Bug

Problémy s hrou? Třeba vám pomůžeme.
Odpovědět
dydyQ
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: úte 28. kvě 2013 19:45:05

Bug

Příspěvek od dydyQ »

Zdravim mam mensi problem s ukolem Search for the Stolen Remnant Drive Core
jde o to ze u posledni nebo predposledni krabice kde je havarovana ta mala lod tak oskenuju vsechny mrtvoly a pak i tu krabici pri cemz semnou bude mluvit SAM a furt mi to tam ukazuje signal na skenovani ale nic tam nemuzu najit koukal jsem i na nejaky video a mel by mi jit sebrat datapad ale nejde :-( poradte
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Bug

Příspěvek od Vlada47 »

No jestli si to pamatuju dobře, tak opravdu by měl jít sebrat datapad po tom, co oskenuješ všechny mrtvoly a tu bednu, pak tě to pošle dál... zrovna včera jsem to hrál a problém jsem s tím neměl. Zkus ještě mrknot, jestli si tam oskenoval všechno, co oskenovat máš. Taky zkus uložit/nahrát pozici, nahrát nějakou dřívější pozici...

Jinak si holt asi narazil na bug s postupem tý mise, což je vzhledem k jejímu významu celkem blbý. x)
dydyQ
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: úte 28. kvě 2013 19:45:05

Re: Bug

Příspěvek od dydyQ »

Vlada47 píše:No jestli si to pamatuju dobře, tak opravdu by měl jít sebrat datapad po tom, co oskenuješ všechny mrtvoly a tu bednu, pak tě to pošle dál... zrovna včera jsem to hrál a problém jsem s tím neměl. Zkus ještě mrknot, jestli si tam oskenoval všechno, co oskenovat máš. Taky zkus uložit/nahrát pozici, nahrát nějakou dřívější pozici...

Jinak si holt asi narazil na bug s postupem tý mise, což je vzhledem k jejímu významu celkem blbý. x)

Prave :D nic z toho nefunguje vsechno uplne vsecicko jsem oskenoval asi 50x jsem ulozil a nahral pozici zkusil jsem to z drivejska ale nic :-/
Odpovědět