Reapeři

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
TheSilverBoy
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: pát 31. kvě 2013 16:46:32

Reapeři

Příspěvek od TheSilverBoy »

Zamysleli jste se někdy nad otázkou kdo\co vyrobilo reapry?
S teoriemi sem
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Reapeři

Příspěvek od -Shepard- »

Leviatani
Navždy věrný
TheSilverBoy
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: pát 31. kvě 2013 16:46:32

Re: Reapeři

Příspěvek od TheSilverBoy »

-Shepard- píše:Leviatani
omlouvám se jestli je to někde řečený všechny DLC jsem nehrál
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Reapeři

Příspěvek od -Shepard- »

Je to v dlc Mass Effect 3 Leviathan
Navždy věrný
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Reapeři

Příspěvek od Lady Grey »

Leviatani jsou naivní tupci, s těma kecama, že jsou něco víc než i Reapeři se mohou jít zahrabat.

Jinak dá se nějak udělat, aby se mi nepřidali k wa? (kromě toho, abych tu misi nehrála... já ji hraji jen kvůli prachům, a závěrečné scénce s LI). Třeba kdyby rozstřílela všechny artefakty nebo tak něco.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Reapeři

Příspěvek od Sadene »

Lady Grey píše:Leviatani jsou naivní tupci, s těma kecama, že jsou něco víc než i Reapeři se mohou jít zahrabat.

Jinak dá se nějak udělat, aby se mi nepřidali k wa? (kromě toho, abych tu misi nehrála... já ji hraji jen kvůli prachům, a závěrečné scénce s LI). Třeba kdyby rozstřílela všechny artefakty nebo tak něco.
To si nemyslím, že by to šlo...
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Reapeři

Příspěvek od hRDLA »

Pokud to budeš hrát, tak je vždycky mít budeš.
Bite my shiny Warden ass!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Reapeři

Příspěvek od Lady Grey »

Safra, a já si myslela, že když rozstřílím všechny ty artefakty na tom vraku, tak to třeba ty Leviatany zabije... jak říkám, hraju to jen pro prachy a a rozhovory s LI. :D :D Osobně bych ty Leviatany s radosti zničila, škoda, že to nejde.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Reapeři

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Lady Grey píše:Safra, a já si myslela, že když rozstřílím všechny ty artefakty na tom vraku, tak to třeba ty Leviatany zabije... jak říkám, hraju to jen pro prachy a a rozhovory s LI. :D :D Osobně bych ty Leviatany s radosti zničila, škoda, že to nejde.
Kdybys ty Leviathani zabila, zabila bys i Sheparda/vou, jelikož Leviathan zachrání Sheparda/vou a před Reaprem když odlétají.
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Reapeři

Příspěvek od Bouner »

Jak bylo řečeno, Leviathani je postavili...ale i tak se mi Leviathani nezdají neboť při určitých volbách se tak divně podívá jakoby se Shep zeptal na něco na co fakt neměl. Dle mě vědí víc než říkají, ale je to fuk stejně bych je všechny poslal někam pryč neboť beztak budou zase chtít zotročit celou galaxii.
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Reapeři

Příspěvek od BatouT101 »

Ehmm. :/
Jak jsem to pochopil já, tak Leviathani Reapery ve skutečnosti nepostavily! Leviathani vytvořily specifickou UI která měla zjistit a zamezit tomu aby, rasy které využívaly, jako svoje "nástroje" nebyly vyhubeni UI kterou si na konec sami vytvoří. Vlastně, Leviatani udělaly stejnou chybu nebo nevyhnutelný technický pokrok který dělaly i jiné rasy. Vytvořily nový druh "syntetického života".

Ten specifický druh UI od Leviathanů nebyl ze začátku schopen zabránit konfliktům mezi organiky a syntetiky proto se uchýlil k drastickému procesu zachování pokroku a podstaty všech těchto ras v určité úrovni vývoje do podoby Reaperů. Paradoxně, Leviatani jako organici a také její tvůrci, byly vybráni jako první druh ke zpracování (nebo-li první "sklizni"). Tato první "sklizeň" dala Reaperům jejich podobu a odstartovala tu "nekončící" sérii sklizní.

Jen se domnívám že ta Leviathaní UI (která na konci hry mluví se Shepardem v podobě toho "kluka") v průběhu všech těch "sklizní", stále hledala i jiná řešení tohoto konfliktu (již podle jejich slov na konci), řešení které v průběhu sklizní objevila, tak byly právě tou "Nistějí" dokončeny v Shepardově "cyklu". :P
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Reapeři

Příspěvek od hRDLA »

BatouT101 píše:Ehmm. :/
Jak jsem to pochopil já, tak Leviathani Reapery ve skutečnosti nepostavily! Leviathani vytvořily specifickou UI která měla zjistit a zamezit tomu aby, rasy které využívaly, jako svoje "nástroje" nebyly vyhubeni UI kterou si na konec sami vytvoří. Vlastně, Leviatani udělaly stejnou chybu nebo nevyhnutelný technický pokrok který dělaly i jiné rasy. Vytvořily nový druh "syntetického života".

Ten specifický druh UI od Leviathanů nebyl ze začátku schopen zabránit konfliktům mezi organiky a syntetiky proto se uchýlil k drastickému procesu zachování pokroku a podstaty všech těchto ras v určité úrovni vývoje do podoby Reaperů. Paradoxně, Leviatani jako organici a také její tvůrci, byly vybráni jako první druh ke zpracování (nebo-li první "sklizni"). Tato první "sklizeň" dala Reaperům jejich podobu a odstartovala tu "nekončící" sérii sklizní.
Pochopil jsi to správně, jen by mě zajímalo, jak zpracovali první Leviatany.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Reapeři

Příspěvek od BatouT101 »

hRDLA píše:
BatouT101 píše:Ehmm. :/
Jak jsem to pochopil já, tak Leviathani Reapery ve skutečnosti nepostavily!.......
........
........
Pochopil jsi to správně, jen by mě zajímalo, jak zpracovali první Leviatany.
To mě taky! :D Ve hře jsem si ničeho, ani náznaku nevšiml. Těch otazníků je tam mnohem víc. Mě by třeba zajímalo právě v kterém cyklu byla objevena a jak, ta volba Synthesis (ten "kluk" se o tom zmíní ale jinak nic víc.)

Tento prázdný prostor by mohl být na celou novou hru, ale to už by bylo o jiných rasách než známe teď. :|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Reapeři

Příspěvek od Lady Grey »

ChipsonatorRodriguez píše:
Lady Grey píše:Safra, a já si myslela, že když rozstřílím všechny ty artefakty na tom vraku, tak to třeba ty Leviatany zabije... jak říkám, hraju to jen pro prachy a a rozhovory s LI. :D :D Osobně bych ty Leviatany s radosti zničila, škoda, že to nejde.
Kdybys ty Leviathani zabila, zabila bys i Sheparda/vou, jelikož Leviathan zachrání Sheparda/vou a před Reaprem když odlétají.
Ale neříkej...

Já bych to spíš viděla tak, že bych pak na Leviatany poslala dálkově naváděné střely, nebo zbytku Reaperů vykecala, kde se nachází, ať dokončí první sklizeň... protože těhle sobeckých a arogantních blbů mi není vůbec líto. Prej: "Jsme něco víc"... jsou tak leda h*vno na podrážce, které se musí odstranit. A jak píše Bouner, beztak by si zase rádi zotročili zbytek galaxie. Jsou to ubožáci.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Reapeři

Příspěvek od BatouT101 »

Obrázek
Obrázek
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Reapeři

Příspěvek od Krieg »

Obrázek
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Reapeři

Příspěvek od BatouT101 »

Obrázek
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Reapeři

Příspěvek od BatouT101 »

Obrázek
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Reapeři

Příspěvek od Krieg »

Obrázek
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Reapeři

Příspěvek od Krieg »

Obrázek
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Odpovědět