Málo miesta na disku

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Málo miesta na disku

Příspěvek od stoker200 »

Zdravím. Zas a znova potrebujem pomoc tentokrát mimo Mass Effect... Keď si rozkliknem štart,počítač tak tam mám Jednotky pevného disku (2) Win7(C:) Ten mám prepchatý už v ňom mám cca iba 1 gb voľného miesta. No a to je ten problém že na druhom disku Data(D:) mám cez 200gb miesta ale neviem ako po používať :D prosím poraďte mi.
17cm
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Málo miesta na disku

Příspěvek od Vlada47 »

Co máš na C? Jestli jsou tam nějaký hry/filmy/hudba (cokoliv, co zabírá víc místa) nebo podobný blbosti, tak to přesuň na D.
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: Málo miesta na disku

Příspěvek od stoker200 »

Ano, na C mám tieto veci hry hudbu atď a ako to mám premiestniť?
17cm
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Málo miesta na disku

Příspěvek od Vlada47 »

Ok, budu předpokládat, že tohle je míněno vážně, i když je to asi chyba... :D

Co si nainstaloval, přeinstaluj na druhej disk (a odinstaluj z toho prvního), co si stáhnul/kopíroval, to prostě přemísti. Základy zacházení s počítačem se ale budeš muset naučit sám, to za tebe nikdo nevyřeší.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Málo miesta na disku

Příspěvek od Honzaleco »

...snad už vyřešeno...ale řekněme, že jsem si taky hodně drbal hlavu a očekával ňákej hoax... :D
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: Málo miesta na disku

Příspěvek od stoker200 »

Ano, bohužiaľ to bolo myslené vážne :D. (Dosť blbý pocit keď sa rozprávam o serióznej veci a ostatní si myslia že som troll :D)
17cm
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Málo miesta na disku

Příspěvek od Honzaleco »

...nebylo to nic osobního...jak psal Vláďa - dá se říct, že to jsou základy práce s počítačem a jednak je v dnešní době trochu neobvyklý, že by to někdo nevěděl a taky si troufnu říct, že tady na fóru má 99% lidí s počítačem nějakou větší a dlouhodobější zkušenost...proto se nám to nezdálo a zpozorněli jsme...to je vše. ;)
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: Málo miesta na disku

Příspěvek od stoker200 »

Jasné to je v pohode ja to berem s humorom :D. Ale potom mi došlo že je to úplne logická vec ako ma to nemohlo napadnúť no to je jedno.. :D (Na svoju obhajobu :D) Poznám človeka ktorý si myslel že keď dá na ten disk nejaké súbory tak sa mu pokazí PC :D (Hovorím len preto aby som nebol jediný kto vyzerá ako... :D)
17cm
Odpovědět