Pražský minisraz

Srazy, festivaly a různé akce.
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Datum: 21. 11. (sobota) od 11:00

Účastníci: Starbound, Honzaleco, Vlada47, Duke_Ravengear?, JiAliZe, GamerClassN7, Green (večer), Bouner?

Program: Pokud bude hezky, můžeme si udělat kolečko po centru Prahy a potom jít do nějakého pěkného podniku (kuřácký/nekuřácký?)

Pokud by byl zájem o nějaký tématičtější zážitek navíc, tak Pražské Planetárium ten den v 17:30 vysílá téměř hodinový pořad "Noční obloha 8k" (projekce noční oblohy na kupoli) za 150 Kč:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Starbound dne čtv 19. lis 2015 20:19:10, celkem upraveno 6 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

Tak nakonec to vypadá že to asi stihnu :), od kolika by to bylo ? do kolika ?
a za mně rozhodně nekuřácký podnik :)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Honzaleco »

...za nekuřáckej podnik se přimlouvam...nekouřim...

...kdyby se šlo do toho planetária, tak jestli tam ten program je od 17:30, tak počítam někdy hlavně odpoledne, podvečer (a večer)...ale zatim to asi nemusíme řešit ňák moc intenzivně - přece jenom, je to za čtrnáct dní, do tý doby času dost... :)
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

Honzaleco píše:...za nekuřáckej podnik se přimlouvam...nekouřim...

...kdyby se šlo do toho planetária, tak jestli tam ten program je od 17:30, tak počítam někdy hlavně odpoledne, podvečer (a večer)...ale zatim to asi nemusíme řešit ňák moc intenzivně - přece jenom, je to za čtrnáct dní, do tý doby času dost... :)
pro mně student, workoholika a autoškolistu.... :D nemám moc času takže já to intenzivně řešit potřebuji :D
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Honzaleco »

GamerClassN7 píše: pro mně student, workoholika a autoškolistu.... :D nemám moc času takže já to intenzivně řešit potřebuji :D
...good for you...pro mně - studenta, příležitostnýho alkoholika a chronickýho prokrastinátora a odkladače svejch povinností - je toho času až až :D

Spíš mi ale jde o to, že teď asi stačí tak rámcově vyřešit čas...já počítam s tim, že ta akce bude odpoledne až večer - a nemusíme hned teď řešit, jak bude konkrétně vypadat program akce...
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Já myslím, že když budet cestovat odjinud, tak se vyplatí klidně jet už od dopoledne - tím myslím třeba 10-11 hodin, a pak to nemít zas moc dlouho do večera abyste mohli nějak rozumně jet domů, ikdyž samozřejmě když se někdo bude chtít zdržet dýl, tak to ničemu nevadí :)

Jinak taky jsem za nekuřácký podnik. A k tomu planetáriu - je to jen návrh, mně osobně to příjde jako fajn osvěžení. Pokud tady jsou lidi kteří se o vesmír zajímají intenzivněji, tak z toho asi zas tolik mít nebudou (po stránce naučné), je to určné široké veřejnosti a ne odborníkům, přesto si myslím že zírat na oblohu a vesmírná tělesa je vždycky příjemné, byť je to jen projekce :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Honzaleco »

...odvozoval jsem ten čas od toho planetária...ale jasný - pokud to spojíme s nějakým špacírem, tak by to bylo určitě vhodný (...+ odmítam jet do Prahy jenom na tři, čtyři hoďky a pak zase pryč...jsem pro konání akce už od rána*, pokud by to šlo... :D )


*pozn - ráno pro mě začíná nejdřív cca od devíti...všechno předtim je ještě noc a v noci spim...


...planetárium - asi nejvíc záleží na tom, jak by to i s tim vycházelo časově...
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Honzaleco píše:...planetárium - asi nejvíc záleží na tom, jak by to i s tim vycházelo časově...
Začátek je 17:30 a trvat to má 50 minut :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Honzaleco »

....jj...já myslel, jak by se nám to hodilo třeba v souvislosti s odjezdem...když to bude od půl šestý a skončí to zhruba za hoďku, tak abych věděl, že mam počítat s odjezdem trochu dýl - ne dřív než v půl/třičtvrtě na sedm apod...a aby to už nebylo pozdě...ale snad ne. :)
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Pokud bychom tam šli, tak bych nepočítala s odjezdem dřív než v 7, a spíš ještě o něco později, protože se ještě musíš přesunout na zastávku. Na hlavní nádraží to je docela kousek, ale na Černý most to chce nějakou rezervu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Vlada47 »

Moment, takže do podniku by šlo před planetáriem?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Honzaleco »

Černej Most? To je na druhý straně Prahy...já radši Zličín...a nebo holt tim vláčkem z hlaváku... :)

...já do toho teda furt kecam, to pardon...ale podle mně...pokud by se šlo do planetária, tak radši posedět předtim...přece jenom, pokud program v planetáriu končí v půl sedmý, tak než bysme se přesunuli do ňákýho podniku a chvíli tam poseděli, tak máš osum pryč...
...a taky by to viselo na tom, od kdy ta akce bude...jestli už od dopoledne, tak se pak ňák zabavit přes celý odpoledne a čekat do půl šestý na program...
...ovšem, na druhou stranu, proč neposedět před i po, že? :D
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Green »

Zdravím, technicky bych mohl dorazit do Prahy kolem 20:00 a být tam max do 23:00
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Starbound »

Green píše:Zdravím, technicky bych mohl dorazit do Prahy kolem 20:00 a být tam max do 23:00
Já s tím nemám problém, vždyť je to sobota... otázka je, jak dlouho chtějí ostatní zůstat
Honzaleco píše:Černej Most? To je na druhý straně Prahy...já radši Zličín...a nebo holt tim vláčkem z hlaváku..
To už je docela jedno, stejně budeme chytřejší až budeš vědět konkrétní spoje :) jinak posedět bychom šli určitě před planetáriem a pak můžem klidně ještě po, pokud se tedy nepoženete všichni hnedka domů. A jak už bylo navrhnuto, nemusí to být ani stejný typ podniku, je docela široký výběr - restaurace, kavárna, čajovna, hospoda, bar.. samozřejmě pohledám ještě do té doby i něco konkrétnější a zkusím navrhnout třeba i nějakou trasu co můžeme projít, pokud bude hezké počasí. A taky najít alternativu, kdyby nebylo :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Vlada47 »

Bylo by dobré určit nějaký čas začátku. Já bych dal nástřel dejme tomu na 11:00, s tím, že do 12:00 by se mohli lidi postupně přidávat. Začalo by se obědem... to by byl takový hezký začátek celé akce. :D Osobně bych dal přednost nějaké restaurace/hospody, kde vaří normální jídlo (tam pak můžeme i zůstat, jestli nebude počasí na procházku), ale asi přežiju i ten McDonald nebo KFC.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Honzaleco »

...nevadilo by mi, kdyby počasí bylo tak jako dneska...ale bůhví, jestli to vydrží..ještě na Martina (zejtra) a od víkendu to má snad zase padat... :/

...spoje - cestu tam bych podle začátku akce už ňák vyřešil, prostoru od rána je dost...a zpátky - poslední přijatelná doprava jsou asi v ten den v 9 bus (Zličín) a ve čtvrt na 10 vlak (hl. n.). Kdybych je měl použít, tak se musim vytratit už někdy kolem osmý (záleželo by to na tom, kde budeme...planetárium je u výstaviště, ne? (a zase ta Sparta, ježiši... :/ :D ) ...Holešovice...kdybysme byli někde tam, tak pak chvíli na metro, pak pár minutek na hlavák (na Zličín bych musel přelejzat na Florenci a trvalo by to tam půl až třičtvrtě hodiny)...

...to jsou úvahy...pfff...njn, ale co se dá dělat...musim mít nějakou představu...
:( )

...proto budu vděčnej, když tenhle plán B nebudu muset využít a byla by doprava autem i zpátky... :D
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

kdyby někdo dorazil na hlavní nádraží, tak by jsme se tam mohli sejít (ti kdo pojedou vlakem jako já :D) jinak konec akce je mi jedno :D, mám čas až do pondělí do 0:00 :D

EDIT: když už sem si zařídil volno tak ve velkým stylu :D
Naposledy upravil(a) GamerClassN7 dne úte 10. lis 2015 15:37:39, celkem upraveno 1 x.
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od BatouT101 »

Tož, pokud by se mi tam podařilo čirou náhodou dostat, tak to zatím vypadá na zajímavou akci...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od GamerClassN7 »

BTW přihodím poznávací znaky :D

Poznávací znaky:
Možnost_1
Neonově oranžová bunda a backovka New Era, kostkovaná košile (opa nerd style xD)
Možnost_2
Vycházková uniforma Digital Grey USMC (opa ARMY style xD)

ale preferuji možnost 1 samozřejmně :D
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský minisraz

Příspěvek od Green »

Své N7 tričko jsem někde založil a už nwm kde je, takže mě čeká asi kabát jen :D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět