Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Všeobecné novinky a oznámení.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Green »

http://massrelay.cz/2015/06/mass-effect-andromeda/" onclick="window.open(this.href);return false;

BioWare nám konečně odhaluje čtvrtý díl vesmírné ságy s podtitulem Andromeda.
(Trailer je renderovaný ve Frostbite 3 Enginu)



Právě probíhá E3 konference v Los Angeles, kde pánové od EA samozřejmě nesměli chybět. Co zatím víme o novém Mass Effectu… Andromeda není jen podtitul dílu, ale jedná se o vzdálenou galaxii, kde se bude odehrávat hlavní zápletka příběhu. Samo o sobě je to vskutku velký skok od naší mateřské domoviny a jen těžko se odhaduje celá zápletka v novém neprobádaném vesmíru. Nicméně autoři naznačovali velký potenciál v podobě objevování nových světů, ras a civilizací. O hlavním hrdinovi také moc nevíme, avšak N7 může celkem hodně zmást….

Pokusím se co nejdříve dodat další informace.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od destanov »

Vypadá to parádně, jetpack bude fajn a hodně se těším na prozkoumávání vesmíru a zakládání a spravování kolonií, ale trochu se bojím, aby to nebylo moc akční a příliš heroické.

Mimochodem v tomhle článku http://www.zing.cz/novinky/27396/stripk ... -andromeda" onclick="window.open(this.href);return false; se uvádí, že podle Bioware je hra zasazená dlouho po událostech původní trilogie. Což moc nechápu. Jak to chtějí udělat? To se úplně vykašlou na trilogii? Nebo zvolí jeden z konců? Nevěřím, že by trilogii prostě škrtli a hra měla společný už jen název, takže mi vychází, že Andromeda bude konzistentní pouze s červeným koncem, ve kterém byli smrťáci zničeni.

Abychom se toho Sheparda fakt nakonec ještě nedočkali. :D
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Green »

destanov píše:Vypadá to parádně, jetpack bude fajn a hodně se těším na prozkoumávání vesmíru a zakládání a spravování kolonií, ale trochu se bojím, aby to nebylo moc akční a příliš heroické.

Mimochodem v tomhle článku http://www.zing.cz/novinky/27396/stripk ... -andromeda" onclick="window.open(this.href);return false; se uvádí, že podle Bioware je hra zasazená dlouho po událostech původní trilogie. Což moc nechápu. Jak to chtějí udělat? To se úplně vykašlou na trilogii? Nebo zvolí jeden z konců? Nevěřím, že by trilogii prostě škrtli a hra měla společný už jen název, takže mi vychází, že Andromeda bude konzistentní pouze s červeným koncem, ve kterém byli smrťáci zničeni.

Abychom se toho Sheparda fakt nakonec ještě nedočkali. :D
Je to hodně spekulativní. Také mám určité teorie a je mi v celku jasné, že si BW nechtějí nabourat "konec" ME3. Proto jiná galaxie bez Reaprů a jejich válečných následků.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Honzaleco »

BioWare blog píše:"...this game is very much a new adventure, taking place far away from and long after the events of the original trilogy..."
- oficiální citace

Jj, asi se chtěj vyhnout tomu, aby museli zvolit jeden z konců...kdyby to bylo moc brzo po konci, museli by jeden kanonizovat (což by asi byl Destroy nebo ještě teoreticky Control) a fanoušci, co zvolili něco jinýho, by řvali (což je pochopitelný - jejich příběh skončil nějak - a BioWare teď řekne, že je to jinak? WTF!).

Asi takhle - podle mě budeme rádi, když tam budou na trilogii aspoň odkazy (což by bylo fér a snad si to v BioWare uvědomujou). Mako, N7, omni-tooly, rasy, zbraně... - je toho spousta, co by mohla mít Andromeda společnýho s původní trilogií...ale je otázkou v jaký míře a jestli to ještě bude stačit na to, aby i Andromeda "byla Mass Effect".


Souhlasim - návrat Sheparda je možnej...Sheparda 2.0, abych byl přesnej...zase budeme hrát za jedinýho největšího hrdinu galaxie, kterej bude mít pár pomocníků...on ten únik a další info tomu nasvědčuje - lidská hl. postava, "Pathfinder", vlastní loď, objevování starobylý technologie, nová nepřátelská rasa atd.
- a právě proto jsem moc zvědavej, co přijde...a taky se toho trošku obávám.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od destanov »

Zrovna mě napadla jiná možnost. Andromade má být o objevování a kolonizaci planet že? Nevím, jestli jsem četl všechny onformace, ale jako celkem pravděpodobné se mi zdá tohle: Prolog někde v čase začátku Mass effect 3. Začíná válka se smrťáky a naše postava se setkává s Hackettem, který nám prozrazuje, že existuje projekt xxxxxx, který má zachovat lidskou rasu v případě smrťáckého vítězství. A pro tento účel alianční vědci vynalezli/objevili/postavili svůj supervysílač, superrychlý pohon, červí díru whatever, což nám umožní dostat se s malou flotilou průzkumných a kolonizačních lodí do úplně jiné galaxie, kde má lidstvo začít znovu.

Takže tahle flotila se vydá na cestu, ze které už nevede cesta zpět (supervysílač se dá použít jen jednou, červí díra po průchodu flotily zanikne bla bla bla něco už by se vymyslelo). A protože má prý dojít k velkému časovému posunu, tak lidé na flotile byli třeba 50 let v hibernaci, došlo k časovému posunu při průletu červí dírou - opět to je fuk, technický detail. Takže tahle flotila - řekněme třeba s 20 000 lidmi - dorazí na místo, hned na začátku najde nějakou vhodnou planetu, obsadí ji a založí kolonii - a tady už by začala samotná hra. První kolonie stojí, většina lidí je na planetě a na nás, jako na průzkumníkovi, je hledat další vhodné planety, zdroje, navazovat vztahy, diplomacie, špionáž a podobně.

Zatím mi tohle připadá nejpravděpodobnější, hlavně proto, že by vůbec nemuseli řešit různé konce původní trilogie. Co vy na to?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Honzaleco »

...s tou druhou částí docela souhlasim...přílet do nový galaxie, založení prvních kolonií a že bysme začali na zelený louce prozkoumávat galaxii, nový planety, objevovat nový rasy a navazovat první kontakty...to by nemuselo bejt špatný.

destanov píše:Prolog někde v čase začátku Mass effect 3. Začíná válka se smrťáky a naše postava se setkává s Hackettem, který nám prozrazuje, že existuje projekt xxxxxx, který má zachovat lidskou rasu v případě smrťáckého vítězství. A pro tento účel alianční vědci vynalezli/objevili/postavili svůj supervysílač, superrychlý pohon...
Tohle...no, nevim. Jako jo, timhle by přechod do nový galaxie šel v pohodě vysvětlit, nemuseli by volit jeden konec apod.
Ale pořád se mi to zdá takový...podezřelý. Že by se to připravovalo už za války...nějakej supertajnej projekt poslední záchrany, o kterym by nevěděl ani Shep? Když se všechno soustředilo na válku a na dokončení Crucible? Bylo by to možná pochopitelný, že se snaží vymyslet něco, jak lidstvo zachovat, i když se všechno podělá...ale nevim, jestli mi to zase do toho, co "už jsme zažili", úplně sedí.

Jasně, znova řikam, šlo by to takhle okecat. Ale z vypravěčskýho hlediska mi to přijde takový "V trilogii to nikde neni, takže proč bysme to tam teď nemohli přidat a nemohlo by to takhle bejt?". [sebekritika]Něco ve stylu ME: Borderline[/sebekritika]. Takový naplácnutí další věci ke známejm událostem.
Něco podobnýho dovedeme vymyslet tady na fóru. A když se to rozpracuje, mohlo by to bejt i uvěřitelný, ale...
...přece jenom...od BioWare, kde jsou za tvorbu příběhu placený, bych přece jenom čekal něco víc. Věřim, že tam jsou na trochu jinym levelu... :)
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Kuboshek »

to už je pomalu tak ten film (scifi ted nevim jak se jmenuje) ... proletime skvrnou na jupiteru s ampuli 5000 oplodnenych vajicek a zalozime kolonii :D jasne :D
Obrázek
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od destanov »

[quote="Honzaleco"][/quote]

Ovšem tohle byl jen momentální nápad, záblesk, x měsíců jsem si nad tím hlavu nelámal, takže od profesionálních zkušených herních scénáristů taky čekám víc. :D Ale jako základ by to posloužit mohlo. Respektive nic jiného mě vzhledem k informacím nenapadá. A důvod utajení celého toho projektu se přímo nabízí - ono by pro morálku asi nebylo moc fajn vědět, že se zároveň posílá malá flotila úplně jinam, aby začala znovu od začátku. Navozovalo by to takovou docela poraženeckou náladu. :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Sadene »

destanov píše:
Honzaleco píše:
Ovšem tohle byl jen momentální nápad, záblesk, x měsíců jsem si nad tím hlavu nelámal, takže od profesionálních zkušených herních scénáristů taky čekám víc. :D Ale jako základ by to posloužit mohlo. Respektive nic jiného mě vzhledem k informacím nenapadá. A důvod utajení celého toho projektu se přímo nabízí - ono by pro morálku asi nebylo moc fajn vědět, že se zároveň posílá malá flotila úplně jinam, aby začala znovu od začátku. Navozovalo by to takovou docela poraženeckou náladu. :D
tahle teorie se mi líbí, možná tím, jak je jednoduchá :) nevídím v ničem problém, ani nevím, proč by musel zrovna obyčejný voják (spektra) Shepard vědět všecko.

Avšak obávám se, že nakonec zas vymyslí nějakou chujovinu a všechno zbytečně překombinují.
Jinak z traileru se absolutně nedá posoudit, jestli to bude fajn nebo ****, mě teda nezaujal, spíš jsem se mu tlemila... takže nechápu, z čeho jsou lidi tak nadšení ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Green »

destanov píše:Zrovna mě napadla jiná možnost. Andromade má být o objevování a kolonizaci planet že? Nevím, jestli jsem četl všechny onformace, ale jako celkem pravděpodobné se mi zdá tohle: Prolog někde v čase začátku Mass effect 3. Začíná válka se smrťáky a naše postava se setkává s Hackettem, který nám prozrazuje, že existuje projekt xxxxxx, který má zachovat lidskou rasu v případě smrťáckého vítězství. A pro tento účel alianční vědci vynalezli/objevili/postavili svůj supervysílač, superrychlý pohon, červí díru whatever, což nám umožní dostat se s malou flotilou průzkumných a kolonizačních lodí do úplně jiné galaxie, kde má lidstvo začít znovu.
A víš, že mě napadla podobná teorie... =)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od BatouT101 »

Ono, to je nejlogičtější závěr, z informací které poskytly, tak není divu že to napadlo víc lidí...

Volby trilogie byly aplikovány pouze na Mléčnou dráhu, Souhvězdí Andromedy je "nedotčeno"... Což vývojářům dává jistě volnou ruku. (Navíc dává možnost případného návratu k příběhu Trilogie ME, pokud se tím ME-Andromeda zabývat příliš nebude.)

Jak se tam dostanou naši lidé nebo nám již známé rasy? Nejpravděpodobnější je nějaký nový druh "brány/vysílače" který byl dobře skrytý před Reapery, například jeden z koncept artu skrytý v jakési mlhovině nebo mraku plynu/prachu... Jak se tam opravdu dostaly se dozvíme až možná ze hry..
(Jinak to může být i nějaká alternativa Massrelay z Mléčné dráhy pro systém Andromedy...)

Proč tam říkaly že tam náš Shepard a jeho tým nebude?
Jsou v tom minimálně dvě překážky. Odehrává se to v budoucnosti od ME3 a "nedořešený" konec ME3..
Pokud byly posláni před invazí Reaperů, jak psal "destanov" tak Shepard a jeho tým musel sehrát hlavní roli v ME 3 a neletět do Andromedy... bla,bla,bla a mohl bych pokračovat... Co a jak, se mohlo stát... :P (Myslím že mám velkou fantasii... =) )

Jo abych nezapomněl. Tohle taky hodně lidí ví co se trochu zajímají o vesmír... =$

;)
Možný spoiler
Zajímavé je že, ve skutečnosti je spočítáno a jsou teorie že Mléčná dráha a Andromeda se mají srazit. Bude to i ve hře? Řekl bych že možné to je. ;) :D

Info třeba:
http://vesmir.stoplusjednicka.cz/kolizn ... -andromede
nebo animace:
=)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Honzaleco »

BatouT101 píše:....Pokud byly posláni před invazí Reaperů...
To né...víte, jak začínal ME3, ne? Nikdo tam nevěděl, co se děje....a kdybysme se najednou dozvěděli, že v tý době už byly plány na evakuaci lidstva v případě prohry + tenhle projekt byl v plnym proudu, ne-li hotovej....to mi přijde ale hodně přitažený za vlasy.

Jinak, to řešení se nabízí...evidentně tady jdu proti proudu, ale mně to prostě nesedí. V trojce už máme jeden důležitej projekt (ten, ke kterýmu se upínali všichni), na kterym se dřelo...Crucible...a teď ještě něco víc supertajnýho. Šlo by to, ale mně to přijde jako naroubování něčeho jinýho na trojku a defacto nabourání děje ME3...
...musim ale zase uznat, že tenhle nápad by přechod do Andromedy vysvětlil...a mě v tuhle chvíli nenapadá, jak bych to vyřešil ještě jinak...proto jsem vážně zvědavej, s čim mě BioWare překvapí.


...a Baťáku, k tomu spoileru...možný to je, ale velice, velice nepravděpodobný...tak nepravděpodobný, že jestli se pletu, snim klobouk...kdy se má srazit? Za x miliard let...v tak velký budoucnosti se to zase odehrávat nebude...slíbili nám průzkum novýho prostředí...takhle by už a) všechno muselo bejt prozkoumaný a b) bůhví, jestli by lidi ještě byli lidi. :)
...a navíc, když je tam "pořád" Mako...
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Green »

Zajímavé je že, ve skutečnosti je spočítáno a jsou teorie že Mléčná dráha a Andromeda se mají srazit. Bude to i ve hře? Řekl bych že možné to je
Pochybuji, k té srážce dojde až za několik desítek milionů let
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Vlada47 »

Škoda, že tou dobou to na Zemi už nejspíš nikdo neuvidí.

Jinak - http://forum.bioware.com/topic/556697-a ... d-the-ark/ - tenhle nápad se vyskytuje na víc místech.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od BatouT101 »

Honzaleco píše:
BatouT101 píše:....Pokud byly posláni před invazí Reaperů...
To né...víte, jak začínal ME3, ne? Nikdo tam nevěděl, co se děje....a kdybysme se najednou dozvěděli, že v tý době už byly plány na evakuaci lidstva v případě prohry + tenhle projekt byl v plnym proudu, ne-li hotovej....to mi přijde ale hodně přitažený za vlasy.
...
...
Na první pohled se to může zdát nepravděpodobný nebo krátkozraký. Mě ale by to celkem dávalo smysl, třeba v kontextu toho že: Již, třeba delší dobu probíhal nějaký, tajný výzkum "brány/vysílače nebo jiného způsobu dopravy" který by měl samozřejmě mnoho skrytých rizik s jeho použití... (Nakonec i aktivace nových massrelay se nedělaly hned na "potkání", z různých důvodů... viz. "První kontakt" ;) ...)
Pokud byly rasy donuceny Reapery, jako jednu z možností, vyslat neznámo kam (za předpokladu všech rizik i jisté smrti) průzkumný tým nebo nějakou "Archu" aby opravdu využily všech možností...

Kromě pokusů o záchranu ras tímto způsobem evakuace/obětování, nebyl důvod se nepokusit o celkovou záchranu zbývajících životů v Mléčné dráze před přeměnou v otroky nebo "zakonzervování" do nových Reaperů. Použitím podobně nejisté "karty v rukávu" jakou byl Crucible... Proč ne?

Samozřejmě to je jen spekulace ale já bych ji bral. =) :turian:

Ohledně srážka Andromedy s Mléčnou dráhou. Tak jasně. Podle odhadů tam hrají roli miliardy let a další miliardy let do sloučení obou galaxií v jednu... Ale je to zajímavý objev a spojitost s Mléčnou dráhou. Mohla by tam být třeba nějaká zmínka. Já bych této možnosti jistě využil.. =D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od destanov »

He he Tak koukám, že to vážně napadlo víc lidí. :D Jak píše Batou, vážně je to jeden z mála logických závěrů, respektive nic jiného mě nenapadá.

Honzaleco: "To né...víte, jak začínal ME3, ne? Nikdo tam nevěděl, co se děje" - No minimálně několik vysoce postavených členů aliance to vědělo, například Hacket. Proč by nemyslel na nějaká zadní vrátka už předem? Viděl, jak jim dal zabrat Vládce u Citadely a to byl jen jeden smrťák.

"a kdybysme se najednou dozvěděli, že v tý době už byly plány na evakuaci lidstva v případě prohry" - Neměl jsem na mysli evakuaci celého lidstva, to by utajit nešlo a žádalo by si to příliš mnoho zdrojů. Je tu řeč o - jak se tu objevil asi nejvýstižnější název - arše, která by měla za úkol jen zachování lidského druhu a nic víc. Šlo by třeba o 20 000 lidí a pár lodí, většinou klidně civilních, takže zdroje by to spotřebovalo naprosto minimální.

"Jinak, to řešení se nabízí...evidentně tady jdu proti proudu, ale mně to prostě nesedí. V trojce už máme jeden důležitej projekt (ten, ke kterýmu se upínali všichni), na kterym se dřelo...Crucible...a teď ještě něco víc supertajnýho." - No tak Shepard přece nemusel vědět o všem. Navíc jak už jsem řekl - ten projekt by musel být z principu všem neznámý, protože pro morálku vojáků by to bylo zničující. Jak by se jim asi bojovalo, kdyby bylo všeobecně známo, že malá lidská flotila radši zdrhá, protože celá galaxie je nejspíš odsouzena k smrti a chtějí lidstvo zachovat aspoň jako druh? :D Vzkaz z nejvyšších míst typu válečete si se smrťáky, my mezitím zdrhneme daleko od nebezpečí a začneme znova, enjoy it! :-O :D

A myslím, že i příběh by byl dostatečně velkolepý, i když trilogii těžko překoná. Přece jen, šlo by o záchranu lidstva jako druhu, archa by předpokládala, že těch pár desítek tisíc lidí na její palubě je posledních v celém vesmíru.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od Vlada47 »

Mno vzhledem k tomu, že se tam nebudou vyskytovat jenom lidi (viděli jsme Krogana), tak předpokládám, že půjde o nějakou společnou záležitost, kterou ani nemusí řešit Aliance. Aliance celou válku staví Crucible zatímco ostatní rasy (teď speciálně mám na mysli Asari a Salariány, moc viditelně se do konfliktu nezapojovali) můžou připravovat "escape plan". Spakuje se prostě několik tisíc jedinců od každýho významnýho druhu a pošlou se na one-way trip.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od BatouT101 »

Taky mám určitou představu, že každá z ras mohla vyslat tajně loď/lodě na takovou cestu.. Ty "archy" mi přijdou nejpravděpodobnější... Minimálně Hackett měl hodně informací ze zprávy od Sheparda z mise na Illosu. Jak se povedlo Protheanům ukrýt před Reapery jejich projekt s "Převaděčem".. Podobně by to aplikovaly na vyslání těch "arch"... Proto o tom nemusel téměř nikdo vědět..

Proč tam neevakuovaly všechny? Protože by to bylo nemožný a neprozíravý. Takový "nevyzkoušený" způsob cestování jak jsem psal musel nést mnoho rizik. (Např.: Omega Massrelay). Nemuselo by být vůbec jistý zda už jen ty co by tam vyslaly neletěly přímo do "drtiče odpadu"...

Nevím jak vám ale mě na Crucible makaly skoro všechny rasy. =D

To je "sranda" o tom takto spekulovat když nemáme ani tušení co si vyberou v Bioware... :P
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od destanov »

Jo taky miluju spekulace. A bude to lepší a lepší s tím, jak se budou odhalovat nové informace a budeme se je snažit naroubovat na své teorie. :D

Možná tam budou i ostatní rasy, ale to už by musela být docela slušná flotila. Tuším, že lidská populace musí mít aspoň 10 000 jedinců, aby si zachovala genetickou diverzitu, neznám detaily, ale vím, že míň to být nemůže, aby se předešlo genetickým problémům. Takže jen lidí by to mělo být nejméně tak 15 000 - 20 000. Jak je to s ostatními rasami nevím, ale už by to znamenalo pomalu stotisícovou flotilu minimálně. Ale dá se to pochopitelně snadno okecat tím, že takhle to mají jenom lidé, že ostatním rasám stačí pár stovek jedinců atd. - jsme ve sci-fi, takže vymyslet si můžou cokoliv. Mě by každopádně potěšilo, kdyby tam bylo co nejvíc ras z původní trilogie. A taky chci už mít na lodi hergot i něco nového, třeba Batariana, Voluse, Elkora nebo Hanara. :D :D
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Odhaleno! Mass Effect: Andromeda

Příspěvek od BatouT101 »

destanov píše:Jo taky miluju spekulace. A bude to lepší a lepší s tím, jak se budou odhalovat nové informace a budeme se je snažit naroubovat na své teorie. :D

....
Já ani moc ne. Neboť spekulace/dohady nic moc neřeší, ale spíš často vytváří problémy. Navíc to pak může kazit zážitek ze hry, třeba že pak člověk očekává víc než ve skutečnosti může dostat...

Jinak desetitisíce jedinců třeba za jednu rasu není až tak velké číslo s porovnáním těch miliard kteří by museli zůstat...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět