Maximalni uroven 60

Problémy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
Havris7
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: pát 29. bře 2013 13:21:01

Maximalni uroven 60

Příspěvek od Havris7 »

Zdravim, po dlouhe dobe sem se vratil k hrani Mass Effectu jednicky a z nejakeho duvodu mi nejde s postavou dosahnout vetsiho lvlu nez 50. Vsechny achievmenty mam hotove, vcetne dokonceni hry, ktery by mel 60 uroven odemykat, ale stejne jakmile dosahnu 50 urovne, tak je z expenim konec. Jediny duvod ktery me napada je, ze sem si achievementy odmeknul pomoci konsole a ne poctive dohranim hry, ale vzdycky predtim mi tento zpusob fungoval bez problemu. Nevite nekdo cim by to mohlo byt zpusobeno? Predem dik za odpoved
Havris
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Maximalni uroven 60

Příspěvek od jeňa_cz »

taky jsem si toho všiml, a dřiv mi to taky nedělalo, možná je nutny tech zbylých 10 levelu udělat na druhym pruchodu hrou =((
Uživatelský avatar
Ludo
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: pát 01. úno 2013 23:05:33

Re: Maximalni uroven 60

Příspěvek od Ludo »

60 uroven je mozne ziskat az pri druhom prechadzani hrou s tou ISTOU postavou.
Havris7
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: pát 29. bře 2013 13:21:01

Re: Maximalni uroven 60

Příspěvek od Havris7 »

Jako myslis, ze az kdyz podruhe prejdu hru se stejnou postavou, tak se mi ty urovne odemknou? Protoze driv jsem normalne ziskaval 60 uroven s novou postavou, vzdycky jsem si vytvoril uplne novou postavu, pridal pres konzoli 300 000 xp a hral hru abych si mohl importovat postavu na 60 urovni uz po jednom dohrani, a nikdy zadny problem, az ted prave.
Uživatelský avatar
Ludo
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: pát 01. úno 2013 23:05:33

Re: Maximalni uroven 60

Příspěvek od Ludo »

S postavou prejdes hru a dosiahnes 50 lvl. Nasledne si das novu hru a zvolis si tu istu postavu s ktorou si prave presiel hru. A pocas druheho prechadzania ju mozes dostat na 60 lvl. Takto to vzdy fungovalo mne.
Havris7
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: pát 29. bře 2013 13:21:01

Re: Maximalni uroven 60

Příspěvek od Havris7 »

Mi to prave fungovalo tak, ze stacilo vytvorit uplne novou postavu, a hned sem mohl pri prvnim pruchodu hrou dosahnout 60 lvl. Zadny druhy pruchod s tou stejnou postavou nikdy nebyl potreba.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximalni uroven 60

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Mě se s novou postavou nikdy nepovedlo dosáhnout vyššího levelu než 50, teprve až po druhém projití s tou samou postavou jsem ji dostala na 60
Obrázek
VitekS
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18. kvě 2013 13:56:24

Re: Maximalni uroven 60

Příspěvek od VitekS »

Včera jsem to dohrál s novou postavou a dohrabal jsem se na level 55, ale před tím už jsem to měl dohraný.
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: Maximalni uroven 60

Příspěvek od Kenneth »

když poprvé dokončíš hru a máš lvl 50 tak se odemkne achievement který ti umožní jít nad těch 50 až do 60ti jenže se to hodně blbě nabírá s novou postavou i když prolezež uplně vše na ten 60tý ne nedohrabeš musíš se stejnou postavou na lvlu min 50 od začátku
Odpovědět