Dojmy z trilogie

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od homijunior »

Speedy33 píše:
Hany píše:Mako... na první hru v pohodě, ale s postupem času, kdy už to hraješ po několikáté je to děsná pruda :D ...já mám raději Hammerhead :)
Naprosto souhlasím. Neskutečná pruda, projíždět s ním pokaždé všechny planetky. Porovnávat pohyblivost, manévrovatelnost a požitek z jízdy Makem a Hammerheadem je jako porovnávat trabant s novým Ferrari :D
Jo jasně s tím souhlasím, ale mě s tím strašně bavilo krosit po horách.

Jízdu s Makem bych přirovnal jízdě na koni ve skyrimu.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od hRDLA »

Kůň se dá ovládat :D
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Hany »

navíc s hammerheadem jsem se nikdy nezasekl v terénu, ze kterýho jsem se mohl dostat jen načtením poslední uložené pozice :D ...jediný co mi vadí je, že nevydrží tolik zásahů :D
Obrázek
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od homijunior »

Hany píše:navíc s hammerheadem jsem se nikdy nezasekl v terénu, ze kterýho jsem se mohl dostat jen načtením poslední uložené pozice :D ...jediný co mi vadí je, že nevydrží tolik zásahů :D
To se mě teda nikdy nestalo, že bych se zasekl v terénu. Hammerhead má naváděný střely což značně usnadňuje střelbu a úhybný manévry.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Hany »

očividně jsi nejel "cestama" kterýma jsem jel já :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já s Hammerheadem neměla problém, s Makkem se mi naopak stalo, že při uskakovani na Feresu, na mostě směrem k ExoGeni sem nějak přeskočila kraj a spadla dolů :-D Nevadilo by mi, kdyby ho v ME1 nebylo prostě moc, ve vedlejších úkolech, tak v hlavních
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Krieg »

Mako je výborný, bavilo mě drandit po planetách, to mi dost chybělo v ME2 a ME3, člověk narazil na spoustu zajímavejch věcí, viz. informace o Reapru, který přiletěl zkontrolovat naše předky během minulé sklizně :D S Hammerheadem jsem se celkem nudil.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Honzaleco »

Zase tohle téma? :D

Znovu opakuji: Mako > Hammerhead. :)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hlavne ta fyzika u maka nema chybu s tou si clovek uzije takovy zabavy, kun ve skyrimu hadr :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Hany »

no je fakt, že mako vyjede všechno :D
Obrázek
Haflink
Svobodník
Příspěvky: 45
Registrován: úte 25. čer 2013 22:39:15

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Haflink »

Ať žije mako aneb vozidlo který mi hrál na všechny nervy v dílujedna XD
Maatiiqoo
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 06. bře 2014 22:23:39

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Maatiiqoo »

Čaute ľudia, som tu nový, teda viac-menej. Nedávno som sa registroval, ale s napísaním niečoho som chcel počkať až kým neodohrám celú trilógiu. Dúfam, že nebude vadiť, ak do tohoto topiku vylejem svoje city =)
Tak, dnes sa to stalo. Všetko to skončilo. Úľava? Radosť? A či snáď hnev? Nie, tieto pocity som nezažíval, keď Shepard obetoval sám seba, aby mohol dať galaxii novú budúcnosť. To, čo som cítil, a stále ešte cítim vo vzťahu k týmto hrám, je predovšetkým, a teraz to možno vyznie divne, láska. Láska k postavám, s ktorými sa Shepard každú chvíľu stretával. A boli to práve skvelé postavy a príbeh, nimi vytvorený, ktoré mi zostanú v pamäti snáď až do smrti (myslím, že na Alzheimera nábeh nemám, takže by sa to mohlo podariť :D ).
Čo ma ale nahnevalo, bolo, že keď som toto dnes prvýkrát písal, medzičasom ma fórum odhlásilo a celé moje vyše hodinové snaženie sa vyparilo ako Kelly Chambersová, keď na Collectorskú základňu nedorazíte včas :D
Ale najprv vám teda predstavím toho svojho hrdinu: Muž menom David, pozemšťan, ktorému všetci spolubojovníci poumierali na Akuze. Ochranársky typ. Spočiatku mierne naivný, ale udalosti v druhom dieli, keď musel neustále niečo riešiť so všetkými tými tupými debilmi, ho trošku zatvrdili. No to len na povrch. Starostlivý o svojich podriadených a priateľov, žiadneho z nich by nikdy nezradil. Miluje Ashley. Rozvážny. Z taktického hľadiska je to však čistý zabijak, spoliehajúci sa na adrenalín, zápalné náboje a Revenant :D Taktiež nikdy neodmietne príležitosť niekoho sundať snajperkou, najlepšie Javelinom.
Teraz už však ku všetkým tým momentom a postavám, ktoré ma naprieč trilógiou chytili za srdce a ktoré si pamätám, lebo ich tam bolo...mnoho.
.
.
.
-Nihlusova smrť a Powellovo svedectvo. Vtedy si Shepard o Sarenovi myslel len to najhoršie.
-Jemný úsmev Ashley v ambulancii doktory Chakwasovej hneď po Eden Prime.
-Hnusné Sarenove lži pred galaktickou radou a aby toho nebolo málo, urážky adresované Andersonovi a Shepardovi. Vtedy sa to stalo osobným.
-Samesh Bhatia a vedomie, že ani jedno riešenie situácie nie je tak celkom správne.
-Posledné slová Benezie pre Liaru: "Good nigh little wing, I'll see you at the dawn."
-Morálna dilema ohľadom rachni kráľovnej na Noverii.
-Talin ster Wrexovi, keď sa jej opýtal na vojnu s gethmi :D
-Krogan, ktorý sa vyhrážal tej VI na Ferose :D :D :D
-Sekundy, keď sa rozhodovalo o budúcnosti Wrexa, a cez neho o budúcnosti celej kroganskej rasy, na Virmire.
-Kaidan na Virmire: "I don't regret a thing."
-Lode Aliancie, trhajúce gethov na kúsky, len aby boli ony samé roztrhané Sovereignom.
-Saren tesne pred tým, ako sa strelí do hlavy: "Thank you, Shepard."
-Keď Shepard nestihne do záchranného modulu nastúpiť za Jokerom včas.
-Shepardovo zistenie, že kdo v skutočnosti ho vzkriesil z mŕtvych.
-"Ah, yes, Reapers. The immortal race of sentient starships allegedly waiting in dark space. We have dismissed this claim." Jeden z tých momentov, keď si želáte, aby ste sa počas holografického hovoru mohli dorozumievať dotykom. Dotykom hánkami.
-Ashley na Horizone. To ako fakt?...Ženy.
-"Nedokonalý" krogan, Okeerovo "dieťa". Myslel si o sebe, že je nehodný. Shepard a ja sme ho však videli v úplne inom svetle.
-Mordin. Jednoducho celý Mordin. Ten týpek bol dokonalý. Navyše, študoval živočíšne druhy turiánske, asarijské a batariánske! :D
-Rozhodovanie sa medzi Zaeedovým úhlavným nepriateľom a robotníkmi v továrni.
-Jack so spúšťou v ruke tesne predým, ako cez ňu vyhodila do vzduchu celé svoje detstvo.
-Miranda, z diaľky sledujúca Orianu.
-Zásadový a moríálne silný Jacob, za čo ho Shepard veľmi obdivoval.
-Tali, keď to nad mŕtvolou svojho otca takmer neunesie, a Shepard, keď si ju proste privinie k sebe.
-Hádka s Garrusom tesne pred tým, ako zabije Sidonisa. To bolo jediný raz, keď Shepard a Garrus na seba zvýšili hlas.
-Zlomyseľná EDI :D
-Keď Kasumi vymaže všetko, čo jej zostalo po jej milovanom.
-Badass Liara, keď stojí zoči-voči Shadow Brokerovi.
-David Archer.
-Legion so svojou jedinečnou osobnosťou a intonáciou. Áno a jeho break-dance :D
-Scéna po zničení ľudského Reapera, keď Harbinger uvoľní collectorského generála zo svojej moci.
-Po Samovražednej misii, keď posádka Normandy a Shepard hlavne vedia, že základňa Collectorov bol len začiatok.
-Shepard, opúšťajúci na Normandy Zem. A hlavne James, opúšťajúci na Normandy Zem.
-Jamesov taran raketoplánom :cool:
-Ťažko zranená Ashley.
-Shepard pri Ashley, ako leží v nemocnici, a on sa jej prihovára, aj keď je Ashley v bezvedomí.
-Primarch Victus a jeho pohľad na Palaven po tom, ako sa dozvie neočakávané správy.
-Wrex a Eva, keď sa Shepard presvedčí, že kroganské a ľudské ženy sa od seba vlastne nejak moc nelíšia...Teda, až na úroveň schopnosti ovládať brokovnicu, že áno :D
-Tarquin Victus a jeho hrdinská smrť.
-Mordin a jeho sebaobetovanie pre kroganov. To bolo prvýkrát, keď som pri hre plakal.
-Modlitba pre Thana.
-Ako sa Grunt, celý od krvi a ledva na nohách, vrátil z toho sídla rachni kráľovnej.
-Kláštor Ardat-Yakshi, keď Shepard ťahá Falere do výťahu a preč od Rily.
-Joker miluje EDI! EDI miluje Jokera! =)
-Javik po 50 000 rokoch umelého spánku a jeho prvé momenty na palube Normandy.
-Hrdina Legion. Ďalší z momentov, keď som sa takmer neudržal.
-Keď Kai Leng už po druhý raz unikne. Vtedy mu Shepard chcel "vylepšiť" ksicht brokovnicou, odrezať mu gule a predať ich kroganovi. Nakoniec predhodiť varrenom.
-Spor Liara verzus Javik, keď sa Shepard iba utešoval myšlienkou, že predsta nemožno chcieť, aby posledný príšlušník rasy, 50 000 rokov mŕtvej, nás úplne chápal.
-Miranda, umierajúca Shepardovi v náručí.
-Opitá Tali.
-Nespútaný hnev Arie nad smrťou Nyreen.
-Omni-blade medzi Kai Lengovými rebrami...Konečne.
-Tali+Garrus= :\**/: "You're so mean...And I'm okay with that." :D
-Spojená flotila všetkých tých, ktorých Shepard spojil, mieriaca na Zem.
-Posledný rozhovor Sheparda s Garrusom tesne predtým, ako Normandy vzlietne a Shepard odchádza do Citadely.
-Illusive Man: "I tried, Shepard."
-Anderson: "I'm proud of you."
-Keď si Shepard vybral cestu rovno dopredu.
-Skutočne živá EDI.
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Kuboshek »

Co dodat :$

Obrázek
Odpovědět