Sheparduv návrat ?

Vše okolo nového dílu.

Jak by jste chtěli Sheparda v ME "4" ?

Hlavní role
12
34%
Společník
2
6%
Nevýznamné NPC
1
3%
Záznamy
15
43%
Nic
5
14%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Sheparduv návrat ?

Příspěvek od GamerClassN7 »

Pokud si myslíte že konec ME3 je správný nečtěte dále !!!!!

Pokud to Shepard/ová přežil jak si představujete jeho návrat ?. Přejete si ho jako hlavní postavu, člena jednotky, NPC které bude na nějaké planetě :), a nebo úplně něco jiného ?
Naposledy upravil(a) GamerClassN7 dne čtv 12. čer 2014 19:39:27, celkem upraveno 3 x.
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od GamerClassN7 »

Já bych si ho přál v hlavní roli , a jeho přežití bych asi připsal IT i když jí nemám moc rád. Ale nezlobil bych se kdyby zpětně BioWare vydali ve spolupráci třeba s Retack ME nějaké DLC pro ME3 které by bylo ve stylu MEHEM. Co říci na honec ? :D

MY CHCEME SHEPARDA !!!!
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od homijunior »

Co se Sheparda týče pokud se ukáže, jednou ,dvakrát v nějakým záznamu neva. Ale pokud tam bude mít nějakou větší roli tak ne děkuji.

I tak nechci si nechci dělat moc velký naděje a nic si představovat a vymýšlet. Dokud neuvidim hotovou verzi tak nebudu spekulovat.

Ale Shepard, NE Děkuji tohle už tu bylo.
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od GamerClassN7 »

homijunior píše:Co se Sheparda týče pokud se ukáže, jednou ,dvakrát v nějakým záznamu neva. Ale pokud tam bude mít nějakou větší roli tak ne děkuji.

I tak nechci si nechci dělat moc velký naděje a nic si představovat a vymýšlet. Dokud neuvidim hotovou verzi tak nebudu spekulovat.

Ale Shepard, NE Děkuji tohle už tu bylo.
Takže ty jsi zastánce toho že ME3 má správný konec ?
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Hany »

no co se mě týče... byl bych nadšenej kdyby byl hlavní postava, nicméně zůstanu realistou a budu věřit vývojářům v tom, že nová trilogie má být separovaná, ale má odkazovat na původní... tudíž by pro mě bylo nejschůdnějším řešením abych ho někde potkal jako npc :) ...abych prostě věděl jak žije dál :) ...popřípadě abych slyšel něco o jeho odkazu pokud si člověk vybere ty 2 druhý, naprosto nelogický, konce :D (tudíž zaškrtávám npc)
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od hRDLA »

Buď ať za něj hraju nebo ať tam radši vůbec není
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Hany »

to je vcelku nekompromisní, nemyslíš? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od hRDLA »

já ho tam nachci jako pitomý NPC, když jsem za něj celou dobu hrá a určoval co má dělat, jak se chovat a tak
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Honzaleco »

...hRDLA je v tomhle nějakej radikální, koukám...

Za mě záznam / NPC, ale spíš ať je o něm jenom nějaká zmínka...nechci ho přímo někde potkat, i když to by taky asi šlo...

Já bych ani moc nebyl nadšenej, kdyby byl Shep hlavní postava...to už máme za sebou...svou hlavní roli si užil v trilogii...už jsem to někde snad psal - asi před povídkou - ale jsem toho názoru že Mass Effect NEROVNÁ SE samotnej Shepard. Je tam celá Mléčná dráha (nebo i jiná galaxie, co my víme); hrozně moc postav a věcí, který tvoří jí a celý to univerzum...a o to hlavně jde...neztělesňuje to jeden člověk (kterej toho sice udělal hodně, to jo...)
Kult osobnosti kolem velitele Sheparda jde docela mimo mě...to bylo v trilogii, ta skončila. Velitel je zachránce galaxie, ale teď by možná měl přijít na řadu zase někdo jinej. Nějakej odkaz na trilogii - proč ne, to mi bude stačit.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Hany »

jako abych pravdu řekl, tak jsem si dříve nedokázal ME bez Shepa představit, nicméně poslední dobou uvažuju jestli by to vážně nebylo na jednu postavu až moc, všechno to, co zažil... a postupně se začínám ztotožňovat s tím, co napsal Honza, a to že by bylo zřejmě nejlepší dát šanci někomu jinýmu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Green »

Ačkoliv bych si Shepa hodně moc přál, v dalším díle se určitě neobjeví.

(Přirovnej to k sérii Halo, kdy trojka byla finální a po té vznikly odlišné 2 díly. Tuším cca 5 let trvalo, než se Master Chief vrátil s Halo 4. Doufám, že ME dopadne podobně.)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od GamerClassN7 »

Green píše:Ačkoliv bych si Shepa hodně moc přál, v dalším díle se určitě neobjeví.

(Přirovnej to k sérii Halo, kdy trojka byla finální a po té vznikly odlišné 2 díly. Tuším cca 5 let trvalo, než se Master Chief vrátil s Halo 4. Doufám, že ME dopadne podobně.)
Yop ,to bych bral a bral bych aby díly mezi tím byly stejně časově zasazeny tak o u Halo :) Reach které se odehrává před Johnem-117 a ODST které se odehrává souběžně s ním :)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od homijunior »

GamerClassN7 píše:
homijunior píše:Co se Sheparda týče pokud se ukáže, jednou ,dvakrát v nějakým záznamu neva. Ale pokud tam bude mít nějakou větší roli tak ne děkuji.

I tak nechci si nechci dělat moc velký naděje a nic si představovat a vymýšlet. Dokud neuvidim hotovou verzi tak nebudu spekulovat.

Ale Shepard, NE Děkuji tohle už tu bylo.
Takže ty jsi zastánce toho že ME3 má správný konec ?

Příjde na to jaký konec, ale Sheparda bylo dost.
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Kira_Shepard »

Ahoj, nedá mi to, musím reagovat...
Shepy jako NPC podle mě ne... hrála sem za ženu a i kdyby byl save, pochybuji, že by se objevila taková, jakou jsem jí stvorila...
Hlavní postava?Brala bych, horší loučení než s ni mám spíše s ostatními postavami. (Edi, Joker, Garrus, Liara, Tali...) ta parta mi chybí/ bude mi chybět. Na youtube už bioware vypustilo video o ME, Shepy tam hlavní postava nebude! Takze sem smirena.... ovšem, jak už tu bylo, doufám že se původní sestava vrátí za pár let. Nový díl si zahraju alei když to bude něco jiného, budu to srovnávat s tím co bylo předtím a kdo říká že né, lže sk do kapsy ;-)
Záznamy, zmínku o ní a o partě uvítám a doufám v to! I s EC mi prostě ten konec přišel nedostatečný, odflaknuty, neinformovaný... X hodin hraju, tvorím vztahy, přátelství a nevím ani, jak pořádně skončili...
Takže u mě asi tak :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od GamerClassN7 »

Pár zajímavých článků

http://www.gamerheadlines.com/2013/11/m ... tory-line/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.gamespot.com/articles/mass-e ... 0-6398559/" onclick="window.open(this.href);return false;
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Marek
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 19. čer 2014 14:40:47
Bydliště: Slovensko, Zvolen

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Marek »

Takže, viem že to tu aj tak asi nebude nikto čítať, ale aj tak napíšem :). Samozrejme Sheparda by som chcel mať hlavnú rolu, ale nie ako pokračovanie ME3. Príbech by mohol biť pred ME1 napríklad. Proste by sa mi nepáčilo, že hneď po Reaperoch príde niečo iné čo chce zničiť všetko žívé a pod. Toto je len môj názor :).

No teraz ma asi vidodíte za blbé nápady: ešte ma napadlo že by mal Shepard syna/dcéru, ktorý/á nastúpy do armády a bla bla :D

Dúfam že sa Bioware posnaží a bude to naozaj stáť za to :)
Uživatelský avatar
CalibrationsForever!
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 23. říj 2014 10:52:22
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od CalibrationsForever! »

Hlavnú rolu Sheparda v ME4 by som asi odmietol. Hlasoval som za záznamy. A ako vidím, tak aj urobila väčšina hlasovateľov. Nedokážem si predstaviť čo strašnejšie by mohlo prísť cez Shepardov život.

Takže Shepard - It is time to go!!!
Uživatelský avatar
CalibrationsForever!
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 23. říj 2014 10:52:22
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od CalibrationsForever! »

tu je celkom zajujímavý článok, v kotrom sa dozviem že Shepard vraj nebude v hre hlavným hrdinom. ale vraj sa to bude odohrávať počas jeho života. Takže sa tam pravdepodobne aj so Shepardom stretneme. Ale Bioware zatiaľ aj tak o ME4 veľa neprezrádza.

No, sme zvedavý !!!

článok: =) =)
http://www.sector.sk/novinka/85894/mass ... haleny.htm
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Flek »

Co sem četl tak to bude v jiné galaxii
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Sheparduv návrat ?

Příspěvek od Hany »

v jiné galaxii to určo nebude... vývojáři zmínili, že rasy které známe jsou na Frostbitu naprosto "uchvancancující" :D :D ...takže pokud se v odlišné galaxii nevyvinuly stejné druhy jako v naší (což těžko) bude novej ME ve stejné galaxii... akorát se neví jestli za života Shepa nebo až hodně dlouho po něm, drtivá většina si myslí, že to bude ta 2há možnost ;) ...navíc, dokáže si někdo představit ME bez modrých prdýlek? :D ...k tomuto tématu doporučuji vlákno "ME je sexistická hra" na zdejším fóru :D
Obrázek
Odpovědět