. :D Nee, v poho. Posílej! :)
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Kurdt57 píše:Hele, po diskuzi Kaidan už mám jasno. :D Nee, v poho. Posílej! :)
no jak myslíš...ale Kaidan je tam hoodně moc...přestane tě to bavit :D okey, někde to najdu a pošlu ti totéž, co jsem posala Sadene, když se budeš chtít bavit dál, pošlu další část
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Kurdt57 »

Ok, já dám "najít a nahradit vše" a vložim tam třeba Mirandu. :) Dík!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Jinak tohle by se ti mohlo hodit :D http://masseffect.livejournal.com/858781.html

Sadene, tohle je dost hustý...rozhodně to využiju...díky moc
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:
Jinak tohle by se ti mohlo hodit :D http://masseffect.livejournal.com/858781.html

Sadene, tohle je dost hustý...rozhodně to využiju...díky moc
Jsem ráda, že se líbí :-) Já bych třeba na některé ty možnosti neměla odvahu (např: Sakra, buď chlap -> a najednou z toho máš I don't believe you have the pleasure of serving under me), ale člověku pak ujde docela dost věcí :D Takže s pomocí tohoto projektu mám aspoň romanci přesně podle svých požadavků :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:má velká fantazie si vždycky totiž vymyslí ptákovinu v podobě povídkého přepisu (a notné úpravy dle jejího gusta) něčeho, na čem zrovna ujíždím. Nějaký ten rok je to Mass Effect, ale až nedávno mi to natolik začalo harašit v hlavě, že jsem byla nucena hodit to na wordovský "papír", protože jsem se nesoustředila na nic jiného a dělala chyby (třeba v práci), takže to prostě muselo ven. Sadene jsem poslala část upravené verze ME (ale v té části, co jsem jí poslala, jsem se k událostem prvního dílu ještě ani nedostala), chtěla si to přečíst (zatím nevím, jestli se k tomu už dostala nebo ne, na její verdikt si ale ráda počkám :) ). Občas se mi v hlavě "zrodí" scénka z ME s mou úpravou, jako třeba to, co se dělo po Horizonu. Ano, musím říct, že je to psáno stylem Mary Sue a že se v prví řadě soustředím na svou postavu, ale postupně to rozšířím tak, jak je to dělaný, čili i scény jiných postav...je to běh na hodně dlouhou trať, ale nejsem na ní poprvé :)
Tak musím říct, že jsem to četla včera ve 2 v noci na mobilu, kam jsem si to prozíravě uložila :D Nějak jsem nemohla usnout a pak jsem se do toho tak zabrala, že jsem nemohla přestat a skončilo to moc rychle! Takže šup další část, ať mám co dělat o bezesných nocích, kdy ani myšlenky na Kaidana mi nedovolí spát :D
No ale vážně: byla jsem z toho mimo. Ale v dobrém slova smyslu. Je fajn, že jdeš svým směrem a není to prostě Kaidan a FemShep. Tady se aspoň můžu těšit a dohadovat, jakým směrem se to bude vyvíjet dál. Nadhodila jsi zajímavou myšlenku a já jsem moc zvědavá, co se bude s Katii dál dít. BTW, Kai? Freaking awesome!
Ještě jedna pochvalná poznámka: je to česky! To znamená, že tam nemáš nějaké fatální chyby a prostě to má styl a nevypadá to, že to psal nějaký gramatický ignorant :D Protože bych se asi jinak nepřinutila to přečíst, jsem na češtinu a stylistiku docela pedant :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Kurdt57 »

Já jsem teď na stránce 3. :) Furt v práci někdo prudí, tak jsem neměl víc času. Ale zatím LIKE!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene, Kurdt: to jako myslíte vážně??? Vám se to fakt líbí?? Oh my God, to jsem tedy absolutně, ale opravdu, nečekala :oops: no, jestli tedy chcete pokračování, můžu opět něco poslat.

Ale aby to Sadene chytlo až tahle moc...vážně jsem to nečekala a přitom je to těžký výplod mé choré fantazie :lol: Pokud jde o stylistiku a gramatiku, tak na to jsem taky docela pes, troufám si říct, že mám cit pro český jazyk, takže když někde vidím něco špatné napsaného, mám z toho přinejlepším husí kůži, při nejhorším se mi udělá špatně :) a navíc při svém zaměstnání si nemůžu dovolit psát chyby, to by mě ukamenovali

Pokud jde o mou vloženou postavu, nemohla jsem to psát ve stylu FemShep/Kaidan, to bych vlastně jen přepsala příběh ME...sice to přepíšu tak jako tak, ale bude to se změnama, protože je tam moje postava Katie :) já vždycky musím někam nacpat svou smyšlenou postavu :) tomu neujde nic, co píšu

Ano, zkratka Kai (sice to je skoro jako Kai Leng, ale zatím nikdo netuší, že někdo takový existuje, takže proč ne) mě napadla, protože ačkoli je Kaidan krásný jméno...je moc dlouhý na napsání (a vzhledem k tomu, jak často ho tam používám, prostě jsem si ho zkrátila :D )

Kurdt: jsem zvědavá, co tomu řekneš, až to dočteš, ale i tak fakt díky :)

Lidi, vy mi dáváte, z tohohle se budu ještě dlouho vzpamatovávat. Ale možná vás potěší, že to mám vymyšlené až do konce trojky...vím přesně, co napsat, horší je dostat to na papír :D ale vynasnažím se
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Sadene »

To jako že to ještě nemáš všechno napsané? :D :o :P Ne, utahuju si :D
No mně se to vážně líbilo, tak mi prosím pošli další část nebo raději všechno, co zatím máš, ať to lousknu pěkně najednou :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

dobře, pošlu tak nějak co mám...zasekla jsem se před první misi na Eden Prime, tedy nepamatuju si průběh mise k momentu, kdy začnou likvidovat bomby...pak opět něco mám...ale protože jsem začala ME hrát znovu a dělám si z toho videa, přepsání nebude snad tak těžký...

a pošlu ti malou část ze "dvojky" po Horizonu :) ta část se mi taky docela líbí, chudák holka :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:dobře, pošlu tak nějak co mám...zasekla jsem se před první misi na Eden Prime, tedy nepamatuju si průběh mise k momentu, kdy začnou likvidovat bomby...pak opět něco mám...ale protože jsem začala ME hrát znovu a dělám si z toho videa, přepsání nebude snad tak těžký...

a pošlu ti malou část ze "dvojky" po Horizonu :) ta část se mi taky docela líbí, chudák holka :lol:
Wow, začínám se bát, že to bude emocionálně náročné! :shock:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

no uvidíš sama...já na tom o víkendu zapracuju, aby to nebylo na přeskáčku, doplním to tak, aby to dávalo smysl :D já vždycky musím z hlavy dostat to, co mi tam haraší...takže mám různě uloženou scénku z tohohle a tamtoho...ten proces je náročný :D už jsem měla napsány i události před Ilosem...ale díky tvému odkazu to budu muset pozměnit :twisted: ale ne o moc :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Kurdt57 »

Tak jsem to dočet a nemám slov! Katie, fakt bomba. Úplně jsme to zhltnul a nemůžu se dočkat pokračování! :) Klobouk dolů.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Kurdt57 píše:Tak jsem to dočet a nemám slov! Katie, fakt bomba. Úplně jsme to zhltnul a nemůžu se dočkat pokračování! :) Klobouk dolů.
:shock: :shock: jako fakt?
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Kurdt57 »

Jo, už teď mám absťák. :)
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejoblíbenější moment / song

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

heh...mno tak takovouhle reakci jsem nečekala :oops: ale jako vážně...můj syndrom nespokojeného autora je prostě silný, takže o svých výtvorech dost pochybuju...o to příjemnější jsou kladné reakce...pošlu ti tedy totéž co Sadene...ale na pokračování si pak budete muset počkat, jak jsem už psala, zasekla jsem se, protože jsem se dostala k přepisu prvního dílu ME...resp. si napíšu nějakou scénu ze dvojky nebo trojky...tak vydrž :oops:
Obrázek
Odpovědět