Srazy v Praze?

Srazy, festivaly a různé akce.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Sadene píše:Pokud bych se účastnila, tak bych ocenila, kdyby byla zvolená lokace nekuřácká ;) :-P
moje slova ... do hospody kde se kouri me nedostane ani par B- 52 :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Kurdt57 »

V Kozlovně jsem byl, taky nekouřím, kouř mi vadí, a tam jsem neměl problém. Můžem se ještě ale podívat v okolí po vyloženě nekuřáckém místě... Otázka jestli vám vadí kouř cítit, nebo vám stačí jen vědět, že obstůl má člověk zapáleno. :)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Sadene »

Kurdt57 píše:V Kozlovně jsem byl, taky nekouřím, kouř mi vadí, a tam jsem neměl problém. Můžem se ještě ale podívat v okolí po vyloženě nekuřáckém místě... Otázka jestli vám vadí kouř cítit, nebo vám stačí jen vědět, že obstůl má člověk zapáleno. :)
Vadí mi kouř a ono ob stůl to už celkem táhne ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Kurdt57 »

No, jsou podniky, kde se jako že kouří, ale mají to tak vyřešený, že si toho ani nevšimneš. Pak jsou piodniky, kde to i v nekuřácích smrdí, jako by ti to nikdo držel pod nosem...
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Sadene »

Kurdt57 píše:No, jsou podniky, kde se jako že kouří, ale mají to tak vyřešený, že si toho ani nevšimneš. Pak jsou piodniky, kde to i v nekuřácích smrdí, jako by ti to nikdo držel pod nosem...
Tak jako takový ten mírný jakože "vyvětralý kouř" snesu, zas taková úplná citlivka nejsem, ale co je moc, to je příliš, cigarety mi prostě vadí :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Bouner »

Když se bude pořádat něco v okolí Brna klidně dojedu, ale až do Prahy se mi fakt nece zřejmě, zase ve 3 ráno jet busem dom je děs pro mě neboť na kofole se mi být nechce abych jel automobilem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Kurdt57 »

Dík za konstrukrivni příspěvek do diskuze. :-) Az rozjedes něco v Brně, tak ti tam taky nápisů, ze se ti na to mužů vsra*. :-)
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od qqy »

Bouner píše:Když se bude pořádat něco v okolí Brna klidně dojedu, ale až do Prahy se mi fakt nece zřejmě, zase ve 3 ráno jet busem dom je děs pro mě neboť na kofole se mi být nechce abych jel automobilem.
Tak u někoho přespíš...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Ester »

No... já teda kouřím... takže je jasné že budu pro kuřáckou hospodu. Ale existují i bary, kde jsou kuřácký a nekuřácký prostory oddělený, a je žádnou čárou na zemi, ale že je to v jiný místnosti.
Přespání, no u mě jedině že by rodiče nebyli doma, jinak nemaj rádi když tu někdo spí
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
Potan
Desátník
Příspěvky: 57
Registrován: úte 30. črc 2013 18:06:54
Bydliště: Ave Morava!
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy v Praze?

Příspěvek od Potan »

Ester píše:No... já teda kouřím... takže je jasné že budu pro kuřáckou hospodu. Ale existují i bary, kde jsou kuřácký a nekuřácký prostory oddělený, a je žádnou čárou na zemi, ale že je to v jiný místnosti.
To by byl super sraz, kdyby polovina lidí seděla v jedné a druhá v jiné mísnosti :D
Obrázek
Odpovědět