Třídy/Profily

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Třídy/Profily

Příspěvek od Honzaleco »

....napadlo mě...za jakou třídu/jakej profil jste vlastně hráli?

Já jsem byl už dopředu rozhodnutej, že můj Pathfinder bude explorer...to, že budete moct měnit třídy - jednou bejt skvělej adept, hned potom zas třeba geniální inženýr - to se mi nezamlouvalo.

...takže jsem hrál celou hru jenom s profilem explorera...nic jsem nepřehazoval...a ani schopnosti jsem nevyměňoval - měl jsem naplno vylepšenou jednu bojovou (Concussive shot), jednu technickou (Overload), jednu biotickou (Lance) a s tím jsem si vystačil.
Ono to trochu souvisí s těma měnitelnejma třídama/profilama - jednou budu adept a budu zvládat warp, overload, stázi a všechno možný a pak se najednou jednoduše přešaltruju na infiltrátora a budu umět overload, energy drain a další tech schopnosti líp, než kdokoliv jinej. To mi přijde jako úlet...nehledě na to, že by to hru dost zjednodušovalo. A navíc mi to k Ryderovi víc sedělo z příběhovýho hlediska...koneckonců; je to průzkumník v nový galaxii a ne nějakej Jára Cimrman, co vyniká ve všem... :D


Jak jste to hráli vy ostatní?
bodlaks
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: ned 22. úno 2015 16:01:00
Bydliště: Bratislava

Re: Třídy/Profily

Příspěvek od bodlaks »

V podstate úplne rovnako. Odzačiatku - ani som neštudoval výhody tried - som sa rozhodol : Sara, budeš explorer a basta:) Meniť triedy ma neláka a odzačiatku som na tento dovolený cheat pozeral s nedôverou - neustále zvýhodňovanie casual hráčov sa mi jednoducho nepáči.

Schopnosti mám : Concussive shot - throw - energy drain
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Třídy/Profily

Příspěvek od Krieg »

Hraju s technikem, zatim se mi na insanity nejvíc osvědčil. Věžička na upoutání pozornosti, incinerate a pull na fire combo.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Odpovědět