Andromeda, Remmants, Pathfinder a další...

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Andromeda, Remmants, Pathfinder a další...

Příspěvek od Green »

Lepší vést diskuzi tady, než to řešit v oznámeních, přece jen je to dosti velké téma.
http://massrelay.cz/2015/04/unikle-info ... effectu-4/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://rpgcitadela.cz/2015/04/nepotvrze ... ss-effect/" onclick="window.open(this.href);return false;

Celkově tato myšlenka, pokud je pravdivá, není nijak originální od BioWare. Nicméně to nemusí nutně znamenat, že by v novém Mass Effectu měla chybět zábava, i když jsem trochu zklamán z vývojářů, že si nechtějí troufnout na další pokračovaní Sheparda. Stejně mám ale tušení, že ho v příštím nebo dalším díle zase uvidíme.


P.S. Komu to připomíná StarGate: Atlantis?? Nebo jinou, podobně větvenou scifárnu... třeba Star Trek?
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Andromeda, Remmants, Pathfinder a další...

Příspěvek od Honzaleco »

- "Khet" / "Geth"
- Remnant = Prothean, starobylý artefakty
- budeme mít svou loď (s rádoby cool jménem...zrovna "Tempest" mi přijde jako takový generic action name...jako, že "když se má něco jmenovat hustě a zrovna nevíte, jak - pojmenujte to takhle")
- "Pathfinder"...celej ten koncept mi přijde děsně startrekovskej...
- atd.

-----------------

...něco originálního by tam nebylo? Trochu kreativity, prosím...takhle mi spousta z toho přijde jako vykrádačka a kopírování původních ME...vezmem to, co tam bylo, jenom to pojmenujem jinak...a dalších sci-fi...
...že by nakonec ani prequel ani sequel, ale kompletně odstřihnutý? Takže nakonec to uděláme tak, že se kompletně vybodnem na Mléčnou dráhu, dáme to vedle, začnem úplně od nuly a bude to docela stejný. Hm.

-----------------

- a hrdina bude nejspíš někdo, aby byl zapamatovatelnej...takže vytvoříme dalšího skvělýho badass hrdinu a zachránce...jmenovat by se moh nějak, aby v tom bylo skrytý to hrdinství...třeba Howlett (co vy na to, Marvel fans?)...a hurá, bude tu Shepard 2.0... :|

Doufám, že přijdou ještě s něčim...propracovanějšim...a tohle je fakt jenom únik, kterýmu se nedá věřit. V podstatě jediný, co mě fakt jako zaujalo, jsou ty kolonie, jejich management a strategický možnosti u nich
(a ještě samozřejmě tohle: "Sebe a parťáky si budeme moci různě oblékat a vybavovat estetickými modifikacemi. Nově budeme moci fotit různá zákoutí galaxie a použít je jako tapety ve své lodi, nebo je prodat." - space selfie simulátor ftw!
).
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Andromeda, Remmants, Pathfinder a další...

Příspěvek od Kuboshek »

můj názor.. nepříjdou s něčím převratným. kdyby chtěli tak by zkusili vytvořit něco nového jenže mají geniální universum se spoustou nepoužitého místa z předešlých dílů. já jen doufám že ikdyž to bude někde jinde pořád tam bude trocha sentimentu pro hráče trilogie (třeba Illium etc..) Btw když se to vezme jak to nadhodil Green, v SG taky nepřišli s novou řadou s něčím extra.. jo v Atlantydě s jedním městem :D jinak příběhy na stejný brdo pořád problém No.1 dobyvačná nadřazená rasa..
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Andromeda, Remmants, Pathfinder a další...

Příspěvek od BatouT101 »

Tak nějak jsem to odhadoval. Pokud se potvrdí tento uniklý popis hry, tak budu jenom rád.

Jaké koly pokračování v původní trilogie by bylo dle mého názoru nešťastné z několika důvodů.
Z původního týmu, kteří pracovaly na předchozích dílech nezůstal snad nikdo. Pracuje na tom zcela nový tým, který bude mít zcela jiný "rukopis" a podání hry.
Již v konceptech a náhledu na nové Mako předvedly zcela nový design a rukopis...

I když se budou snažit nové "ME" universum nějak provázat s původním ME, tak to stejně budu brát jako nezávislé dílo...

Zatím tipuju že se bude jednat spíše o "restart" ale zatím je příliš brzy...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět