Letní/prázdninový srazík v Plzni

Srazy, festivaly a různé akce.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Hany »

ok stahuji svou poznámku k oné "mapě" :D ...byl jsem ubit Vašimi argumenty :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

Kolik nás teda nakonec bude? Ať mam ňákou představu...plus mínus...o člověka míň/víc by neměl bejt problém pak operativně vyřešit...vždycky se někde sežene židle navíc, když by to bylo nutný... :D
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Starbound »

Mně by zajímalo v kolik hodin mám počítat s příjezdem :) našla jsme nějaký EC spoj, že bychom s Gamerem prijeli na hl. nadrazi v 10:48. Co se tyka cesty zpatky, predbezne jsem se koukala na dve moznosti - odjezd ve 20:00 autobusem nebo ve 21:09 zase ECckem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

...jj, už ten spoj vidim...když přijedete v 10:48, tak to bude super (a snad i lepší, než tim rychlíkem o hoďku dýl)...odjezd je na vás (tam jde spíš o to, co by pro vás bylo výhodnější (autobus -> Zličín, vlak -> hl.n.))...ten mě zajímá asi proto, jestli ještě bude čas na večeři nebo ne...
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Starbound »

Když půjdeme na večeři v 18:00-19:00, tak myslím, že čas je :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

=) (...jídla neni nikdy dost...)
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Vlada47 »

Jop do těch 11 bych měl do Plzně dorazit taky (v sobotu je to 50% všech spojů, co tam od nás jedou :D).
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

Už se to blíží -> pár dalších informací k začátku srazu...

Nic moc bych nevymejšlel a dal sraz na nádraží...jestliže Starbound s Gamerem přijedou v 10:48, tak bych se sešel v hlavní budově ve třičtvrtě na jedenáct a počkal tam na ně...
...kdyby vám, Plzeňácí, nevyhovoval sraz na nádraží...tak začínáme v půl dvanáctý v San Marinu v Sadech (Palackýho náměstí, za synagogou), tak se eventuálně můžete dopravit rovnou tam...je tam rezervačka pro 6 lidí...

...kontakty si nemusíme dávat...Starbound na mě má číslo, Ali na mě má číslo, víc nepotřebuju. Teď nemluvim k vám, co přijedete z Prahy, na vás počkam - ale snad se nikdo z plzeňskejch kolegů neztratí. Jestli mi někdo kvůli tomu zavoláte, tak si asi poklepu na čelo. :D
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od JiAliZe »

Honzaleco píše:ale snad se nikdo z plzeňskejch kolegů neztratí. Jestli mi někdo kvůli tomu zavoláte, tak si asi poklepu na čelo. :D
Vlade, neztratíme se? =)

Můj silnější kamarád, který se účastnil posledního srazu, je poněkud stydliví a nerad píše na forum, takže Já +1
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

https://www.facebook.com/events/1923601791199728" onclick="window.open(this.href);return false;

...podle všeho se v sobotu koná v Plzni tohle...sice jsem s tim nepočítal, ale vůbec by nám to nemuselo vadit...naopak...aspoň se bude v pozadí srazu něco dít...a když by náhodou zbyl čas, můžeme strávit pár chvil na jednom z míst konání :) ...nejspíš teda nezažijete tichou Plzeň, ale živou.

Pokud nemáte FB...
Popis akce
TUTEN DEN VŠICHNI SEM!

25. června se v Plzni slaví!

Z Náměstí Republiky se na jeden den stane největší hospoda v celé republice. Přijďte všichni na pivo. Fleků bude dost.

Pozvánku na Gambrinus den posílá i kapela Semtex - https://www.youtube.com/watch?v=6Sniruzr5Ck" onclick="window.open(this.href);return false;.

Více informací na http://www.gambrinus.cz/gambrinusden" onclick="window.open(this.href);return false;

- Náměstí Republiky a přilehlé sady se promění na jednu velkou pivní zahrádku
- Letní parket s hudbou a doprovodným programem na třech scénách
- Festivalový speciál: Nefiltrovaná polotmavá 13
- Všechny piva za jednu cenu
- Pivo čepované hlavně do skla

PROGRAM:

Náměstí Republiky

12:00 - 13:00 - COP
14:00 - 15:00 - Extraband Revival
16:00 - 17:00 - Odyssea
18:00 - 19:00 - SEMTEX
21:00 - 22:00 - Michal Šindelář

Smetanovy sady

12:00 - 13:00 - HIBAJ
14.00 - 15.00 - Trautenberk
16.00 - 17.00 - KAMELOT
18.00 - 19.30 - ELÁN KONTRABAND
20.30 - 21.45 TŘI SESTRY BANDITOS

Křižíkovy sady

12.30 - 13.30 - O5 & RADEČEK
14.30 - 15.30 - FAST FOOD ORCHESTRA
16.30 - 17.30 - THE PROSTITUTES
18.30 - 19.45 - Kníry
20.45 - 22.00 - Buster Nixon a Martin Svátek

Tuten den přijďte na pivo ven!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Vlada47 »

Jo to je to, co mi pořád skáče jako reklama na Youtubu (a já to překvapivě dokoukal do konce... dvakrát). :D

Ali - počkej až to uslyší. :evil:
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

Tyhle podniky zejtra navštívíme...

http://www.sanmarino-pizza.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://7g.unasplzenchutna.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.usalzmannu.com" onclick="window.open(this.href);return false;

...a snad bude zejtra jiný počasí než dneska...pfff...dneska jsem venku pět minut a už mi pomalu připadá, že se rozteču jak nanuk...
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

Všem děkuju za účast...i počasí se trochu umoudřilo, bouřka a déšť nás chytly až ve večerních hodinách, během návratu domů...

Jsem rád, že jste vy pražský dorazili...doufám, že jste si to u nás užili...že jste zjistili, že ač Plzeň rozhodně neni tak velký město jako třeba Praha, tak že zrovna tohle nemusí bejt vůbec na škodu...a že jste si odnesli poznatek, že jsme velice "pivní" město...ne nadarmo se říká, že Plzeň je hlavní město piva v ČR... :D

.
.
.

N7 day je v listopadu...to je sice dlouho, ale ňák to snad přežijem a na podzim se zase sejdem živí a zdraví...a třeba i ve větším počtu, kdoví... :)
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od GamerClassN7 »

Honzaleco píše:Všem děkuju za účast...i počasí se trochu umoudřilo, bouřka a déšť nás chytly až ve večerních hodinách, během návratu domů...

Jsem rád, že jste vy pražský dorazili...doufám, že jste si to u nás užili...že jste zjistili, že ač Plzeň rozhodně neni tak velký město jako třeba Praha, tak že zrovna tohle nemusí bejt vůbec na škodu...a že jste si odnesli poznatek, že jsme velice "pivní" město...ne nadarmo se říká, že Plzeň je hlavní město piva v ČR... :D

.
.
.

N7 day je v listopadu...to je sice dlouho, ale ňák to snad přežijem a na podzim se zase sejdem živí a zdraví...a třeba i ve větším počtu, kdoví... :)
Snad mohu mluvit i za Starbound :) Ale řekl bych že té cesty v žádném případě nelitujeme. Byl to velice zajímavý, vtipný, pivní, klaustrofobní, a já nevím co ještě ... :)

Opravdu jsem si to užil :) Díky lidi :)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Odpovědět