Vysněná Mass Effect party

Srazy, festivaly a různé akce.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Vysněná Mass Effect party

Příspěvek od Starbound »

Ahojte,

koukám, že téma srazů se moc nehýbe a se současnou aktivitou fórka moc nečekám, že by se to mělo změnit, nicméně co člověk nemá, to si může vysnít v té nejlepší a nejzajímavější formě a já bych byla docela zvědavá na Vaše představy o nejlepší možné Mass effect party (v naší realitě) :)

Co byste chtěli vidět?
Jaká by měla být výzdoba?
Měli by lidé mít kostýmy?
Co by probíhalo za program?
Jak velká párty by to byla?
a cokoliv dalšího co vás napadne!

Já to vidím jako příjemný bar/klub - něco mezi Afterlife a Dark star, který by byl rozdělený na několik stanovišť - taneční parket s hlasitou a divokou hudbou, chillout zóna s klidnější hudbou u baru, pódium s hlavním programem a nějaká místa určená pro různé expozice (třeba replika části Sovereigna, galerie fanartů). V dance zóně by byly tancující cosplayerky asarijek a u baru by musel být alespoň jeden turian :D někde vzádu by byla možnost si zahrát quasar a na pódiu by mohla proběhnout třeba soutěž o nejlepší Shepard dance :D tak se přidejte, fantazii se tady meze nekladou!
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Vysněná Mass Effect party

Příspěvek od Honzaleco »

...v tuhle chvíli se tady nic nevyplatí navrhovat - ztráta času ...ale Andromeda je ještě daleko...mam pocit, že pak tu bude trochu víc živo a třeba padne i návrh na ňákej ten srazík, kdoví...
Starbound píše:...u baru by musel být alespoň jeden turian :D ...
...tušim, že jde o jednoho konkrétního turiana... :)

Afterlife bude moc hlučnej...Dark Star Lounge o trochu míň, tam by to možná šlo...
...já osobně bych byl pro něco jako je Eternity na Illiu. A za barem by mohla stát matriarcha Aethyta :) Osazenstvo klidně stejný, jako ve hře...uprostřed baru turian, co se snaží sbalit kvarianku a opodál jedna bachelor party...
....servírovaly by se Mystery Drinky a všichni by pak viděli zajímavý věci...jinak žádnej speciální program - myslim, že při setkání naší ME komunity bysme si měli co vyprávět...

-> rád bych se podíval na Illium. Ale pro teď se spokojim s tim, že čas od času zajdu někam na pivo.
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne sob 26. zář 2015 15:09:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Vysněná Mass Effect party

Příspěvek od Starbound »

Honzaleco píše:...tušim, že jde o jednoho konkrétního turiana... :)
No, nezlobila bych se, ale popravdě ne, nemusel by to být Garrus, mám ráda turiany obecně a prostě je mám šíleně spojené s touhle scénou https://www.youtube.com/watch?v=un2-yJWVCw8" onclick="window.open(this.href);return false; :)) takže bych si od nějakého ráda nechala nalít drink :D

Hmm Eternity, to je pravda tak nějak si představuju parádní chill :) ale nezlobila bych se za "double" - mít to prostě rozdělené na taneční a chillout zónu, bavit se sice můžeš dost, ale po těch mystery drincích by nejspíš přišla nálada na něco divočejšího :D
Obrázek
Odpovědět