Sheparduv návrat ?

Vše okolo nového dílu.

Jak by jste chtěli Sheparda v ME "4" ?

Hlavní role
12
34%
Společník
2
6%
Nevýznamné NPC
1
3%
Záznamy
15
43%
Nic
5
14%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Green »

Ne ne, jiná galaxie nebude, jen to bylo blbě pochopeno z jejich proslovu. V původních rozhovorech měli na mysli jiné části naší galaxie.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
dmd074
Vojín
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06. úno 2013 16:56:25

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od dmd074 »

Přesně tak. Já bych bral klidně i celou Normandy zpět prostě jsem si na tu partu zvykl :D Bez té bandy a Sheparda... nevím zatím mně příjde že to nebude ono, ale tak ještě jsem to nehrál tak nemůžu říct. Doufám že nás Bioware přijemně překvapí.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Honzaleco »

...ono se tady pořád doufá, že by jako hlavní postava moh bejt Shepard? :)


Trochu si zapřemejšlim, když dovolíte...:

Shepard jako hlavní postava?
Ne. I kdyby se fanbase stavěla na hlavu, tak do toho BioWare nepůjde...trilogie je uzavřená a oni se musí posunout dál...přijít s něčim novym...jakmile by byl protagonistou Shepard, tak by recyklovali a to by byl z marketingovýho hlediska nesmysl...navíc, když už nám vtloukli do hlavy, že se to nebude jmenovat "Mass Effect 4" - jakmile bysme hráli za Sheparda, tak by tohle pohřbili (na druhou stranu je fakt, že by to nebyl první kec...hmmm...)

P.S.: Je tu ještě někdo, kdo věří, že další díl bude "Mass Effect 4"? Jestli jo, tak... I have some bad news for you...

Navíc...let's look at the timeline: Celou druhou půlku Shepardova života už známe...mezi ME/ME2 byl mrtvej, mezi ME2/ME3 byl uvězněnej...kam byste to chtěli nacpat? Musel by to bejt prequel...což vyvolává další záludnou otázku:

Je tu ještě někdo, kdo věří, že další díl bude prequel? Atd. atd. :)

-----

Jestli ho uvidíme ve hře, nevim. Každej měl Shepa/Shepku jinýho/jinou...někomu nepřežil...ale možná BioWare s něčim přijde...jako třeba pomocí přenesení konečnýho savu se do hry přenese i konkrétní podoba Sheparda/Shepardový...jestli teda přežili trilogii...ale fakt nevim. Nevim, na jak moc je to proveditelný...a osobně spíš myslim, že neuvidíme ani tohle.

-----

Takže takhle: Uvidíme nějakej záznam...buď text nebo audio...ale asi se se Shepardem nepotkáme tváří v tvář.


Upozorňuju, že nic z toho neni oficiální info...právě jsem si to teď vycucal z prstu. Díky za pochopení. :)
dmd074
Vojín
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06. úno 2013 16:56:25

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od dmd074 »

Já se držím přísloví "Naděje umírá poslední." I přesto, že vše nasvědčuje tomu že tam bude Shepard jen jako záznam pořád věřím! :D Je to takové zbožné přání fanouška. Teď když vzpomínám na ME3 tak tam byla demoverze VI Sheparda tak třeba i takhle by to šlo.
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Kuboshek »

dmd074 píše:Já se držím přísloví "Naděje umírá poslední." I přesto, že vše nasvědčuje tomu že tam bude Shepard jen jako záznam pořád věřím! :D Je to takové zbožné přání fanouška. Teď když vzpomínám na ME3 tak tam byla demoverze VI Sheparda tak třeba i takhle by to šlo.
Po tom odfláknutém konci ME3 s desítky nezodpovězených otázek (s Gottmem jsme to tehda v práci počítali dostali jsme se k 30..) bych se fakt bál pokračování respektive přímé zainteresování Shepa.. To už fakt radši záznamy popřípadě nějaký ten flashback ale ne jako hlavní postava.. jak by asi další díl hráli lidi co zvolili modrej nebo zelenej konec mm? :D
Obrázek
dmd074
Vojín
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06. úno 2013 16:56:25

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od dmd074 »

Kuboshek píše:jak by asi další díl hráli lidi co zvolili modrej nebo zelenej konec mm? :D
Napadají mě jen dvě možnosti :D

1) Braly by se v potaz všechny konce. Což je utopie.

2) Tak jako když Shepard umřel ve dvojce. Dal se importovat jen save kde byl živ a zdráv. Bylo by tedy možné improtovat save jen s "červeným" koncem kde to nejspíš přežil podle té krátké scény s nadechnutím.
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Kuboshek »

na tvorbu 3 příběhů ( na refusion navazat nejde) se ti BW vy**re a postavit hru stylem: ,,udělali jsme vam 4 konce, ale to byl vtip! platny je jen jeden apriiiil" na to by se jim vys**li vsichni ostatni ;)
Obrázek
dmd074
Vojín
Příspěvky: 18
Registrován: stř 06. úno 2013 16:56:25

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od dmd074 »

Však jistě. Je to jen takové fantazírování :D
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od GamerClassN7 »

A nebo by BioWare mohlo vidat prohlášení že uznává konec z MEHEM nebo jestli se povede tak třeba ten Greenův ;-)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od BatouT101 »

GamerClassN7: Z mého osobního pohledu, jsou tyto fanouškovské verze, zakončení pro každého individuální. Je nepravděpodobné že by jeden z oněch zakončení oslovil celé spektrum hráčů. Každý má určitě své fanoušky ale to i ten původní od Bioware ať se to líbí nebo ne... Prostě mě zatím nic nepřesvědčilo o tom že by byl schopný nahradit ten originál...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od BatouT101 »

Myslím si, že by nebylo rozumné do pokračování Universa ME vracet Sheparda, ale samozřejmě to není nereálné.

Již jsem tady na foru zmínil můj pohled na pokračování "Mass Effectu" 15 listopadu 2014 v reakci na ukázané koncept arty.

Celé mi to zatím připadá spíše na "restart příběhu" než cokoliv jiného. Prostě, jiní tvůrci, nový design... Z mého pohledu to bude jiné dílo než byla trilogie.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Jackie »

BatouT101 píše: Celé mi to zatím připadá spíše na "restart příběhu" než cokoliv jiného. Prostě, jiní tvůrci, nový design... Z mého pohledu to bude jiné dílo než byla trilogie.
Jedině dobře. Pro mě je Trilogie uzavřena a už se jen těším na nový příběh a nové postavy :) .
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od destanov »

BatouT101 píše:Myslím si, že by nebylo rozumné do pokračování Universa ME vracet Sheparda, ale samozřejmě to není nereálné.

Již jsem tady na foru zmínil můj pohled na pokračování "Mass Effectu" 15 listopadu 2014 v reakci na ukázané koncept arty.

Celé mi to zatím připadá spíše na "restart příběhu" než cokoliv jiného. Prostě, jiní tvůrci, nový design... Z mého pohledu to bude jiné dílo než byla trilogie.
Na základě jakých snímků ze "čtyřky" si to myslíš? Navíc nikde není řečeno, že jsme se seznámili s celou technologií galaxie. Podívej se na rozmanitost techniky jen napříč současnými státy na Zemi. Co teprve celá galaxie.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od BatouT101 »

Vycházím z toho co se do teď objevilo za informace (pojetí hry, koncept arty, "nové Mako" a kromě našeho oblíbeného Sheparda tam (podle zvěstí) nejspíš nebudou ani naši parťáci z trilogie ME = zcela nové charaktery) cituji: "Nový díl nabídne svěží a nový vesmír k prozkoumávání."...

Samozřejmě se toho může stále dost změnit. Zatím je vše pečlivě "pod pokličkou", ale faktem je že na tom dělá zcela nový tým vývojářů. Do toho se jistě promítne jejich "rukopis" o proti těm co pracovaly na trilogii.
Je mi jedno co si myslí o tom ostatní, já momentálně v tom vidím zcela novou hru...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět