Mass Effect 4 vaše představy?

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět

Jak bude serie podle vás pokračovat?

Sequel
41
61%
Prequel
7
10%
Spin-off
10
15%
MMO
0
Žádná hlasování
Jiné
9
13%
 
Celkem hlasů: 67

Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od destanov »

To jo, to jsou borci. Bohužel nejsou všemocní a když to nebudou mít s předstihem, bude to trvat hrozně dlouho. Ten Dragon age mají hotový asi z poloviny. A ten vyšel už před rokem.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Honzaleco »

destanov píše:Zdravím. Možná se to tady už objevilo, ale nemáte někdo info o češtině?
Možná se to tu už řešilo, to máš pravdu. A dost možná jsi se ptal zrovna ty... (taky v ňákým vláknu v týhle ME:A sekci) :D :D

Teď tam je něco přes půlku (čistýho překladu - o těch ostatních nezbytnostech nemluvim)...DA:I bylo vydaný před víc než rokem...
Já to pořád vidim jako že spíš ne... :(
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od destanov »

Honzaleco píše:
destanov píše:Zdravím. Možná se to tady už objevilo, ale nemáte někdo info o češtině?
Možná se to tu už řešilo, to máš pravdu. A dost možná jsi se ptal zrovna ty... (taky v ňákým vláknu v týhle ME:A sekci) :D :D
A víš, že bych se vůbec nedivil? :D :D Já se sem vracím vždycky v určitých cyklech, které se kryjí s tím, kdy si zase opakuju trilogii. A s každým průchodem trilogií mě vždycky něco napadne a musím se sem jít rychle zeptat. Ani nechci vědět, kolik tu mám dvoj nebo trojnásobných dotazů. :$
Martin1808
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. led 2016 19:32:46

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Martin1808 »

Mne osobne by sa páčilo niečo ako Build own ship či už priamo v hre ale lepšie by asi bolo formou nejakého DTDčka aby mali čas sa pohrať chlapci z BioWare :)
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

tak to se podle mě nestane... jestli bude nějaká customizace, tak to bude něco po vzoru Andersonova apartmánu... nebo Skyholdu z DA. Ale neříkám, že by to nebylo hezký :) ...mimochodem gratuluju Martine, jsi prvním registrovaným uživatelem v roce 2016 na tomto fóru ;) ...bohužel to vlastně nic neznamená, ale snad to nějaký hřejivý pocit výjimečnosti (alespoň na chvíli) vyvolá :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Starbound »

destanov píše: Já se sem vracím vždycky v určitých cyklech,....Ani nechci vědět, kolik tu mám dvoj nebo trojnásobných dotazů. :$
In my cycle, double or tripple questions were punished.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

tak jo... rychlá várka z e3.. teda z ea play... :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Krieg »

Přišlo mi, že jsem viděl graficky vylepšené shrnutí ME trilogie, rasy známý - krogan, salarian, asarijka, něco jako yahg (pravda, takhle ošklivá asarijka v celý trilogii nebyla :D ), loď hodně podobná Normandy, vesmírná stavba alá Citadela, trošku mě to zklamalo, očekával jsem nějakou krutopřísnou rasu a scenérii, no aspoň s Makem by mohla být sranda :D https://www.youtube.com/watch?v=y2vgHOXeps0" onclick="window.open(this.href);return false;
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

a další várka :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

by mě zajímalo, jak dlouho po trilogii se to bude odehrávat... alespoň ten odlet z Milky Way... O_o Tempest je v barvách Aliance... aspoň mi to tak přijde... ta podobnost s původní Normandy je naprosto viditelná... :/ navíc jsou tam i Kodiaky (ačkoliv krapet vylepšený); ubikace (ty "kostky") na té jedné planetě mi přijdou totožné s tím, co jsme viděli v trilogii...
BTW... vypadá to, že náš hrdina bude mít konečně normální chůzi x) ...a mako vypadá taky řiditelně (i když Hammerhead pořád jasně vede) :D ...mě osobně se to líbí, hodně :) ...a Asarijka se mi líbí :) ...hlavně ten výraz v tváři (a taky proto že je to Asarijka =* ) ... konečně se budou moct postavy šklebit a nebude to vypadat tak škrobeně jak v trilogii :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gottmo
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: ned 09. úno 2014 9:33:39
Bydliště: Krnov

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Gottmo »

obrázky i ta videa vypadají moc pěkně ale to co mně osobně zajímá jako zásadní (čeština) vypadá dost =( na Pikatchu ten zatracenej Frost engine moc nespolupracuje a o EA si nedělám iluze že by byla origo ještě by to mohli udělat Widle 10 only a bude to
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od BatouT101 »

Taky se obávám že bez češtiny to pro mě nebude takový zážitek. I když by nebyl problém češtinu do hry dostat, tak je vysoce pravděpodobné až jisté, že nebude hned po vydání hry.. :?
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

no vzhledem jak to probíhá/lo s dragon age inquisition, jsem se češtiny už dávno vzdal... :/ to by se EA muselo vážně vytáhnout... o čemž pochybuji... zrušení české pobočky byla prostě chyba... Polsko je nevyhovující... a to nejen kvalitou potravin :D ...hru si zahraju, ale s tím luštěním kodexu to moc růžově nevidím :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gottmo
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: ned 09. úno 2014 9:33:39
Bydliště: Krnov

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Gottmo »

já si právě pročetl problémy s dostáním přeložených textů zpět do hry (DA-I) a taky to bohužel nevidím moc růžově i s ME-A a jako cpát někomu prachy za polotovar to budu rozhodně hodně zvažovat (PS :D polština by pro mně nebyl až zase takový problém Krnov je přímo na hranicích a dost jsem se díval na jejich televize)
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

Jn, také pochybuji, že se Marek vrhne na češtinu k ME-A.

P.S.
Asi budu muset upravit sekce, začíná se to rozrůstat ;)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět