Dragon age inquisitor trial problem

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Dragon age inquisitor trial problem

Příspěvek od Ronie »

Tak, konecne mozem odskusat DAI trial cez origin samoztejme a po prvom spusteni sa hra nacita v pohode upravujem nastavenia , potom si zacinam vytvarat postavu a nakoniec mi hra sekne sa, tak resetnem pc a ked chcem si znova zapnut hru tak uz sa len objavy cierna obrazovka a kurzor a potom sa mi hra vypne. Neviete co s tym moze byt? Slabe poziadavky na pc to byt nemozu potom by mi ani prvy krat nezaplu hru, nie? P.S. dnes som este pc nezapinala.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Dragon age inquisitor trial problem

Příspěvek od Ronie »

Takže v piatok sa mi podarilo nejakým zázrakom zapnúť DAI trial a zistila som, že mi to seká, čo som aj tušila, ale odvtedy som ho už nevedela zapnnuť. No nič. Zistila som, že aj na xbox 360 ide DAI je aj v dobrej cene 10 - 12€ na progaming shoope, len si nie som celkom istá či si ju mam kúpiť. Pozerala som videá na YT a až tak zle nevyzerali. Tu je link ktorý som pozerala DAI na xbox 360. Poradte mi, lebo fakt neviem. https://www.youtube.com/watch?v=U_s4uZBiapk" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Dragon age inquisitor trial problem

Příspěvek od Krieg »

Nejlepší díl byl Origins, nejhorší dvojka, Inquisition je někde mezi, takže proč ne, špatná hra to není.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Dragon age inquisitor trial problem

Příspěvek od Honzaleco »

...a já se furt ne a ne dostat k tomu, abych si DA:I zahrál... :/

...souhlas s tou jedničkou a dvojkou... Origins se vyvedly nejlíp; dvojka vůbec nebyla špatná, ale asi to byl špatnej Dragon Age...něco jako s Andromedou...
...ono vydat úplně super hru, film apod. mi čim dál častějc přijde jako dvousečná zbraň - na jednu stranu jo, výborný, skvělej (třeba první) díl...ale to může bejt pomíjivý...a na druhou stranu si timhle úspěchem ten danej svět/univerzum na sebe uplete docela dost drsnej bič - pro další díly a části...od tý chvíle bude platit, že tenhle díl byl bomba, tak nastavil laťku a jakmile v dalších pokračováních klesne úroveň kvality, tak to lidi automaticky zhejtí...
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Dragon age inquisitor trial problem

Příspěvek od Ronie »

DA2 mi pripomina kotor 2. Vylepsena jednotka - herny system, dobre postavy, nie zly koniec ,ale nebolo to take waw, ale koniec originu som este nevidela.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Dragon age inquisitor trial problem

Příspěvek od Krieg »

Origins bylo opravdu kvalitní hutný RPG se zajímavě napsanýma charakterama, u dvojky, která měla mnohem akčnější a rychlejší pojetí (změna podobně jako v ME2), jsem prostě k smrti nesnášel se neustále vracet na stejný místa, úplně deviantní respawn nepřátel při soubojích a věčně ufňukaný společníci, viz. Fenris a Anders.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Dragon age inquisitor trial problem

Příspěvek od Ronie »

Najprv som si myslela, že ma Origin nebude baviť až tak, keďže nebola hlavná postava nadabovaná. Ale keď som si už konečne našla čas na DAO tak už som od prvej misie vedela, že som sa obávala zbytočne. Tie možnosti odpovedí, viacerých, majú niečo do seba.
V dvojke mi vadilo to, že sa Anders a Fenris stále hádali, a tak bolo obtiažne ich brávať spolu , hlavne to priateľstvo/rivalita. A trochu aj Meril s tou jej krvavou mágiou. ale myslela som, že koniec bude lepší.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Dragon age inquisitor trial problem

Příspěvek od Ronie »

Dnes som si kúpila DAI na Xbox360. :D Ide dobre samozrejme tie detaily grafiky vidno, že to nie je na one ale to nevadí. :D :D :D :D :D
Obrázek
Odpovědět