Sraz v Ostravě.

Srazy, festivaly a různé akce.
Odpovědět

Přišel/přišla bys na sraz v Ostravě?

Ano
2
33%
Ne
4
67%
 
Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Alex
Svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: pon 11. srp 2014 15:02:23
Bydliště: Ostrava

Sraz v Ostravě.

Příspěvek od Alex »

Zdravím všechny. Napadlo mě, že bych uspořádal Sraz v Ostravě.
Nejprve si pomocí ankety zjistím, zda by to mělo vůbec cenu. (Tak hlasujte ! :D)
Samozřejmě, že mohou dorazit i lidé, kteří nežijí v Ostravě nebo Moravskoslezském kraji a není to pro ně daleko.

Budeme na to mít vyhrazenou místnost a bude i nějaký program připravený. ^^
Spíše bych si to přál uspořádat již tento měsíc (Mezi svátky.) nebo na začátku ledna 2015.
Jelikož v tu dobu mají lidé "většinou" čas.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Sraz v Ostravě.

Příspěvek od Honzaleco »

!

Předesílam, že do Ostravy nepocestuju...účast nezvažuju. Ostrava je daleko. Spíš bych ale měl takový...doporučení.:

Před rokem jsem dělal srazy v Plzni. S dostatečným předstihem jsem na to upozorňoval. Nakonec se účastnili lidi, který v tý době spolu hráli ME3MP (-> znali se odtamtud) a myslim, že jsou v kontaktu primárně mimo tohle fórum. Tudíž účast vyloženě z fóra téměř nulová (na ten první sraz přišel jeden člověk odsud...ale to bylo v době, kdy to tu bylo víc aktivní).
Vim, že ME komunita je početnější na Moravě, než tady...ale stejně: Neočekávej, že se tu najednou ozve deset lidí. Budeš rád, když tu budou dva/tři příspěvky, potvrzující účast (kor když chceš udělat sraz už mezi svátkama/v lednu, což může pro někoho bejt trochu narychlo). Česká komunita je taková "tichá". A na tohle fórum nechodí všichni čeští fanoušci ME, jenom jejich část.

Rada: Zkus to koordinovat s Markem Tvrdým. Pokud vim, tak může promluvit k dalším lidem, co sem nechodí (možná mezi nima budou i fanoušci, co by se zúčastnili). Navíc jste oba z Ostravy, takže organizace může bejt jednodušší. Nebo nějak uzpůsob termín. Je fakt, že touhle dobou mají lidi "většinou" čas, ale taky už teď můžou mít něco naplánovanýho....

-----

Shrnutí:
Je to skvělej nápad; přeju vám, ať to vyjde...ale nečekej od výzvy na tomhle fóru zázraky. Já sám bych byl na západě Čech pro další sraz...ale pokud bych neměl pár lidí jistejch, že dorazí, tak bych moc, moc váhal, jestli něco uspořádat nebo ne.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Sraz v Ostravě.

Příspěvek od Sadene »

Rada: zkus to nekoordinovat s Markem Tvrdým :D

já účast taky nezvažuju, people scares me! :ninja: :ninja:
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Sraz v Ostravě.

Příspěvek od Kuboshek »

Tvl člověk se přestěhuje ze severu do Brna a najednou tam je Na stojáka pak nějaký akce ve fabricu a ještě tenhle sraz :/ btw když už sraz ME komunity představuju si tam cirka 5 pilířu a o nich vím že nedorazí, navíc mezi svátky máme se slečnou dost nabitej program a budu rád když si v Praze zajdu na pivko aspoň s Greenem ://
Obrázek
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Sraz v Ostravě.

Příspěvek od JiAliZe »

Honzaleco píše:
... Nakonec se účastnili lidi, který v tý době spolu hráli ME3MP (-> znali se odtamtud) a myslim, že jsou v kontaktu primárně mimo tohle fórum. ...
Uhodl si to naprosto přesně, jsme v kontaktu primárně mimo tohle fórum a jedná se o skupinu přátel a hráčů hrajících více her: Dota 2, SWTOR, ME3, DAI... (+ty hry co nehraji já) a Srazu se účastnila pouze ME část

Jinak se snažíme být co nejvíce aktivní a pořádáme: grilování, Lan Party, hromadné návštěvy kina a jelikož je jeden z Nás ze Slovenska, tak i vzájemné návštěvy.

jinak pro případné pořádání doporučuji hodně trpělivosti, ne vždy se to povede, i mi se potýkáme s problémy spojenými se svou prací, či závazky vůči svojí rodině.

jinak i pro Mě je Ostrava daleko, ale pokud by jelo více lidí, nebyl by to pro mě problém.
Proto Honzaleco, kdyby si někdy něco zase pořádal nebo tě zaujala nějaká akce písni a domluvíme se! Dával jsem ti na sebe svoje Tel číslo na posledním srazu. za tímto účelem.
Obrázek
Odpovědět