Nefunkční hra

Problémy s hrou? Zde je můžete řešit.
ToKy
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 07. črc 2013 19:00:31

Nefunkční hra

Příspěvek od ToKy »

Ahoj.
Koupil jsme si Hru ME trilogy .Po nainstalování přes Origin mi nejde spustit první díl(proběhnou jen sinchronizace)
ostatní 2 díly mi fungují. Zkoušel jsem přeinstalace-patche-opravy ale furt ten samý problém.
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Kenneth »

No a píše ti to nějakou chybu nebo se to prostě nezapne??
ToKy
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 07. črc 2013 19:00:31

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od ToKy »

nic to nenapíše. Když spustím hru tak se ukáže tabulka se sinchronizací po chvilce se vypne a za cca 5sec se pustí druhá sinchronizace ale už jen v Originu pod obrázkem hry
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Swen von Walhallion »

zakladni otazka jakej mas OS, grafiku a mas tam naistalovanej posledni patch 1.02 ? a skusils updatovat ovldace grafiky na nejnovejsi verzi ?

nevim jak to funguje v originu, ale skusit primo z adresare spustit massefect.exe jako spravce a predtim jest konfiguracni utilitu a tady je jeste par rad ohledne podobnych problemu ...

jimak fakt se naucte u takovejhle technickych problemu uvadet aspon zakladni sestavu a co ste zkusily udelat aby se to rozbehlo... ono je pak cekem tezky radit kdyz clovek vi velky kulovy
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
ToKy
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 07. črc 2013 19:00:31

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od ToKy »

Omlouvám se za nedostatky mam Win 7
Intel Core i5-3570
8GB ram
Nvidia GeForce GTX660 (ovladače mám aktualizovaný)
patche tam jsou nejnovější o to se stará sám Origin
když spustím exe tak se mi stejně spustí celý origin
ToKy
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 07. črc 2013 19:00:31

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od ToKy »

už jsem to možná vyřešil....Koupil jsme si tu hru znova přes Comgad
jak jsem se tu dočetl tak tam stejně není čeština takže to takhle bude lepší akorát mě štve že poštovné je skoro drahé jak ta hra...
Ještě bych měl jeden dotaz nevíte jestli mi teď půjde importovat postava z té jedničky do dvojky když to není z originu?
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Kenneth »

měla by to je o hře ne o originu mezi 1a2 myslím origin stejně nebyl
ToKy
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 07. črc 2013 19:00:31

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od ToKy »

už mi to funguje udělal jsem to podle rady Swen von Walhallion z toho odkazu
Děkuji
Lanusinka
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12. črc 2013 21:50:19

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Lanusinka »

podle jaké rady? Jsem už naprosto zoufalá, řeším to už celý večer a žádná z těch rad mi nefunguje...
ToKy
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 07. črc 2013 19:00:31

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od ToKy »

zkus hru spustit jako Správce pokud nezabere tak jdi do /program files/Mass Effect/Binaries
a tam přejmenuj složky OpenAL32.dll na OpenAL32.bak a wrap_oal.dll na OpenAL32.dll a poté spusť jako Správce...
Já jsem nejdříve udělal to přepsání ale nešlo mi to až jak jsem to spustil jako Správce takže možná se to přepisovat nemusí
Lanusinka
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12. črc 2013 21:50:19

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Lanusinka »

To už jsem zkoušela a nic... ¨No nic, až budu mít náladu, tak to nějak zkusím znovu
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od perun64 »

ToKy píše:zkus hru spustit jako Správce pokud nezabere tak jdi do /program files/Mass Effect/Binaries
a tam přejmenuj složky OpenAL32.dll na OpenAL32.bak a wrap_oal.dll na OpenAL32.dll a poté spusť jako Správce...
Já jsem nejdříve udělal to přepsání ale nešlo mi to až jak jsem to spustil jako Správce takže možná se to přepisovat nemusí
Obávám se že problém je v OS.. Mám starší verzi hry (DVD) a ač je to originál tak jsem ho pod Win7 nespustil na TP jsem se dozvěděl že prostě ME1 není pod Win7 podporována. Přitom jedem můj známý si stáhnul ME1 z Warezu a pod Win7 mu ta cracknutá verze jede... Je to na hlavu, celý ty ochrany proti pirátům dělají problémy jen těm co si ty hry koupí :((
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Krieg »

To je divný, já ME1 v poklidu v červenci už poněkolikátý dohrál na Win7. Jedině, že by to blblo pod Win7 64bit, protože já mám teď Win7 32bit a vše v pořádku s originálkou od Comgadu.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Sadene »

já mám win7 64bit verzi a Mass Effect 1 úplně první českou vydanou verzi (dvd) na tom hraju naprosto v pohodě :O
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Green »

Také hraje roli, jaké verse máte ME1. Starší verse (nebo warez) kolikrát nejdou spustit na nových OS (win 7, 8).
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Sadene »

Tak já mám tu úplně první, vydanou ještě CDProjektem v roce 2008 :D neměla jsem jediný problém :O
Obrázek
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od perun64 »

Krieg píše:To je divný, já ME1 v poklidu v červenci už poněkolikátý dohrál na Win7. Jedině, že by to blblo pod Win7 64bit, protože já mám teď Win7 32bit a vše v pořádku s originálkou od Comgadu.
Já mám právě bohužel 64bit...
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od perun64 »

Sadene píše:já mám win7 64bit verzi a Mass Effect 1 úplně první českou vydanou verzi (dvd) na tom hraju naprosto v pohodě :O
Já mám problém že se mi to ani nespustí... a nejhorší je že to ani nepíše žádnou hlášku nebo něco.. prostě paroh... :D jo, verzi mám taky asi tu první od CD Projektu, rok už nevím... ale na XP to jelo jak víno...
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od Flek »

Já mam Win 7 64bit ME1 Z Level českou verzi a bez problému to hraju na FulHD 1920 na 1080 3D
Uživatelský avatar
perun64
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 24. zář 2014 10:47:53
Bydliště: Ruda

Re: Nefunkční hra

Příspěvek od perun64 »

Teda dosti mě vikláte... ale zkoušel jsem to už 2x přeinstalovat a nic.... :$
Odpovědět