Deleted scenes

Debata o příběhu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Deleted scenes

Příspěvek od Sadene »

To, že původně měli být bisexuální Kaidan a Ash i v jedničce, už víme. Nakonec zůstala bi pod trapnou záminkou jednoho pohlaví pouze Liara.
Nedávno jsem ale narazila na zajímavé video - původně bylo možné, aby misi na Virmiru přežili jak Kaidan, tak Ashley!

http://www.youtube.com/watch?v=zMSJDxM8 ... tF7pzO72XA

Možná už jste třeba o téhle možnosti slyšeli, ale co tedy říkáte na konečné řešení? Já myslím, že je lepší, když si musíme vybrat, kdo bude Virmire survivor :-) Ash mám sice ráda, ale stejně to nikdy nepřežije... :-(

Očividně existuje i spousta nepoužitého audio materiálu k ME3.
Slyšet tohle ve hře, a ne jen jako vytržený audio file, to bych šla asi do kolen :D

"Kaidan: Hey, well, you just told me that you love me. Shouldn’t we celebrate?"

Jak mi to mohli udělat? Jak mě o to mohli připravit? I'm soooo sad :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Deleted scenes

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

no to si dělaj srandu!!!! Nevím, co je lepší, jestli si vybrat nebo moct zachránit oba. Když jsem se měla prvně rozhodnout, koho nechám umřít, docela jsem to ořvala, ale teď už mi to je docela fuk, Kaidan to vždycky přežije. Ale jako naštvalo mě to, možná by byla větší legrace, kdyby mohli přežít oba
Naposledy upravil(a) Ashley-Sheppard dne pát 24. srp 2012 6:46:24, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Deleted scenes

Příspěvek od GreenFlag »

Ještě, že tu scénu vystřihly ;). Jedno z nejtěžších rozhodnutí, které jsem poprvé ve hře musel udělat :D
Obrázek
Odpovědět