Fallout

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Fallout

Příspěvek od Speedy »

já co jsem měl problém s nvse, tak jsem zjistil, že hlaní problém je v tom že nvse neni schopný samo vyhledat steam.exe pokud máte fallout NV nainstalovanej mimo hlavní steam složku, hádám, že to jde nějak obejít, ale nejjednoduší je to nainstalovat do hlavní složky, kde máte nainstalovanej i steam
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Fallout

Příspěvek od Vlada47 »

valleniel

Jednoduše - stáhni si 4GB enabler (vyhledej na Nexusu), někam rozbal jeho soubory (ono je to celkem fuk, já to dal do hlavní složky hry), vytvoř si zástupce toho .exe souboru a v jeho vlastnostech do položky Cíl přidej za uvozovky -SteamAppID 22490 (to číslo můžeš mít možná jiný, podívej se do Steamu). Pak to pokaždý spouštěj přes tohodle zástupce (musíš mít už zapnutej Steam)... u mě to takhle funguje.
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Fallout

Příspěvek od valleniel »

Super, takhle to funguje i u mě. Dík. :)
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout

Příspěvek od GamerClassN7 »

Dobrá jei tato česká modifikace na Fallout 2:
Fallout 1.5 Resurrection
http://resurrection.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Přiznejte se kdo ji hrál , nebo alespoň na ni narazil :-)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Fallout

Příspěvek od Vlada47 »

Já to před nějakym časem (někdy na přelomu ledna a února) načal, ale pak jsem na to nějak neměl čas, takže netušim, co se děje po úvodní lokaci.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Fallout

Příspěvek od Vlada47 »

Po neustálém odkládání z různých důvodů to konečně vypadá, že si New Vegas skutečně zahraju (skoro k nevíře). :D Asi to bude docela pomalý hraní, protože nás ve škole zavalili semestrálkama, ale snad to nějak půjde. Všechno mám už "set and ready to go", takže několik screenů, co bude moje postava a jaké mody jsem nakonec použil:

Nejprve ty mody... nakonec jsem nechal poměrně omezený počet, přeci jen, ještě jsem tu hru zas tak nehrál, takže do ní nemusím přidávat tuny věcí. Nejvýraznější mod tu bude asi Project Nevada, ostatní mody jsou různá vylepšení uživatelského rozhraní, samozřejmě mody na lepší osvětlení a textury a taky jsem si neodpustil Willow. :)

Zde je tedy seznam v Nexus Mod Manageru (nechce se mi to vypisovat):
Obrázek

... a kdyby někoho zajímal load order:
Obrázek

Co se týče mojí postavy - jeho jméno je Jack a co se týče jeho specializace (jako ke komu se přidá atd.)... ta se bude vyvíjet během hry, protože nevím, na co všechno můžu narazit. :) Tady je několik screenshotů z tvorby:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Takže doufejme, že tímto můžeme považovat hraní New Vegas za zahájené...
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Fallout

Příspěvek od Honzaleco »

...původně jsem tohle chtěl hodit třeba do Tali a zkusit, jestli to admini poznaj a přesunou to do správnýho vlákna, ale nakonec je toho ušetřim... :-O

...jenom si něco zkoušim...zkoušim, jestli dokážu vytvořit něco smysluplnýho i z jinýho prostředí, než je ME...you are welcome to take a look, if you want... :)


http://uloz.to/xzjHP8oy/i-pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět