Program přestal pracovat

Problémy s hrou? Zde je můžete řešit.
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Program přestal pracovat

Příspěvek od Kuboshek »

Honzaleco píše:...a taky občas pomůže pořádně se před tim najíst...jakej to má vliv na spuštění hry sice zatim nevim, ale...come on, víc jídla ještě nikdy nikomu neublížilo... :D :D


smazáno, drž se tématu

//Green
Obrázek
lucybattling
Vojín
Příspěvky: 7
Registrován: pon 09. čer 2014 16:02:08

Re: Program přestal pracovat

Příspěvek od lucybattling »

Tak jsem zkusila snad všechno a pořád nic:/
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Program přestal pracovat

Příspěvek od Green »

lucybattling píše:Tak jsem zkusila snad všechno a pořád nic:/
Ještě mě napadá kompletně smazat hru, pročistit registry od hry, zkrátka vymazat jakýkoliv záznam o hře (mimo uložených pozic, pokud máš). A pak znova nainstalovat a když to nepomůže, tak už nwm (leda si půjčit od někoho známého jinou kopii hry a pokud by se problém opakoval, víme, že je problém v PC a ne na kopii hry)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Program přestal pracovat

Příspěvek od Swen von Walhallion »

s tim sem kdysi taky mel problemy, a mas to pres origin steam etc. ? pokud nemas naistalovanje patch 1.02 skusit ho naistalovat jestli to pomuze, u mne to tenkrat ten problem vyresilo
zrovna tahle cast by se te mohly tykat hlavne tahle cast patche -The issue where PCs with NVIDIA GeForce 8xxx and above video cards were experiencing random General Protection Fault crashes appears to have been fixed with the GeForce 182.06+ drivers. Please ensure when playing Mass Effect that all PC drivers are up to date.
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Program přestal pracovat

Příspěvek od Sadene »

Já hraju ME1 na win 7 64 bit, tak problém by být neměl :D viděla bych to taky na ty ovladače a taky by to chtělo vědět, jakou verzi hry máš, případně jestli tam jsou rovnou i ty dlc, které potřebují pro českou verzi compatibility patch. CD projekt czech má na stránkách přesný postup, jak jednotlivé dlc a patche instalovat.
Obrázek
Odpovědět