Mass Effect 4 vaše představy?

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět

Jak bude serie podle vás pokračovat?

Sequel
41
61%
Prequel
7
10%
Spin-off
10
15%
MMO
0
Žádná hlasování
Jiné
9
13%
 
Celkem hlasů: 67

Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

a to ještě žiješ? :O já kdybych to potkával každej den, tak bych buď vyskočil z okna, nebo bych z toho okna vyhodil toho zákazníka... to je dobrej nápad... ještě by ta ikona mohla měnit barvu podle toho jak uspokojený potřeby hrdina má :D a rozhovory by mohly být z ptačího pohledu a vypsaný v bublinách :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Honzaleco »

...já si v poslední době začínám myslet, že dalšímu ME by prospěla změna žánru. A to docela dost...

BioWare jsou na RPGčka a podle toho usuzuju, že další díl bude taky RPG. Probíhá debata, jestli prequel, sequel...kdy by se to mělo odehrávat atd., akorát mě trochu překvapuje, že se moc neřeší tohle.
hRDLA psal, že gameplay se bude dost pravděpodobně hodně podobat ME3. To je u mě špatně. Kdyby tomu tak bylo, hráči by se neubránili porovnání s trilogií (a z toho srovnání by nejspíš určitě další ME nevyšel nijak slavně). Už jenom proto, že po herní stránce už na tom neni moc, co zlepšovat. Takže by takovej další díl nakonec asi byl úspěšnej (daleko) míň, než jednotlivý díly trilogie. A z ekonomickýho hlediska asi jakbysmet.
Jestli chtějí vývojáři něco, co by mohlo mít potenciál bejt fakt jako bomba, tak ať změní žánr. Já už jsem několikrát prohlásil, že by se mi líbila nějaká strategie, prostor tam na to je. RTS, tahovka, to už je mi v podstatě jedno. Nebo z toho udělejte nějakou adventuru. Ať se trošku zdetailní prostředí, kde by se to odehrávalo a klidně trošku omezte ten space-exploration element. Větší možnosti interakce s okolím a s objektama. Hell, inspirujte se třeba Falloutem. Zavolejte si někoho z Bethesdy, oni vám s tim píchnou.

Hlavně ne další Call of Duty nebo BF. Proboha, ne. Vzhledem k tomu, že nový ME poběží na Frostbite (i s timhle enginem by tam snad šly přidat nějaký strategický elementy a ta hra by šla nějak odlišit, takže Frostbite snad úplně nezavrhuje možnost tu hru trošku odlišit)
........no, doufam, že ne.

Pořád platí to, že když to bude prequel, tak asi něco rozmlátim. :D
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne úte 18. úno 2014 11:54:45, celkem upraveno 1 x.
Tallvaron
Vojín
Příspěvky: 19
Registrován: stř 23. led 2013 13:16:00

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Tallvaron »

Já si myslím, že strategie to nebude. Jelikož v poslední nejsou moc na výsluní, z toho plyne málo bagšiše, špatné roční výsledky, málo dividend do EA :D
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

No vzhledem k tomu, že EA zrušilo BioWare jejich Command & Conquer, strategie nás v nadcházejících letech určitě nečekají. ME"4" bude na 100% 3psko jako doteď.

Jak tak prozkoumávám různé diskuze, některé uniklé věci, průzkumy a vyjádření tvůrců, nový příběh by neměl být zasazen nějak extra daleko v budoucnosti. Ba možná se dokonce bude odehrávat v letech, kdy se Shepard honil po galaxii a sbíral důkazy o Reaprech. Příběh by se přímo netýkal Reaprů, ale spíš každodeních strastí a neřestí celé galaxie jako konflikty mezi frakcemi, kriminální činost, diplomatické problémy atd.

Defakto jako Star Wars a konflikty Republiky, které jsou třeba vystiženy v Clone Wars a ne nekonečné války mezi Jedi a Sithy.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od homijunior »

Nejlepší by bylo kdyby se vrátili ke stylu hry jako byla v prvním díle. Tím myslím ty RPG funkce a hlavně úprava zbraní a zbroje. Taky by nebyly špatná větší přístupnost Citadely a dalších planet na průzkum, nebo stanic. Hrozně mě bavilo se procházet po prostorách Citadely v jedničce. to mě fakt chybí.

Co se týče změny žánru?
Hmmmmm... nic bych neměnil, ale určitě by se hodilo změnit způsob rozhovorů a jejich následků na budoucnost.Do teď bylo vždycky jasný co která odpověď bude mít za následek což tak trochu ubíralo na předvídatelnosti. Nechal bych tam 2 kategorie, Vedlejší otázky na který odpoví a pak hlavní odpovědi, který budou posouvat konverzavi tak jak to bylo do teď.

Nechci si dělat nijak velký naděje, že hra bude dobrá, ale dokud neuvidim první ráběry přímo ze hry nebo aspoň první blbej trailer tak si nechci dělat jakejkoli názor na hru. Stejně, ale doufám že to bude super.

Musím zase říct, že i když mě každá díl na něčem dost zklamal, tak je to můj nejoblíbenější vesmír vůbec.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Idealni by bylo kdyby na tom pracoval Obsidian, pac to co udelal s FNV je fantasticky, ale pochybuju ze by EA tohle peusitla nejakymu besedackymu studiu :-D Takze bych to spis odhadoval na dalsi fail. Hodne velkej vliv bude mit DA III jak se s tim poperou pribehove, pokud to dopadne dobre tak ma ME4 jeste sanci, pokud to bude fail tak doufam ze ME4 bude mit aspon tak dobrej multak jako ME3 :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Kuboshek »

Narazil jsem na toto video. Řekl bych že toto je obecná představa všech fanoušků.
Obrázek
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od GamerClassN7 »

"one more story" a já tomu věřím :D , furt dobám a modlím se aby v 4 Shepard byl :)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Green »

GamerClassN7 píše:"one more story" a já tomu věřím :D , furt dobám a modlím se aby v 4 Shepard byl :)
"one more story, buy DLC"

Tak původně zněl popisek na konci hry. S EC ho pak změnili, protože fanoušci na BSN kamenovali za toto prohlášení BioWare.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Oooo krása, kam na to chodíš?
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

tak záběry sou z E3 :D no a ty gify jsou z tumblru ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

no joo tumblr to mě mohlo napadnout
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

hmmm :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

fanart nebo concept?
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

ani nevím, ale řekl bych že jen fanart ...našel jsem to náhodou na googlu :) kdyby to byl koncept, tak se o něm už dávno ví...
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

Pozor, ne všechno jsou záběry z ME4, pokud se nepletu, tak v tom traileru mluvili také o "nové značce", na které pracuje druhé jejich studio (mi se to s tím Montrealem a Edmontonem plete no :D ) a některé záběry si myslím, že jsou právě k ní ;) - hlavně ty nasvícené stromečky
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od hRDLA »

Myslím že ty 2 veprostřed
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Hany »

tak téma se jmenuje "ME4 vaše představy" ...jasně můžou to být záběry z jejich nové značky, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby bylo něco podobnýho v ME na nějakým zahradním světě... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Mass Effect 4 vaše představy?

Příspěvek od Sadene »

Hany píše:tak téma se jmenuje "ME4 vaše představy" ...jasně můžou to být záběry z jejich nové značky, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby bylo něco podobnýho v ME na nějakým zahradním světě... :)
Však v pohodě, já jen aby nedošlo k nedorozumění ;)

btw jak se vám líbí koncept toho zřejmě hlavního hrdiny a co říkáte na armor? Mi to nějak nesedí, vypadá to, jako by se hrbil nebo co :D ale zpracované to mají hezky
Obrázek
Odpovědět