Nefunkční hra

Problémy s hrou? Zde je můžete řešit.
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Flek »

Tak zkus jestli máš ještě XPčka tak to stáhni na 2HDD i se save a přetáhni je Win7 a skus to spustit jako správce
trposek
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pát 30. led 2015 11:54:36

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od trposek »

Ahoj
taky jsem si zakoupil nedávno MS1 od Originu a nastal ten stejný problém nespustil se. Zkusil jsem přepsat soubory jak bylo popsáno v příspěvku, ale nic se nestalo. Pak jsem zkusil stáhnout Crack na verzi 1.02 a najednou se vše rozeběhlo nainstaloval jsem češtinu a jede to bez problému.
Můj postup
1 - Instalace přes Origin
2 - přepsání souboru OpenAL32.dll na OpenAL32.bak
wrap_oal.dll na OpenAL32.dll
3 - instalace Cracku 1.02
4 - Instalace češtiny
5 - A spuštění hry na Win 7

Shrnutí - koupená originální hra kde jasně psali win 7 podporováno, kterou jsem beztak musel cracknout :? aby mě fungovala.
FrozenXaero
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. bře 2015 21:14:11

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od FrozenXaero »

trposek píše:Ahoj
taky jsem si zakoupil nedávno MS1 od Originu a nastal ten stejný problém nespustil se. Zkusil jsem přepsat soubory jak bylo popsáno v příspěvku, ale nic se nestalo. Pak jsem zkusil stáhnout Crack na verzi 1.02 a najednou se vše rozeběhlo nainstaloval jsem češtinu a jede to bez problému.
Můj postup
1 - Instalace přes Origin
2 - přepsání souboru OpenAL32.dll na OpenAL32.bak
wrap_oal.dll na OpenAL32.dll
3 - instalace Cracku 1.02
4 - Instalace češtiny
5 - A spuštění hry na Win 7

Shrnutí - koupená originální hra kde jasně psali win 7 podporováno, kterou jsem beztak musel cracknout :? aby mě fungovala.

ahoj prosímte o jakou češtinu se jedná? mám stejný problém koupil sem hru na Originu stáhl nejelo ..podle návodu rozjel ale nedostal sem tam češtinu pač to prý na originu nejde jakou si tam dal? máš nějaký odkaz? díky za odpověď
Odpovědět