Nerdish question about Saren

Debata o příběhu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Nerdish question about Saren

Příspěvek od jeňa_cz »

nedávno jsem si po dlouhé době rozjel ME1, ach ta extáze nejlepší díl serie atd... atd...
napadla mě jedna věc...
Je/byl Saren biotik?
všichni jsme viděli jak Shepardovou "zbiotikoval" na Virmire, ale nikde není řečeno, že by Saren byl členem jednotky Cabbal nebo byl biotik (ani v knize/ách), navíc je jasny, že reaperské implantáty mohou dodat osobě biotické schopnosti (viz T.I.M. a Lieutenant bastard Kai Leng) ale Saren sám řekl že se nechal "vylepšit" od Sovereigna až po setkání na Virmire, ovšem my jsem Sarena už od začátku viděli jako silně pozměněnyho, se spoustou implantátů.

takže co myslíte byl Saren od narození Biotik nebo až díky Sovereignovym udělátkám? =)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nerdish question about Saren

Příspěvek od Sadene »

Můj skromný názor je ten, že nebyl. Knížku (Zjevení) teda nemám zatím dočtenou celou, ale nechápu, proč by nevyužili jeho biotických schopností, kdyby je měl.
Takže já si myslím, že jen dostal upgrade ;) but then again I can be entirely wrong :ninja:
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Nerdish question about Saren

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:Můj skromný názor je ten, že nebyl. Knížku (Zjevení) teda nemám zatím dočtenou celou, ale nechápu, proč by nevyužili jeho biotických schopností, kdyby je měl.
Takže já si myslím, že jen dostal upgrade ;) but then again I can be entirely wrong :ninja:
juhů nečekal jsem že někdo odpoví, myslel jsem že se tu udělá pár pavučin a pak se to téma smaže =)

já právě nevím, teda myslím si že je to tak 60% na 40% že není biotik, no ale když už je to tak významná osoba tak třeba možná... =) ale zase kdyby nebyl a získal bioticky schopnosti pomoci sovereignovych udělátek tak proč biotiku nevyužil v závěrečnym boji ať už jako Saren-turian nebo Saren-žabák

já su takovej nerd na mass effect zastřelte mě :D
Odpovědět