Letní/prázdninový srazík v Plzni

Srazy, festivaly a různé akce.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

Datum konání - 25. 6. 2016

(začátek - 11:30)

Nebylo by špatný se znova sejít...ale mám otázku: Kdybych udělal sraz tady v mém rodném městě, chtěl by se ho zúčastnit - kromě zdejší plzeňský skupiny - i někdo odjinud z republiky? Chtěl bych vám ukázat naší metropoli na Divokym Západě...a vsadim se, že nejen já.

S tim, že by to bylo zase na jeden den...jako loni v listopadu. A chtěl bych se pro organizaci inspirovat i programem...takže aktivity by taky byly podobný (dop. - oběd, odp. - svačinka a pak něco jako večeře, když by na to přišlo; a v mezičase už by se tu něco našlo - Plzeň má hodně co nabídnout :) ). A ňákej víkend...buď ještě teď v červnu, nebo začátkem července, nebo až pak...to je mi víceméně jedno. Když to budu vědět dopředu, neni problém si vyhradit o víkendu čas.
Kdo by teda byl ochotnej se zúčastnit, tak na mě můžete hrnout možný termíny, kdyby vás napadly... :)


...zakončim to dotazem z klasického díla: Je to dobrej nápad nebo blbej nápad nebo jakej je to nápad?
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne pát 24. čer 2016 16:20:26, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

S Plzní je problém...to musim přiznat. Ten, že je v Západních Čechách (všimněte si, že jako místní patriot píšu zdejší kraj s velkym "Z" :D )...což je pro členy komunity na východ od Prahy pochopitelně potíž. Ale i tak bych byl rád, kdybych tady moh uvítat i vás z ostatních koutů republiky...uvidíte, že by se vám tady líbilo. I když by to pro vás mohlo bejt trošku dál...
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Vlada47 »

Osobně nemůžu 22. až 24. června, ale jinak bych asi neměl problém dorazit. Počítám, že Ali i Duke by se taky účastnili.
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Krieg »

V Plzni budu 18. až 19. června, bohužel ale budu muset být přítomen na turnaji v líném tenise u Sokolovny na Nový Hospodě :D
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Starbound »

Rozhodně zvážím účast :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

Krieg píše:V Plzni budu 18. až 19. června, bohužel ale budu muset být přítomen na turnaji v líném tenise u Sokolovny na Nový Hospodě :D
:(

...navrhuju teda 25. / 26. 6. jako nejbližší termín. Co je lepší - sobota nebo neděle?
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od JiAliZe »

Honzaleco píše:...navrhuju teda 25. / 26. 6. jako nejbližší termín. Co je lepší - sobota nebo neděle?
Tak 25.6. Sobota bude lepší, v neděli nemůžu ponocovat, když druhý den vstávám brzo ráno do práce
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Starbound »

Tak jsem to zčekla a v sobotu 25.6. bych měla čas :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

...výborně...dam teda 25. 6. jako definitivní datum srazu s tim, že pokud je zde někdo, kdo by měl námitky...nechť promluví teď, nebo ať mlčí navždy... :D

...pomalu přemejšlim nad programem...kromě toho, co už jsem nastínil...možná by se dalo jít nahoru na věž kostela (ale nevim, jestli se někdo nebojíte vejšek)...nebo můžeme jít naopak dolů do podzemí...nebo krátká podívaná do terárka, kde bysme možná viděli i vzdálený předky reaperskejch potvor (a kde v sobotu od dvou snad mají krmit sklípkany... :mrgreen: ) ...anebo se jen tak projít po městě...možností je hafo...něco vymyslim.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Vlada47 »

Já bych šel na tu věž, začal bych odtamtud po lidech házet cihly, schválně jak dlouho bude trvat, než mě odtáhnou... :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

...až do večera. Pak na tebe přijdou s taserem. :D
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od GamerClassN7 »

Se mnou spíše nepočítejte, nemám se kde v Plzni ubytovat, takže asi nepřijedu pokud budě nějaký sraz zase v Praze tak se rád zůčastním :)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

Prozatímní plán:

...jenom tak orientačně...začátek asi někdy dopoledne, popř. poledne...kolem 11tý nebo 12tý...ale to pak můžeme operativně vyřešit podle toho, jak vám pojede spoj (Starbound a Gamere)...k příjezdu bych směřoval začátek akce.

Program by vypadal asi: po příjezdu oběd (pizzerie/restaurace)...pak nějaká aktivita (to se ještě vymyslí - viz jeden z mejch předchozích postů)...pak sváča a pak uvidíme, jestli večeře...

...konec...zase, koukal bych hlavně na čas vašeho odjezdu...abyste odjížděli tak ňák rozumně...podle toho taky můžem na večeři...ještě se vás příští tejden zeptám, jak budete přesně mít příjezd a odjezd, ať se tu podle toho můžeme my plzeňský zařídit...
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

...mapa neni potřeba...buďto dáme na místě přímo sraz všech účastníků...nebo aspoň já bych na vás možná počkal už po příjezdu...jinak word of advice: Pokud jste zvyklí na megaměsto jako je Praha, přijde vám Plzeň taková příjemně malá (což mě osobně třeba vyhovuje, já preferuju menší města...)

...a kdybyste jó potřebovali ňákou mapu, tak vám sem hodim takovou mou speciální (ode dneška od půl šestý fušuju do kartografie)...na takovou hrubou orientaci...řikám tomu "čupr srazová mapka":

Obrázek

:D
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Hany »

... O_o jak je možný, že někdo, kdo umí tak dobře psat, vyprodukuje něco takovýho :D ...
...hodila by se ti lekce u Starbound :// x) ...
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Honzaleco »

...nemůžu holt umět všechno... :D

... zkoušet něco vyplodit v Malování a "kreslit" tam myší je docela sranda, překvapivě! :D
Hany píše:... O_o jak je možný, že někdo, kdo umí tak dobře psat, vyprodukuje něco takovýho :D ...
...hodila by se ti lekce u Starbound :// x) ...
:goddess:
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Vlada47 »

Naopak... toto je zcela autentické zobrazení Plzně v rámci našeho srazu. :D
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Starbound »

Honzaleco píše:...nemůžu holt umět všechno... :D

... zkoušet něco vyplodit v Malování a "kreslit" tam myší je docela sranda, překvapivě! :D
Hany píše:... O_o jak je možný, že někdo, kdo umí tak dobře psat, vyprodukuje něco takovýho :D ...
...hodila by se ti lekce u Starbound :// x) ...
:goddess:
Já myslím, že lépe bych to nezvládla. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od BatouT101 »

Souhlasím. Pro určitou skupinu lidí to rozhodně bude nejpřehlednější a nejpřitažlivější turistický plánek. Za takovou propagaci města by ti měly zaplatit. :-D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní/prázdninový srazík v Plzni

Příspěvek od Green »

Ta mapa, to je moc :D :D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět