Witcher (Zaklínač)

Svobodná sekce, která se netýká přímo hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od BatouT101 »

Nevím kolik zde má fanoušků tahle hra ale dnes ráno mě osobně překvapilo oznámení pokračování série hry Witcher 3 Wild Hund .
Jelikož Witcher 1 a 2 mě chytly, tak jsem velice zvědav na to pokračování. :))



(Medailon celkem stylizovaly a přijde mi takový futuristický, tak snad nebude Gerald lovit i "Alieny" :D )
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od viiitezslav »

Tahle zpráva mě velmi potěšila, pak přišlo zklamání, když zároveň oznámili, že je to jejich poslední hra se Zaklínačem.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Tak uvidíme, co předvedou... Jedničku jsem hrála nejmíň 9x :-D dvojku jsem kvůli tomu debilnimu rozmazávání obrazu nedohrala, ale mám to tedka v plánu ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ja nedohral ani jednicku mi totalne nesedl soubojovej system a ani moc nemusis sapkovskyho svet.... ale co sem ted videl dvojku na steamu za 10 ecek tak tomu mozna dma jeste sanci
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Swen von Walhallion píše:ja nedohral ani jednicku mi totalne nesedl soubojovej system a ani moc nemusis sapkovskyho svet.... ale co sem ted videl dvojku na steamu za 10 ecek tak tomu mozna dma jeste sanci
Zajímavý názor, že nemusíš svět zaklinace... já ty knížky mám načtené nespočítaněkrát, a to ještě před vydáním hry, bavilo mě to hodně :-) soubojovy systém v jedničce je svérázný, o tom žádná, ale já tu hru prostě miluju :-P
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Jupíííííííííííííííííííííííííí




Naštěstí ten jeho model nevypadá ve hře tak úplně debilně jako na obrázcích.... ale jako jsem na to natěšená fakt hodně :\**/: :\**/:
Obrázek
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od dancer »

Sadene nejsi sama kdo se těší :D . Škoda že neukázali Triss, to mě jediné mrzí. Snad v dalším traileru.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

dancer píše:Sadene nejsi sama kdo se těší :D . Škoda že neukázali Triss, to mě jediné mrzí. Snad v dalším traileru.
já už chci Yen (nemám dohranou dvojku, tak žádné spoilery :D :D zato ságu mám načtenou nejmíň 4x :D )
Co se týče Triss... moc mi nesedí to podání, jak ji ztvárnili ve hrách ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od dancer »

Já nečetla knížky ale po písni ledu a ohně to mám v plánu tak doufám že jsou dobré. Mě se náhodou Triss ve hře líbí ale tak mám asi uplně jiný pohled na věc když jsem nečetla knížky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

-There will be no overt tutorial instead mechanics will gradually be introduced.
-Combat system now has dodge in order to be closer to the pirouettes found in the books.
-Geralt can choose to execute or spare bandits, though he can loot them either way.
-They are targeting 30fps on console.
-Geralt will change his stance according to the task he is faced with e.g. wary if surrounded by a pack of monsters.
-They added Witcher sense similar to Batman’s Detective mode so you can see weak points on monsters like The Fiend’s lungs, or outside of battle to re create events like tracking a murderer.
-Main storyline is 40-50hrs, and another 40-50 in the open world.
-No “Fedex Quests.”
-Choice and consequence will ripple across the world.
-Don’t want to build a sandbox experience, storytelling is still the main goal.
-Some locations: Skellige: Nordic-style archipelago, Slavic-like No Mans Land and city of Novigrad.
-Geralt can jump. In-house motion capturing, though the horse was done somewhere else.



hehe :D
Obrázek

a ještě bych dodala, že Michal Zebrowski pro mě zůstává tím "pravým" Geraltem :\**/: :\**/: :* :* :*
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Tak tohle stojí za to :D




Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od BatouT101 »

Ten Witcher 3 vypadá velice dobře. Už se taky nemůžu dočkat. Jen doufám že mi to zvládne moje mašina v trochu slušné kvalitě. Už kvůli Witcherovy 2 jsem si musel o hodně posílit počítač aby ho zvládl ale za tu grafiku ve hře to stálo. ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

BatouT101 píše:Ten Witcher 3 vypadá velice dobře. Už se taky nemůžu dočkat. Jen doufám že mi to zvládne moje mašina v trochu slušné kvalitě. Už kvůli Witcherovy 2 jsem si musel o hodně posílit počítač aby ho zvládl ale za tu grafiku ve hře to stálo. ;)
tak to já budu určitě nutně potřebovat novou grafiku... ale jako... wow :D snad stihnu dohrát dvojku do té doby, mám strašnou chuť zas zahrát jedničku, ale musím se donutit do té dvojky...
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »



a nějaké info

http://kotaku.com/i-have-never-encounte ... -468959810" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Ester »

na těch obrázkách vypadá děsně mladě. Ale tím líp.
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od dancer »

Obrázek
Se už teď neuvěřitelně těším :D :* . Btw neví někdo kdy budou známe hw nároky? Nevím jestli to rozjedu ale panejo doufám že ano. Snad bych měla když 2 hraju na vysoké detaily. Jsem zkoušela ty ultra heh... se to sotva hejbalo :D .
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

Ester píše:na těch obrázkách vypadá děsně mladě. Ale tím líp.
Děsně mladě? To asi máme zcela jiné měřítko, podle mě vypadá děsně staře. Navíc se to má odehrávat po poměrně dlouhé době, takže... Navíc zrovna u chlapů nechápu spojení "děsně mladě" a že je to "líp" :D ale proti gustu... ;)

A Dancer, nevím, vypadá to jakože dost náročně :D ale taky doufám... pořizovat či upgradovat pc... no nechtěla bych :D
Obrázek
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od dancer »

O tom žádná že to vypadá náročně :D . Ale tak aspoň na ty střední detaily a byla bych spokojená. Budu muset svůj notebook otestovat co rozjede. Pro začátek mě napadl Crysis 3 :evil: . No novej pc bych si taky nechtěla kupovat Sadene :D ;) . Myslíte že bude náročnější toto nebo Dragon age 3?
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od Sadene »

No já bych řekla, že určitě tohle... a na notebook? Co to máš za dělo, že myslíš, že to rozjedeš? :D :D
A jako střední detaily mi budou taky stačit... tedy musí x)
Obrázek
Uživatelský avatar
dancer
Praporčík
Příspěvky: 254
Registrován: sob 05. led 2013 14:24:01
Bydliště: Pandora

Re: Witcher (Zaklínač)

Příspěvek od dancer »

Tak žádný dělo to není a nemyslím že to rozjedu na střední, já v to spíš doufám. Sadene tobě jede na jaký detaily witcher 2? Mám acer aspire 5830tg. Ale segra odjíždí v zimě na Island a bere si ho sebou takže bych mohla jít na brigádu, něco k vánocům a narozkám a pak překecat naše a vyprosit si nějakej pořádnej pc :evil: . Ale vyděla bych to tak až příští rok. Teď na brigádu jít nemůžu. Je naprd mít 14!! Nemá někdo nějaký tipy jak se překecávaj rodiče :D :D ??
Obrázek
Odpovědět