ME:A Asari adept - CqC build

Hra pro více hráčů v Andromedě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

ME:A Asari adept - CqC build

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Jelikoz jsem vcera v MP objevil kouzlo tohodle buildyu tak se tu o nej chci podelit :)
tady jerozvrzeni skillu. Osobne jeste tuhle postavu nemam na lvlu 20, ale i na lvlu 14 co je ted dokaze na goldu dealt pomerne slusnou paseku ( neni naprikald problem vyhrat 1v1 mele fight vs krogan :D )

Jina jede o to ze diky mele ktery vam regeneruje kazdou ranou 20% stitu a pasivky ktera vam nahodi plny stit kdykoliv vam spadnou HP pod 25% (cd 10s) z barier stromu, spolu s perkem v anihilation kde pri killu enemy kteryho to zasahlo dostanete 30% stitu toho ustojite pomerne dost.
Vybava : idealni eqvip je jugernaut shield, ktery dava 10% bonus shieldu + 75% bonus mele dmg
co se tyce zbrani tak osobne pouzivam brokovnici s melee adonem, momentalne disciple co jinyho kasarijce ze ano :D a jako backup carnifeks s optikou. co neni spatny tak nahrdit brokoni pistoli talon s melee adonem. Hlavni je aby clovek nemal postih na CD jelikoz uz diky anihilation jeden ma a kratkej CD u skilu na odpalovnai bio explozi je dulezitej

taktika v podstate de o to ze nahodite anihilation fild a bezio tek nejblizimu enamy kteryho placnete pres papulu pomoci throw nebo lance, pote nasleduje mele + vystrel ( nebo obracne) coz vetsinu enemy posle pod drn (vyjimkou sou nektery armored potvory jako krogan nebo nulifier ktery vydrzej vic ale 1v1 nejsou problem). jediny co je potreba tak davat si pozor na dlouhy otevreny koridory kde vas muzou sejmout driv nez k nim dobehnete. jinak pokud mate do koho mlatit tak ste skoro nesmrtelni.

Výhody: brutalni burst dmg. preci jen v jeden okamzik enamy dostane bio explozi (netusim kolik to momentalne je, v pripade throw o 30% boostlo) dmg ze skillu (lance ma 320 throw 250 pokud s nim hodite proti prekazce) vystrel z brokovnice ( coz je cca 500) + melee hit a to vsechno umocneno tim ze vse co je v dosahu anihilation dostva o 20% dmg a ktomu z pasivek vsechno co je pod biotick efektem dostava taky o 20%, takze vsechno dostava o 40% vetsi dmg ( podle toho co sem nasel na netu se ty debuffy scitaj)
jinak k tomu mele. Zakladni hodnota mele je 275, k tomu mate 75% bonus z eqvipu, nejakych 30% z udelatka na zbrani, 30% z bariery + 50% z bariery, na 3s +50% z offensive biotics coz dokupy teoreticky dava boost 235% na mele coz ve vylsedku dava ranu za nejakych 650.

takze v situaci kdy nekoho odpalite pomoci (rekneme ze bio explo dava cca 200). takze mame dmg 280 z bio, 448 z lance, 700 brokovnice, 77/s anihilation, 910 mele coz je nejakych cca 2,5k dmg behem cca 2s :D

dalsi vyhoda je pomerne slusna suvivabilitay kdyz mate do ceho busit.


nevyhody: jelikoz je to CqC build tak dealj problem potvori co strilej na dalku kdyz se neamte kde schovat, v tom pripade se asarijka tozplyne jak para nad hrncem.
Mele obcas potvory utecou s dosahu mele coz je hone neprijemny pac no shield....
problem s boss potvorama jako ascendend hydra etc. moc do nich nedoporucuju mlatit pesti, i kdyz to de ale je to taktik priiskocit prastit odskocit a i tak furt hrozi ze vas rozmacknou.


doufam ze to je aspon trochu srozumitelny a pokud to bude nekdo zkouset tak hodne stesti a zabavy :)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: ME:A Asari adept - CqC build

Příspěvek od Honzaleco »

...já teda nepoužívám útoky zblízka, ale jinak jí máme docela podobně postavenou. Takhle - zatimco s ostatníma postavama, co zatim mam, by byl gold možná trochu složitější, tak s touhle asarijkou to zvládnu víceméně v pohodě. Na zvládnutí asi nejlepší a nejlehčí postava...a je jenom uncommon, takže neni těžký jí dostat.
Hraju jí taky na AF a exploze, akorát bez melee.

Throw mám podobně, akorát na 4. stupni mám místo recharge speed radius.
Annihilation mám úplně stejně, to se snad ani jinak vylepšit nedá.
Lance mam taky na 1 - tam úplně stačí první rank.
Pasivka - stejně...akorát na 6. úrovni mam to nahoře (nehraju na melee)
Bariéra - 5. stupěň mam jinak. Když si chceš zvednout melee damage, tak to chápu...ale o 40% štítů navíc při aktivovaný biotice taky neni zlý. Máš zapnutý AF - a co chvíli do něj někoho chytáš, takže máš de facto pořád o 40% štítů víc.

Zbraň - Tempest (nebo vlastně Charger) - 1) mam zatim samý shity a 2) je to dost dobrá zbraň (na to, že je základní). Pistoli, pušku, brokovnici. To je víceméně fuk - hlavně, aby to nebylo moc těžký a recharge speed byla na 100%.

:)
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: ME:A Asari adept - CqC build

Příspěvek od Green »

Kupodivu, taky používám furt Asari Adeptku
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: ME:A Asari adept - CqC build

Příspěvek od destanov »

Já mám nejradši krogan vanguard. S tím dám hezkých pár zlatých kol i sám. :D Jeho kouzlo je v tom, že ten vanguardí útok, jak s ním přeskočí třeba přes celou mapu, úplně dobije štít. K tomu připočtěte rage mod už po dvou meele zabitích, který dává bonusy ke zdraví, regeneraci a meele útoku. :D

Takže ve výsledku prostě jen nabíhám přímo doprostřed houfů nepřátel a tluču hlavou jednoho za druhým. Krogany, Breachery, prostě všechny krom bossů. A když se náááhodou stane, že mi dochází zdraví, prostě přeskočím na druhý konec mapy k jinému nepříteli a dobiju si tak štít a zároveň jsem v bezpečí. Vřele doporučuji! :D

Edit: Jo a k tomu nosím granátomet. Jen tak pro jistotu... :D
Odpovědět