Witcher (Zaklínač)

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Krieg »

Já právě koukal na spousta popisků u různých prodejců a dost se liší, takže z toho nejsem moc chytrej. Každopádně se ještě dá sehnat rozšířená verze a jediný rozdíly mi vychází, že v rozšířený je navíc oproti platinový jen to bonusové DVD (podle právě těch popisků u prodejců) + nějaký vystřihovánky a dopis s prokletou mincí. No nic, asi to nebudu komplikovat a pořídim si tu platinovou, přeci jen plakát s Triss vykompenzuje i to bonusový DVD, který je jen v rozšířený :D Hlavně, že nepřijdu o herní obsah.

EDIT: Na stránkách Comgadu to bylo nejlíp napsaný, tak už v tom snad mám jasno :D a díky za odpovědi.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od homijunior »

Na Steamu je sleva na oba Zaklínače, dohromady stojí necelejch 6 euro.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od BatouT101 »

Ha, nový trailer z E3-2014. Vypadá moc dobře a bude tam mnoho známých a očekávaných postav. :D
Teď ještě počkat...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Ano, známé a očekávané postavy je asi tak jediné, co mě na tom zajímá... jinak to s původním Zaklínačem herním nemá téměř nic společného. Chudina Yennefer, nejočekávanější postava, vypadá naprosto hrozně... a co tam furt dělá to pipka Triss :/
Každopádně Poláci odveli kus práce, to se jim musí nechat.... akorát mě prostě nehorázně ****, kam s tím směřují a jak podléhají tomu komerčnímu tlaku, Zaklínač je moje srdcovka nějaké to desetiletí, takže mě štve, jak jsou ti lidi zfanatizovaní a přitom o tom prakticky neví nic a dělají ze sebe borečky.

Omlouvám se, musela jsem si vylít srdíčko :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od BatouT101 »

Tak Trailery mohou být většinou zavádějící. Skutečnou povahu, hratelnost a oblíbenost zjistíme až si to každý sám zahraje.

Povídky jsem sice nečetl (což asi snižuje moji objektivitu ;) ) ale, dá se očekávat že ve hře budou určité kompromisy o proti originálnímu psanému příběhu a hry měly více méně vlastní specifický příběh.

Podle traileru mi to značně připomíná styl a způsob boje z Witchera2 (W2) a koho upoutal pouze Witcher1 (W1) tak tam nejspíš nalezne prvky které mu vadily ve W2. Je to hold z pera stejných autorů. (Toto jsou ovšem pouze mé spekulace.)

Navíc, značná část toho čím je teď Witcher 3 prezentován a bude, je jen "marketingová tvář". Kdy se (jako všichni vydavatelé her) budou snažit zaujmout širokou skupinu hráčů, aby prodaly co nejvíce kusů. (To jim nemohu zazlívat ;) . Pokud to ovšem nepřeženou se spoilery. :/ )
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Green »

Sadene píše:Ano, známé a očekávané postavy je asi tak jediné, co mě na tom zajímá... jinak to s původním Zaklínačem herním nemá téměř nic společného. Chudina Yennefer, nejočekávanější postava, vypadá naprosto hrozně... a co tam furt dělá to pipka Triss :/
Každopádně Poláci odveli kus práce, to se jim musí nechat.... akorát mě prostě nehorázně ****, kam s tím směřují a jak podléhají tomu komerčnímu tlaku, Zaklínač je moje srdcovka nějaké to desetiletí, takže mě štve, jak jsou ti lidi zfanatizovaní a přitom o tom prakticky neví nic a dělají ze sebe borečky.

Omlouvám se, musela jsem si vylít srdíčko :D
To máš stejné, jako u Mass Effectu 3, kde byla propagována romance s Ashley. Třeba tě to nakonec překvapí, přecejenom do traileru se ti nevejde 30 hodinová dějová linie.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Kuboshek »

Green píše:To máš stejné, jako u Mass Effectu 3, kde byla propagována romance s Ashley.
... na úkor jiných :| do teď jsem ještě nenarazil na Tali :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Hany »

abys sis mohl začít s Tali v 3ce musíš si s ní začít už ve dvojce ne? :/ ...myslím že s novou postavou to nejde... nebo jo?
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Kuboshek »

Hany píše:abys sis mohl začít s Tali v 3ce musíš si s ní začít už ve dvojce ne? :/ ...myslím že s novou postavou to nejde... nebo jo?
muzes s ni začit začit klidně v 1čce (vtip kdybys nepochopil) jde o to že liara je hned od začatku hry a tali až někde za pulkou :/
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Hany »

ale tak zas Tali máš v posádce ve 2ce, kde Liara těžce ostrouhala... až teda na jedno DLC
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Kuboshek »

Hany píše:ale tak zas Tali máš v posádce ve 2ce, kde Liara těžce ostrouhala... až teda na jedno DLC
jenze pro zmenu byla v cele jednicce od zacatku do konce kdežto s Tali tam byly sice pěkne sceny ale mimo romanci :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Hany »

šak Tali je taky v celý jedničce, dokonce ji Potkáš dřív než Liaru... a navíc v jedničce byla Tali ještě na pouti, takže ještě nebyla snad ani dospělá... pokud to chápu dobře...
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Kuboshek »

ale řeč je o romanci =D a už zpatky k tematu toto je topic o witcherovi :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Hany »

no šak jo... ty bys chtěl mít něco s nezletilou Tali? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Kuboshek »

Hany píše:no šak jo... ty bys chtěl mít něco s nezletilou Tali? :D
ty jsi asi vážně idiot co? :/ je tu řeč o romancích v ME3 nevim co tu meleš s romanci v ME1 :wtf: přečti si to cele od znova =)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Hany »

no dobrá...asi máš pravdu nějak jsem se do těch dílů zapletl.... ale nějak nechápu výrok, že byla Liara pro změnu od Tali v jedničce od začátku do konce, když od začátku do konce tam byly obě dvě, co se týče romance s Tali, tak jsem řekl, že v jedničce s ní nešlo nic mít (podle mě) z toho důvodu že byla na pouti (čili asi nezletilá) no a co se týče toho, že Liara je v ME3 hned na začátku tak bych řekl, že je to jednoduše tím, že když se podíváš na předchozí díly tak romance s Liarou a celkově Liara je dost protěžovaná už od začátku... na rozdíl od Tali, která ti může za celou sérii 2x ...no vlastně 3x zemřít, zatímco Liara jen jednou... a menší odbočka přestaň urážet lidi, který neznáš... jak by se ti líbilo, kdybych o tobě řekl že jsi idiot? :/ ...já jsem to prostě pochopil tak, že se bavíme o romancích celkově... a proto jsem idiot? :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Kuboshek »

Hany píše:no dobrá...asi máš pravdu nějak jsem se do těch dílů zapletl.... ale nějak nechápu výrok, že byla Liara pro změnu od Tali v jedničce od začátku do konce, když od začátku do konce tam byly obě dvě, co se týče romance s Tali, tak jsem řekl, že v jedničce s ní nešlo nic mít (podle mě) z toho důvodu že byla na pouti (čili asi nezletilá) no a co se týče toho, že Liara je v ME3 hned na začátku tak bych řekl, že je to jednoduše tím, že když se podíváš na předchozí díly tak romance s Liarou a celkově Liara je dost protěžovaná už od začátku... na rozdíl od Tali, která ti může za celou sérii 2x ...no vlastně 3x zemřít, zatímco Liara jen jednou... a menší odbočka přestaň urážet lidi, který neznáš... jak by se ti líbilo, kdybych o tobě řekl že jsi idiot? :/ ...já jsem to prostě pochopil tak, že se bavíme o romancích celkově... a proto jsem idiot? :?
ano na to byla naražka že liaru tlači furt =(( :? navic v dlc SB ti Liara rekne ze ti o tom, že se Tali libiš neřekla aby si nepridelavala konkurenci neuražim lidi celkově pouze mě irituje poslední slovo někoho jineho =D zvykneš si :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Hany »

Kuboshek píše:...pouze mě irituje poslední slovo někoho jineho =D zvykneš si :-O
ou to bude problém :D sem na tom stejně ;) ....šak ty si zvykneš x)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Hany »

Hany píše:
Kuboshek píše:...pouze mě irituje poslední slovo někoho jineho =D zvykneš si :-O
ou to bude problém :D sem na tom stejně ;) ....šak ty si zvykneš x) ...btw o tom dlc jsem nevěděl, to fakt řekne? :D ...asi jsem to vypustil... ale aby jsme nebyli tak offtopic... nebude mít zaklínač 3ka českej dabing že ne? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Kuboshek »

Hany píše:
Hany píše:
Kuboshek píše:...pouze mě irituje poslední slovo někoho jineho =D zvykneš si :-O
ou to bude problém :D sem na tom stejně ;) ....šak ty si zvykneš x) ...btw o tom dlc jsem nevěděl, to fakt řekne? :D ...asi jsem to vypustil... ale aby jsme nebyli tak offtopic... nebude mít zaklínač 3ka českej dabing že ne? :D
vim to presne :) a nejlepsi veta od liary byla: Ty chceš slečně vas Normandy navratit jeji domovskou planetu? :*
Obrázek
Odpovědět