Budeme někdy zase hrát za Sheparda?

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Budeme někdy zase hrát za Sheparda?

Příspěvek od destanov »

Já myslím, že někdy určitě. Nechce se mi věřit, že jsme se s tou postavou navždy rozloučili a Bioware už z něj nic nevytěží. Podle mě se s ním ještě ve formě nějakých dlc určitě setkáme. Každopádně o co by mohlo jít? Je tu jedno prázdné a nijak nepříblížené období mezi prvním a druhým dílem - i když by akční stránka byla jen o zabíjení opozdilých Ghetů, přibylo by interakcí mezi novými postavami, rozvíjení vztahů atp., což by hráči rozhodně uvítali (jak je přece oblíbené dlc Citadela).
A pak tu je - a to především - všechno to, co se odehrávalo před začátkem prvního dílu. Shepard se asi neproslavil jen tak, musel za sebou mít dost akcí, mohlo by se přidat DLC zpracovávající všechny začátky (Elysium, Torfan a to další). I to bych uvítal.

Co myslíte, pustí se do něčeho takového časem Bioware?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Budeme někdy zase hrát za Sheparda?

Příspěvek od Honzaleco »

...zajímavá otázka. Bude se ale k němu chtít BioWare ještě někdy vrátit, když s další částí půjdou dál (-asi- jiná galaxie, novej hrdina atd.)?

Záleží na tom, jestli vývojáři (nebo velká část fanoušků, která by představovala natolik značnej marketingovej potenciál, kterej by do toho přinutil BioWare jít) berou Sheparda nebo ho vnímají jako ztělesnění univerza. Pak je možný, že by se k němu znova vrátili...i po konci trilogie, tzn. jeho příběhu.
Já to takhle nemám. Nejsem nějakej hardcore hráč, kterej by se ztotožňoval s protagonistama, nějak zvlášť ho zajímala jejich charakteristika nebo by se sžíval či si vytvořil pouto k hrdinum... Mně zajímá hlavně příběh, děj, hratelnost. Grafický zpracování pomůže. Postavy jsou až potom.

..ale takový Elysium nebo Torfan by se mi líbilo...ty čtyřoký blázni si beztak moc vyskakujou. I před prvním dílem je místo...a nemuseli by tam nutně bejt gethové...prostor tam je - vymyslet nějakýho novýho arch-villaina, nějakou novou hrozbu pro mír a poslat tam prvního lidskýho agenta SPECTRE...

Jenom nevim, zda by to bylo na plnohodnotnou hru...taky se klonim spíš k možnýmu DLC, když už...
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Budeme někdy zase hrát za Sheparda?

Příspěvek od BatouT101 »

Zda Bioware znovu sáhne po postavě Sheparda? Vyloučené to samozřejmě není, ale jako DLC do ME3 to nebude, tedy alespoň od Bioware (Pokud vím tak přešel na jiný engine a ten asi nebude kompatibilní s ME3.), Jedině že by, se Shepardem, vydaly celou novou hru. Zde mi opět zní to "ALE"! Aby ta hra za něco stála a nebyla to jen nějaká recyklace původních her. Musel by se objevit opravdu dobrý tým s kvalitní vizí, s dobře vyváženým pojetím příběhu. Jinak se obávám že by se jednalo o "vynucenou rychlokvašku" která by zklamala nejednoho fanouška původní trilogie.

Je dost pravděpodobné že se objeví nějaká neoficiální snaha v pokračování příběhu našeho hrdiny. Otázka je jak kvalitně se povede těmto jedincům naroubovat na pevnou trilogii nějaké to rozšíření a byla by brána jako opravdová součást předchozích her a ne jen pouhým stínem....
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Budeme někdy zase hrát za Sheparda?

Příspěvek od Jackie »

Jen ať Sheparda nechají už spát :) Už toho bylo dost :)

Zase se nesmí přehánět.
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Budeme někdy zase hrát za Sheparda?

Příspěvek od Krieg »

Chtěl jsem napsat to samý, co Jackie. Nechal bych už Shepa spát, i když to je moje nejoblíbenější postava v celé herní branži.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Odpovědět