problem so sejvami

Problémy s hrou? Třeba vám pomůžeme.
Odpovědět
navisk
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. bře 2017 9:19:31

problem so sejvami

Příspěvek od navisk »

Zdravim vsetkych.
Obraciam sa na forum kedze EA support mi vobec nevedel pomoct.
Vcera sa mi stala velmi zaujimava a neprijemna vec.

Zapol som hru a na moje pocudovanie bol nastaveny jazyk na taliancinu. To by nebol taky problem prestavit ale po prehodeni hry do anglictiny a navrate do hry som zistil ze nehram svoju hru.
Proste mi cloud prepisal moje localne sejvy ale musela nastat nejaka chyba kedze po otvoreni som bol dalej v hre.. mal som uplne ine skills, ine questy .. proste vsetko inak.

Ako keby mi stiahlo sejvy uplne ineho usera a nahradilo tie moje. To znamena ze po odohrani cca 15-20 hodin hry som uplne inde.. mam tam nevyplnene questy co som uz urobil a zaroven spravene questy ktore som nikdy nerobil.
Zaroven boli sejvy datovane na cas kedy som nemal pocitac ani zapnuty.. v case ked som v praci.
Moj pocitac nevyuziva nikto dalsi okrem mna... nemame dalsieho clena rodiny ktory by sa mohol hrat kym som bol prec... ak nepocitam macku :D
V EA supporte sa mi snazili pomoct nezmyselnymi radami a nakoniec mi napisali ze toto sa deje mnozstvu hracov a ze je to nejaka chyba ktoru musi bioware opravit.

Ale nikde na nete som nenasiel podobny problem ako mam ja.
Nechce sa mi hru zacinat od znovu.. je nejaka moznost ako sa dopatrat k starsim sejvom z cloudu napr. ?
Stalo sa to uz niekomu ?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: problem so sejvami

Příspěvek od Honzaleco »

...mně se teda nic takovýho nestalo...ale...i Andromeda by měla ukládat savy do Dokumentů, nejenom na virtuální úložiště...tak zkus zkontrolovat, co je tam za soubory, jestli jsou třeba ty tvoje původní apod. Každopádně ale díky za varování, jdu si ty svý uložený pozice někam zazálohovat - zatím teda jedu v pohodě, ale kdyby se mi náhodou mělo stát něco podobnýho, tak ať to můžu pak aspoň zkusit manuálně nahradit.

Ale doporučuju určitě křížovej výslech tý kočky - podle mě by v tom mohla mít prsty. Teda vlastně tlapky. Whatever. U těchhle zvířat nikdy nevíš... :D :D
navisk
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. bře 2017 9:19:31

Re: problem so sejvami

Příspěvek od navisk »

Ahoj.. no uz som na to dosiel. Vcera som volal s technickou podporou EA a zistil som ze sa niekto nabural do mojho origin konta a hral tam moju hru. Vcera ked som prisiel bola hra opat v taliancine a bola uz prejdena... :)
Kazdopadne som si uz poriadne zabezpecil konto a taktiez zmenil hesla na ostatnych strankach ktore pouzivam...
K svojim starym sejvom sa uz nedostanem kedze aj lokalne boli prepisane z cloudu... musim zacat od poslednej chapter ktoru som hral.

A taktiez som vypol ukladanie na cloud :D
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: problem so sejvami

Příspěvek od destanov »

Jak se tohle může stát? Slabé heslo?
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: problem so sejvami

Příspěvek od Vlada47 »

Ono hele, mně už se taky stalo, že se na muj účet přihlásil patrně někdo jinej... prostě jsem ho vykopnul a heslo si změnil. Mohl být třeba nějaký únik databáze hesel a někomu se podařilo z toho dostat původní string slovníkovym útokem nebo i brute-force, pokud to heslo nebylo dost komplikovaný.
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: problem so sejvami

Příspěvek od Krieg »

Mně loni v lednu kompletně Origin přehlásil nějakej rusák na jinej mail, že jsem se tam vůbec nemohl dostat a pomohla mi až podpora. Dneska s tím různým dvojitým zabezpečováním a posíláním sms kvůli přihlašování z nerozpoznaných počítačů už by se to nemělo moc stávat.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
navisk
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. bře 2017 9:19:31

Re: problem so sejvami

Příspěvek od navisk »

Ja neviem ako sa to moze stat.. ale myslim ze ani silne heslo neni zarukou podla toho co som si popozeral na nete.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: problem so sejvami

Příspěvek od Vlada47 »

Žádné heslo neni zárukou, taky prostě pomůže víceúrovňové zabezpečení - třeba ověřování kódem přes telefon.
navisk
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. bře 2017 9:19:31

Re: problem so sejvami

Příspěvek od navisk »

Ano.. to som si uz nastavil.. tak isto aj na steam. Pre istotu :)
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: problem so sejvami

Příspěvek od Green »

pokud tvé heslo obsahuje více jak 15 znaků + velká písmena, čísla a speciální znaky. Je neprolomitelné. Quantové počítače zatím nejsou
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět