Import postavy a odinstalace hry

Problémy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
MiaMadafaka
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. pro 2016 9:44:15

Import postavy a odinstalace hry

Příspěvek od MiaMadafaka »

Zdravim, snad to tu nikde neni ale chci se zeptat. Kdyz si importuju postavu treba z me2 do me3, je potreba mit nainstalovanou me2? Nemate nekdo zkusenost si importovat postavu a odinstalovat tu predchozi hru aniz by jste ztratili data a postup z predchozi hry? Ptam se pac mit nainstalovany vsechny 3 hry zabira v komplu nehorazne dost mista. Diky za info :)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Import postavy a odinstalace hry

Příspěvek od Honzaleco »

...to jsem nezkoušel, ale...

...savy, který se importujou do dalších dílů, jsou uložený ve složce v Dokumentech. A import třeba z ME1 do ME2 probíhá tak, že v konfigurační utilitě ME2 označíš přímo tu složku a z ní se savy importujou. Takže i když sice nebudeš mít nainstalovanou hru, ale bude tam ta složka, tak by to teoreticky mělo jít. Nejspíš.

...u importu do ME3 bych zkusil podobnej postup...taky, aby tam byla ta složka a asi aby se i stejně jmenovala (Dokumenty -> BioWare -> Mass Effect 2 -> a pak asi "Saves" a tam ty savy...teď nevim, jak se to přesně jmenuje...na novym noťasu mam jenom ME3 a jenom na MP) a import by taky moh proběhnout...trojka si ty savy vyhledává sama - nemusíš nic hledat v konf. aplikaci...
MiaMadafaka
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. pro 2016 9:44:15

Re: Import postavy a odinstalace hry

Příspěvek od MiaMadafaka »

Diky moc za odpoved :) ted na to koukam a z tech dokumentu mam ty savy nekam presunout? Treba savy z me2 nekam do slozky nainstalovane me3 primo do dat? Pac ja mam v dokumentech savy vsechny. Jak z me1, tak z me2, tak i z me3, jenze Me1 mam odinstalovany a ty savy se mi nepretahly do me2, kterou jsem si nainstalovala po me1. Za to kdyz jsem pak hrala me3 a nechala jsem nainstalovany i me2 tak se mi savy automaticky pretahly.

Snad rozumis :) dekuju za dalsi radu :)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Import postavy a odinstalace hry

Příspěvek od Honzaleco »

ME2 -> ME3 šlo, protože jsi v tý době měla nainstalovaný ME3, ale ME1 -> ME2 nešlo, protože ME2 sis nainstalovala, až když už jsi měla ME1 pryč. Pochopil jsem to dobře?



Import z ME1 do ME2 probíhá standardně takhle:

-----

1)
Otevřít složku, kde mám nainstalovanej ME2 (u mě je to C: -> Program Files -> Mass Effect 2)
2) Otevřít Mass Effect2Config (ve složce Binaries)
3) Kliknout na záložku Uložené pozice a tam vyhledat - překvapení - uložené pozice z ME1 (umístění se samo nabídne, ale jinak: složka se savama je v Dokumentech)
4) Spustit ME2, začít novou hru a vybrat si importovanou postavu z ME1. Měla by se ukázat nabídka podle importovanejch savů.

-----

...pokud je mi jasnej problém, tak zakopanej pes je v savech z ME1.
...savy z jedničky ani dvojky nemusíš nikam přesouvat (třeba z Dokumentů do Program Files, kam jsou instalovaný hry), to by asi ani nemělo cenu - hry od BioWare si dávají uložený pozice zvlášť, do Dokumentů...když budeš chtít importovat save z ME1 do ME2, tak snad ani nemusí bejt nainstalovanej ten první díl...hlavní je, aby v Dokumentech byla složka se savama z ME1...Dokumenty -> BioWare-> Mass Effect -> Save nebo tak nějak...a můžeš postupovat podle toho očíslovanýho návodu, akorát holt nebudeš mít nainstalovanou hru...to by snad nemuselo vadit...

Snad to pomůže.
MiaMadafaka
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. pro 2016 9:44:15

Re: Import postavy a odinstalace hry

Příspěvek od MiaMadafaka »

Dikymoc za rady :)

Ja se rozhodla, ze si zahraju ME od jednicky. No, zajimave je, ze jednicku mam dohranou a nainstalovanou , ale savy se mi neustale nechtej importovat. Mam je vsechny v dokumentech, delala jsem i ten ciselnej navod, nic. Nestalo se to nikomu? Jsem z toho nestastna, nevim cim to je.
MiaMadafaka
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: úte 06. pro 2016 9:44:15

Re: Import postavy a odinstalace hry

Příspěvek od MiaMadafaka »

Yes! Mam to diky moc :)
Odpovědět