Pražský minisraz

Srazy, festivaly a různé akce.
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Moc mě těší, že je o tenhle sraz zájem, nakonec vypadá, že budeme v dost pěkném počtu :) Já ještě oslovím lidi ze svého okolí, co mají rádi Mass Effect, takže možná ještě s sebou někoho přitáhnu :)
Batou píše:Tož, pokud by se mi tam podařilo čirou náhodou dostat, tak to zatím vypadá na zajímavou akci...
Proč jen čirou náhodou? :) Zajímavé to bude rozhodně, určitě se dostav, pokud máš možnost! :)
Vlada47 píše: Já bych dal nástřel dejme tomu na 11:00, s tím, že do 12:00 by se mohli lidi postupně přidávat.
Uznávám, že 10:00 je docela brzo, ale sbírat se do 12 je podle mě zas už docela pozdě. Prostě bych to nechala na 11:00 s tím, že každý si naplánuje příjezd co nejblíž tomuhle času, kdyby někdo přijel dříve, tak na místě srazu můžu být třeba už od 10:30 :) místo srazu dáme pravděpodobně někde v centru, a do Holešovic k Planetáriu bychom se přesunuli až odpoledne, s tím, že poté můžeme někam sednout v Holešovicích, ať zbytečně nekrátíme čas cestováním.
Vlada47 píše: Začalo by se obědem... to by byl takový hezký začátek celé akce. :D Osobně bych dal přednost nějaké restaurace/hospody, kde vaří normální jídlo (tam pak můžeme i zůstat, jestli nebude počasí na procházku), ale asi přežiju i ten McDonald nebo KFC.
Jsem pro nějak pozvolna začít tím, že zajdeme někam na jídlo.. McDonald a KFC je fuj, lepší bude zarezervovat normální restauraci (s normálními cenami, ne nic přehnaného) - preferovali byste něco specifického? Myslím tím, jsou tu nějací vegani/vegetariáni? Pizzerii, českou kuchyni či palačinkárnu?

+ Ještě drobnost - pokud půjdeme do Planetária, všimla jsem si, že mají na webu možnost e-vstupenek. Vůbec nevím, jak jsou na tom s návštěvností, ale můžu se zeptat, jestli se dá rezervovat místa...
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Honzaleco »

Vegetarián - starý pravěký slangový označení pro vesnickýho idiota, co neumí lovit, rybařit nebo rozdělávat oheň.

...omlouvám se za nekorektní vtip, nemoh jsem si pomoct... :-O
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

Starbound píše: Jsem pro nějak pozvolna začít tím, že zajdeme někam na jídlo.. McDonald a KFC je fuj, lepší bude zarezervovat normální restauraci (s normálními cenami, ne nic přehnaného) - preferovali byste něco specifického? Myslím tím, jsou tu nějací vegani/vegetariáni? Pizzerii, českou kuchyni či palačinkárnu?.
Asi bych preferoval Pizzerii
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od JiAliZe »

Honzaleco píše:Vegetarián - starý pravěký slangový označení pro vesnickýho idiota, co neumí lovit, rybařit nebo rozdělávat oheň.

...omlouvám se za nekorektní vtip, nemoh jsem si pomoct... :-O
Slovo "Vegetarián" pochází z Indiánského výrazu pro "špatný lovec" =)
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Okej, vidím, že vegetariáni tu asi nejsou :D btw, kdo dneska potřebuje lovit? :P

Jinak jsem napsala do planetária dotaz na rezervaci a čekám na odpověď.

Ještě k poznávacím znakům - zatím nevím, jak, ale zařídím si, abyste rozhodně poznali, že to jsem já :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od BatouT101 »

"Starbound": Jednoduchý! Sežeň si tričko s nápisem "TO JSEM JÁ!" a my budeme vědět že jseš to ty. :D

"JiAliZe": Tak to je hodně dobrý.. :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Vlada47 »

Taky můžeš být úplně bez trička, to by mělo upoutat pozornost. :D
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

Vlada47 píše:Taky můžeš být úplně bez trička, to by mělo upoutat pozornost. :D
+1 I like this idea :D
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Vlada47 píše:Taky můžeš být úplně bez trička
S tím nemám nejmenší problém, nemusím si vůbec brát tričko. Mám ještě dost košilí :)
Obrázek
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

Starbound píše:
Vlada47 píše:Taky můžeš být úplně bez trička
S tím nemám nejmenší problém, nemusím si vůbec brát tričko. Mám ještě dost košilí :)

jo košile :* hmm to je nápad já si jí vezmu :D
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Odepsali mi z Planetária - buď koupit lístky předem, nebo až na místě, rezervace možná není. Ale prý by to mělo být v pohodě, když přijdeme třeba půl hodinu před začátkem :)
Obrázek
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

sory jestli se to u probíralo a já to nezaregistroval, ale kde bude tedy sraz ?
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Vlada47 »

Jo to by bylo fajn někdy během týdne určit, ať víme, kam dorazit.
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Vlada47 píše:Jo to by bylo fajn někdy během týdne určit, ať víme, kam dorazit.
Určíme určíme... zatím vím, že někteří dorazí na hlavák, a kam teda máte v plánu zaparkovat vy Plzenští? Protože do centra s autem není moc dobrý nápad (nebo to alespoNˇslýchávám od lidí, co řídí)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Vlada47 »

Pravděpodobně na Zličín a odtud metrem, ale úplně přesně tohle asi určí Ali.
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

kdo dorazí na hlavák dejte vědět počkám tam a pak můžeme jít dále společně :D
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Ok, tak v tom případě bude nejlepší dát sraz na Florenci - jezdí tam metro B i C, je tam autobusové nádraží a rovnou i pizzerie, do které můžeme jít: http://www.pizzeria-aria.cz/cs/" onclick="window.open(this.href);return false;

A co dále? No v případě, že by bylo hezky, to je z Florence docela kousek do centra (jednu zastávku do Starého města, to se dá dojít i pěšky), kde si můžeme udělat kolečko po turisticky atraktivních oblastech, pokud by nebylo hezky, tak pořád je možnost využít nějaké "Pražské atrakce" jako například Imaginária hned u Václavského náměstí (křišťálové a zrdcadlové bludiště) - cca 2,5 hodiny za 130 Kč - samozřejmě jen kdyby byl zájem.

Buď poté, nebo (podle toho, jak budete chtít) rovnou po pizzerii bychom mohli navštívit nějakou pěknou hospůdku či kavárnu - kavárna v Crossu v Holešovicích se zdá být zajímavou volbou, případně můžeme najít prakticky cokoliv, v tuhle denní dobu nebývá zas takový problém něco sehnat.

V Holešovicích na Výstavišti se nachází Planetárium, kde od 17:30 začíná Noční obloha 8k za 150 Kč na 55 minut. Pokud půjdeme, bude dobré tam být 30-40 minut před začátkem. já bych šla moc ráda, připadá mi to jako fajn tématická volba :)

No a nakonec předpokládám, že někteří možná nebudou zůstávat déle, ale ti kdo ano, tak za ideální považuji Lokál http://lokal-hamburk.ambi.cz/cz/?land_off=1" onclick="window.open(this.href);return false; kde mají vážně dobré pivo a opět je blízko Florence, odkud je dobrá dostupnost potom na cesty domů. Mohli byste mi napsat, kdo má zájem zůstat i po Planetáriu? Do Lokálu jedině s rezervací...
Obrázek
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od JiAliZe »

Pro: Honzaleco, Vlada47, JiAliZe, Duke_Ravengear

Předpokládaný plán cesty =((

7:45 JiAliZe vyjíždí z domu
8:15 nabírám Honzaleco
8:35 nabírám Vlada47
9:20 nabírám Duke_Ravengear
10:15 parkujeme na Zličíně a jdeme na metro C
10:45 Přijíždíme metrem na Florenc a hledáme Starbound
cca 5-10 min 2 zastávky tramvají č: 3 / 8 jdeme do pizzerie - odtud už velí Starbound

Konec akce (nejpozdější datum) bych navrhoval cca 20:00 =/ nebo 23:00 ale to musím zaparkovat na jiném parkovišti =/
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Honzaleco »

:O :)

...dost přesnej harmonogram...I like it...Ordnung muss sein! :D

...ve čtvrt na devět budu na místě...to by šlo...

...akorát bych stejně počítal s tim, že je to jenom odhadovanej čas...u každýho bodu počítej tak plus mínus s deseti minutama - nikdy nevíš, jestli náhodou nebude ňákej problém...
...a jestli bude dé pětka zase v mizerný formě (i když v sobotu ráno by nemusela bejt), tak se do Prahy nedostaneš za 55 minut, ale nejdřív za hodinu a půl...


...já vim...vysílam negativní vlny...
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od BatouT101 »

Musím se, omluvit z této akce. :( (Ovšem pokud jsem byl také zvaný... =) ) Bohužel to poslední dobou nějak nezvládám... :? Budu doufat v jiný podobný sraz. Program je nastaven výborně! =D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět