Jak si představujete svůj tým v ME: A?

Vše okolo nového dílu.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Jak si představujete svůj tým v ME: A?

Příspěvek od destanov »

Jackie píše:Já osobně doufám, že tam bude minimum ras z minulých dílů a tuna nových. Přece jen je to jiná galaxie .. tak snad tam bude něco jiného ne ? Když už rasy z minulých dílů tak v malém počtu a co nejméně (jen jako posádka nějakých lodí, popř. kolonizační týmy apod.)
Já myslím, že si můžeme být na 100 % jistí, že tam budou stávající rasy jen jako členové posádky a podobně. Určitě to nebude tak, že v jiné galaxii najednou potkáme známé rasy, jak si tam v poklidu žijí.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Jak si představujete svůj tým v ME: A?

Příspěvek od Hany »

taky si myslím, že známý rasy budou jen na lodi... přeci jen, dělají na tom všechny tři studia, jsem si vcelku jistý, že tam bude kupa nových civilizací... obdobně jak někteří si taky myslím, že se do andromedy dostanou stávající rasy díky arše, co vybudujou asarijky a možná ještě někdo (salariani), před koncem me3... jinak taky doufám, že navážou na funkcionalitu z me3, kdy mezi sebou ty postavy měli nějakou interakci... pokud bych měl jmenovat někoho specifickýho, tak bych bral společníky, co tu uvedl Vlada47 :D pač ti mě dostali do kolen poněvadž jsem si to dokázal fakt živě představit (u toho posledního jsem si nevím proč vybavil akvárko z ME3 :D ) a přihodil bych tam i tu spoře oděnou Liaru 2.0 :D ...a hlavně doufám, že ME:A zapracuje na výrazech postav... pač v trilogii je to docela bída... :) ...a vůbec bych se nedivil, kdyby nám tam přibyl nějaký prothean... pač ty "budouvy", který vylízají ze země v tom traileru mi silně evokují ty z ferosu... navíc, když se tam dokázali dostat lidi a další primitivové, tak proč by to nemohli dokázat protheani?
Obrázek
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Jak si představujete svůj tým v ME: A?

Příspěvek od Vunaldo »

Hany píše:další primitivové

Hehe soudruh zabil. Něco na tom bude. Přísahal bych, že ve všech trailerech, co jsem viděl (E3 Trailer a Announce Trailer), byly vidět postavy s fyzickými rysy protheanů.
Já bych chtěl teda vidět všechny rasy z předchozích ME, ale jenom na palubě lodi, ne na nově objevených planetách.
Obrázek
Odpovědět