ME andromeda momentalny stav

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět
Cent0089
Vojín
Příspěvky: 14
Registrován: stř 17. srp 2016 6:00:28

ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od Cent0089 »

Zdravim, ako je na tom Andromeda s aktuálnymi patchmi? Ak to porovnáte s verziou hneď po vydaní? Oplatí sa to teraz kúpiť, alebo radšej ešte počkať na DLCčka?
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od stoker200 »

Tak pokiaľ viem správne tak DLCčka (bohužiaľ) nebudú...A oplatí sa to teraz kúpiť? Ani neviem :D Ja čakám na český preklad.
17cm
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od Krieg »

DLC nebudou a hra je normálně hratelná, od začátku byla hratelná, jenom nesmyslný hate existuje, nevěřte všemu, co napíšou imbecilní lidi. Patche opravily animace, stabilitu hry, pár questů a hlavně multiplayer.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od destanov »

Žádná DLC nebudou, Andromeda byla pravděpodobně finančně neúspěšná, takže práce na ní Bioware odpískalo.

Já bych řekl, že ty patche to o moc nezměnily. Jasně, bylo tam pár nefunkčních vedlejších misí, nějaké ty animace, ale co se mě týče, hlavní problémy Andromedy byly úplně jinde. Takže jestli tě to zaujalo po vydání, kup si to. Jestli chceš znát můj názor, nekupuj. Nestojí to za to.
Marthy
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. kvě 2017 11:08:48

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od Marthy »

Takže nebudou DLC ani další díl,to je škoda,mě se ME Andromeda líbila.No nic,i tak se těším až si ji zahraju znovu,česky.
Hádám že je to konec série ME :(
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od stoker200 »

Tak nemyslím si že je to koniec ME...Tá séria bola veľmi úspešná (teda trilógia :D ).Takže si myslím že za pár uhorských rokov bude ďalší Mass Effect...A to, že nebudú DLCčka je dosť škoda...Ale tak predsa len hry sa robia pre zárobky a pokiaľ sa im to neoplatí...
17cm
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od destanov »

Já myslím, že série mrtvá není. Za nějakých 5-10 let to třeba zase zkusí restartovat a snad se poučí a dají to za úkol nějakému (o dost) zkušenějšímu týmu.
Marthy
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. kvě 2017 11:08:48

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od Marthy »

Mě se ale tenhle přístup biovare moc nezdá,podle mého se měli pokusit zachránit si reputace (u nespokojených hráčů kteří si ME A koupily)nějakým vydařeným DLC,a ne hodit tuhle sérii přes palubu.
Nevím,možná kdyby nebyla ME A tak rozsáhlá mohla by být hráči přijatá lépe,přecijen hráči který se snažil projet co nejvíc vedlejších úloh už v hlavě hlavní příběh začal vybledávat.A chyba která mě u ME A hned střelila do očí byla -ne moc pěkné některé postavy,třeba Ryder-žena byla vzhledově hodně slabá proti Schepardové.Přesto bych dal hře ME A takových 80%.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od destanov »

Otázka je, jestli by to vůbec dokázali. Leda by to dali za úkol původnímu týmu, to by snad mohlo mít naději. Už začíná vyplouvat na povrch, že na vývoji bylo něco dost špatně - nezkušení lidé na vysokých pozicích, hádky, neshody a nevraživost v rámci týmu a tak podobně...Já bych dal hře tak 60 % maximálně, užil jsem si ji, ale víc si imho nezaslouží. Důležitá je ale finanční stránka věci a vzhledem k tomu, že to tak brzy odpískali, to asi finanční úspěch vůbec nebyl. Konkrétní čísla zatím tají.
Uživatelský avatar
stitch123
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 21. bře 2013 16:41:29

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od stitch123 »

Oni na tom DLCčku určitě už pracovali. Spíš to zatrhli EA, ne Bioware. Z důvodu nízkých prodejů. Co si budeme nalhávat, je to byznys, nemůžete jim to zazlívat.

EDIT:
destanov píše:Otázka je, jestli by to vůbec dokázali. Leda by to dali za úkol původnímu týmu, to by snad mohlo mít naději.
Neměl právě ten stejnej tým, co dělal Andromedu, na starosti DLC pro ME2&3?
Origin: stitch1231

Steam:
Obrázek[url=steam://friends/add/76561198060403739]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od destanov »

stitch123 - Já vím jen o tom, že dělali DLC Omega, které bylo asi ze všech nejslabší. Co dělali dál? Tipoval bych je ještě na Overlord.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: ME andromeda momentalny stav

Příspěvek od Honzaleco »

stitch123 píše: Neměl právě ten stejnej tým, co dělal Andromedu, na starosti DLC pro ME2&3?
Omegu (DLC ve trojce) - to byl jejich jedinej sólo projekt. Jinak u ME2 a ME3 jenom asistovali.
Odpovědět