zčernanie postáv na noverii

Problémy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
jmalachi
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03. úno 2017 14:16:36

zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od jmalachi »

zdravým..neviem či to tu ešte funguje...,teda nainštaloval som si znova jednotku a v misii na Noverii mi pri vstupe na vežu 15 zčernajú postavy,ked vyjdem von a nastúpim do vozidla a vystúpim je všetko zase ok ale ked prejdem bránou do veže tak zase sčernajú...mám verziu z originu,skúšal som aj updatnút aj opravit ale zatial nič nepomohlo...viete mi poradiť?..
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Honzaleco »

...tak s timhle jsem se nesetkal...pamatuju si, že jsem (jako spousta dalších hráčů) kdysi řešil chybějící textury a černotu na Theru...a to se snad řešilo v konfigurační utilitě ME1, vymazáním Shader Cache Files...jestli tim jde vyřešit i tenhle problém, netušim...
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Ronie »

Ja mám ten istý problém na Noverii a aj na Ilose. Robí to Amd procesor. Aj mňa to hnevalo, ale musela som si na to zvyknút.
Obrázek
jmalachi
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03. úno 2017 14:16:36

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od jmalachi »

Ronie píše:Ja mám ten istý problém na Noverii a aj na Ilose. Robí to Amd procesor. Aj mňa to hnevalo, ale musela som si na to zvyknút.
takže je to procesorom ?..a nejde to nejak spraviť?,je pravda že ked som to hral 1x tak som mal intel....
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Ronie »

Pokiaľ viem nie je. :( Ak by som vedela o niečom iste by som to sem už dala. Dobré, dobré ako dobre, na tom je to, že to je iba dvakrát v hre a nie v celej misii.
Obrázek
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od stoker200 »

Kupujte Intel! :D A inak keď som ja hral ME 1 prvý krát tak som mal na starom počítači tiež AMD procesor.. a všetko bolo v poriadku..
17cm
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Hany »

možná to bylo právě tím, že to byl starý procesor, co ta hra podporovala... :) s novějším kusem hardwaru můžou nastat komplikace... hold ME1 je už starší hra, můžem být rádi, že se to vůbec rozjede... takovej Kotor už na 10kách ani nejede... což mě vcelku štve... nikdy jsem to nehrál :/ ...a to mám intel :D
Obrázek
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od stoker200 »

Inak je pravda že to AMDčko bolo už trochu staršie... ale aj tak Kupujte Intel! :D... No a ja mám tiež Win 10 a zatiaľ mi neišla nainštalovať iba 1 hra! :D (Crysis 2 :( )
17cm
jmalachi
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03. úno 2017 14:16:36

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od jmalachi »

tak to trvalo asi tak polku misie ..presne dovtedy kým som v laboratoriu nevyrobil protilátku na ten vírus čo tam unikol a nakazil tých pár vedcov...ako som ho vyrobil a napadla ma tá asarijka tak potom sa to vrátilo do normalu...ako keby som sa nakazil tým vírusom pri vstupe do komplexu.:D,
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od stoker200 »

Ako som povedal.. kúp si Intel ten má "ochranu" proti tomu "vírusu" :D
17cm
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Krieg »

Hany píše:takovej Kotor už na 10kách ani nejede
Kup si ho na GOGu, pak ti pofrčí v klidu https://www.gog.com/game/star_wars_knig ... d_republic" onclick="window.open(this.href);return false;
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Ronie »

jmalachi píše:tak to trvalo asi tak polku misie ..presne dovtedy kým som v laboratoriu nevyrobil protilátku na ten vírus čo tam unikol a nakazil tých pár vedcov
Mne to zas trvalo odkedy som vystúpila z Maka až po rozhovore s tým s tým kapitánom Ventralis sa tuším volá, nie som si istá, alebo niekedy chvíľu potom ešte, ako kedy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Hany »

Krieg píše:
Hany píše:takovej Kotor už na 10kách ani nejede
Kup si ho na GOGu, pak ti pofrčí v klidu https://www.gog.com/game/star_wars_knig ... d_republic" onclick="window.open(this.href);return false;
pohoda... už jsem to rozjel... v okně :D maximalizovat si to netroufám :D ...vždycky to spadne když je cutscéna x)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Ronie »

Hany píše:
Krieg píše:
Hany píše:takovej Kotor už na 10kách ani nejede
Kup si ho na GOGu, pak ti pofrčí v klidu https://www.gog.com/game/star_wars_knig ... d_republic" onclick="window.open(this.href);return false;
pohoda... už jsem to rozjel... v okně :D maximalizovat si to netroufám :D ...vždycky to spadne když je cutscéna x)
Jajx, to hovoríte o KOTOR 1 alebo Kotor 2? Mne sa podarilo na w7 rozbehať obidve hry, ale jedna potrebovala securom myslím že dvojka to bola, ale teraz som ju ešte raz inštalovala a nič som nepotrebola ale nejako som nevedela najsť securom v pc :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Hany »

kotor 1 je problém... kotor 2 jede v pohodě :D ...na win 7 jede všechno :D a to, že nejde najít securom běžnými způsoby je naprosto normální :D ...vůbec bych se nedivil, kdyby tam byl... je to mor :D

EDIT: podařilo se mi to rozjet ve fullscreenu :)) počítač to z neznámých důvodů pouštěl přes integrovanou grafiku... nechápu... všechno ostatní je nastavený přes externí ...i ten poblbanej kotor 2 :D ...stačilo to přepnout x)
Naposledy upravil(a) Hany dne pát 10. úno 2017 14:00:36, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
jmalachi
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03. úno 2017 14:16:36

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od jmalachi »

Ronie píše:
jmalachi píše:tak to trvalo asi tak polku misie ..presne dovtedy kým som v laboratoriu nevyrobil protilátku na ten vírus čo tam unikol a nakazil tých pár vedcov
Mne to zas trvalo odkedy som vystúpila z Maka až po rozhovore s tým s tým kapitánom Ventralis sa tuším volá, nie som si istá, alebo niekedy chvíľu potom ešte, ako kedy.
no ako vravíš..aj na ilose mi to začalo..som zvedavý čím som sa to zase nakazil..a dokedy to potrvá..:/ :mrgreen:
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: zčernanie postáv na noverii

Příspěvek od Ronie »

jmalachi píše:
Ronie píše:
jmalachi píše:tak to trvalo asi tak polku misie ..presne dovtedy kým som v laboratoriu nevyrobil protilátku na ten vírus čo tam unikol a nakazil tých pár vedcov
Mne to zas trvalo odkedy som vystúpila z Maka až po rozhovore s tým s tým kapitánom Ventralis sa tuším volá, nie som si istá, alebo niekedy chvíľu potom ešte, ako kedy.
no ako vravíš..aj na ilose mi to začalo..som zvedavý čím som sa to zase nakazil..a dokedy to potrvá..:/ :mrgreen:
Keď ako prejde cez relay tak to prestane.
Obrázek
Odpovědět