Dojmy z trilogie

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Hany »

jo to je známej fakt, ženskou si Aria víc vychutná :D a za paragona se mi líbí jak změní ten svůj proslov na konci: We are Omega! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jéééé, jen sem si to přečetla a mám chuť v tom pokracovat a zahrát si znovu :D
Jinak tedy, abych se taky zapojila, mé nej postavy jsou rozdělený na mužský a ženský.
TOP 1 co se týká chlapů, jednoznačně nejlepší charakter i celkově, Garrus I´m Garrus Vakarian and this is my favourite spare on the citadel :D
2) patří dvěma, kteří pečou na stejném písečku. Grunt a Wrex, já prostě ty hromotluky miluju.... Proto pro mě bylo samozřejmostí, zachránit jim genofág a závěrečná epic scéna, pro mě byla dojemná i teď, když jsi na to vzpomenu =*
3) Můj Li Kaidan :\**/: vždycky mu budu věrná a Ash je tak na Virmine jasná, omlouvám se ostatním :D
4) Mordin- co dodat, uměl krásně zpívat :D

Co se týká ženských rolí,
pro mě je jednoznačně jednička Tali, ve trojce byla famózní.
2) Aria- úžasná postava, dlc bylo takové průměrné, ale ona jako postava je famózní.
3) Jack- je tvrdá, ale ve trojce vyměkla a to se mi líbí, má něco do sebe a s tou bych chtěla kamarádit :D
4) Liara- nooo, její protekce je jasná.... na mě až moc sladká, ale taky má u mě tedy jisté místo, no.... :D

Ze záporáků mě asi imponuje nejvíc Záhadný, už jen díky skvělému dabingu M. Sheena a vypadá i charismaticky. Ještě jsem málem zapoměla na mojí další nej postavu, adm. Andrerson, neboli velkej taťka :\**/: :D

Jinak já jsem si dokoupila všechny dlc, které na PS3 bylo možné, jen tedy nemám žádné k ME1, bohužel sehnat se nedají... Jednoznačně mezi nejlepší pro mě patří Leviathian, Citadela a Lairs of Broken Shadow...

Co se týká samotného příběhu, postav a galaxie, v tomhle jsou prostě Bioware úžasní, nevím, jak vypadal konec bez Exedent Cutu, ale mě tedy konec neuspokojil ani tak. Ano, srovnala jsem se s tím, ale po všech článcích, kde bylo, jak to bude epické, famózní, velké, nezapomenutelné... z toho bylo akorát to nezapomenutelné, protože tohle fakt ani zapomenout nejde a musím se přiznat, že já sem fakt ten konec poprvé ořvala jak malá želva :D Každopádně, doufám/věřím, že i když to nebude teď, že se do budoucna k posádce Normandie studio ať už Bioware nebo jiné vrátí. Co se týká hratelnosti, pro mě tedy asi nejlepší dvojka, sice bez mého Kaidana ale mě se tedy sebevrazedna mise libila ze vsech zaverecnych nejvice. Tam se opravdu projevilo nejvice to, co jsem v celém díle udělala. V jedničče mi vadil skok na Ilosu, já sem měla takový nervy, když jsem to udělala až na potřetí, buď sem se obrátila s Makem vzhůru nohama nebo mi to nevyšlo jen o setinu vteřiny, grrrr :evil: No a trojka? Netřeba nic říkat. Samo o sobě třetí díl a jeho konec dává alespoň pro mě víc otázek než odpovědí.

Jinak, věrná jsem ME i nadále, hudbu a soundtracky mam jak v mobilu, pc, tak i Ipodu a multiplayer jedu pořád, pokud mám volno, muhehee! :D =*
Naposledy upravil(a) Kira_Shepard dne pon 10. úno 2014 21:16:00, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Kira_Shepard »

Hany píše:jo to je známej fakt, ženskou si Aria víc vychutná :D a za paragona se mi líbí jak změní ten svůj proslov na konci: We are Omega! :D
Já teda nevím, ale mě Aria nepolíbila, poprvé sem ho teda nechala žít, podruhé si ho vychutnala sama, ale polibek žádný? To hraju za Fem Shep a nic, není to tím, že jsem zadaná? Já chtěla taky hudlana od vládkyně Omegy :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Speedy33 »

Tuším, že tam záleží na více faktorech. Zejména na rozhovorech s Nyreen... Pokud prostě budeš hrát celé DLC jako paragon a pak necháš Petrovského zemřít, odměny se stejně nedočkáš :( . Přesné mechanismy neznám.
To že si zadaná ale určitě roli nehraje ;-)
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Kira_Shepard »

S tou Nyreen máš možná pravdu, ono je to taky u nich tak, že stojíš mezi nimi, tim pádem je to v Dlc tak, že se v jednu chvíli musíš zastat jedné nebo druhé. U té Trojky mi prostě chybí neutrální odpověď, někdy se hodí víc, pokud nechci být k nikomu priklonena. Další věc na kterou hodili bobek, škoda. Ale já to stejně rozehraju znova :-D Jinak, co se týká savu, council sem nechala žít (nechtěla jsem, aby na mě ostatní rasy byli odtazeni a nepratelsti) Navíc, sem dobrák od kosti :-) jako zástupce lidstva jsem vybrala Andersona (q stejně ten Udina se tam dostal i když sem ho tam nechtěla) genofag, usmíření gethu s quariany se mi povedlo, rachni zachráněna, kolektorka loď zničena (nechtěla sem nic riskovat) Wrex přežil, Ashley dead... :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Krysa z NY »

Kira_Shepard píše:S tou Nyreen máš možná pravdu, ono je to taky u nich tak, že stojíš mezi nimi, tim pádem je to v Dlc tak, že se v jednu chvíli musíš zastat jedné nebo druhé. U té Trojky mi prostě chybí neutrální odpověď, někdy se hodí víc, pokud nechci být k nikomu priklonena. Další věc na kterou hodili bobek, škoda. Ale já to stejně rozehraju znova :-D Jinak, co se týká savu, council sem nechala žít (nechtěla jsem, aby na mě ostatní rasy byli odtazeni a nepratelsti) Navíc, sem dobrák od kosti :-) jako zástupce lidstva jsem vybrala Andersona (q stejně ten Udina se tam dostal i když sem ho tam nechtěla) genofag, usmíření gethu s quariany se mi povedlo, rachni zachráněna, kolektorka loď zničena (nechtěla sem nic riskovat) Wrex přežil, Ashley dead... :-D
Tohle je velice povědomé. Hraju to velice podobně. Vlastně stejně. :D :D Jinak s tím polibkem od Arii. Musíš celý DLC odehrát za reneganta, i když mluvíš jen s Arii, ale samozřejmě, když máš hádku mezi Nayreen(nebo jak se jmenuje) a Arii, tak dát za pravdu Arii, což je většinou renegantská možnost. Prostě hrát za takové bad girl/boy. :D
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Hany »

Krysa z NY píše: ...Prostě hrát za takové bad girl/boy. :D
ou tak to bude problém :D ...ještě že jsou ty videa na youtube :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Krysa z NY »

Hany píše:
Krysa z NY píše: ...Prostě hrát za takové bad girl/boy. :D
ou tak to bude problém :D ...ještě že jsou ty videa na youtube :D
Tak pro mně ani ne. Beru to tak, že je to jen hra. Takže když chci hudlana od Arii, tak klidně nějakou špinavost udělám. :evil:
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Hany »

no je fakt, že teďka mi nedělalo velkej problém nevyléčit genofág :D ...samozřejmě jsem byl ale v situaci kdy jsem nezachránil Maelenovy data a u moci byl Wreav :D a zrovna dneska v 1 hodinu jsem si udělal boxovací pytel z admirála Garrela :D (střílet po lodi na který jsem?!)
Obrázek
Uživatelský avatar
Krysa z NY
Svobodník
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 06. úno 2014 11:53:32
Bydliště: Stoky NY, převážně Hell's Kitchen

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Krysa z NY »

a zrovna dneska v 1 hodinu jsem si udělal boxovací pytel z admirála Garrela :D (střílet po lodi na který jsem?!)
Bože. :D :D :D

Přemluvil si Mordina a přežil ti, nebo si musel použít tu pistoli, co ti dal v dvojce? To je totiž dost vypjatý moment, já vždycky zírala. A ještě ta pistole. :? :?
Krysí pohádky jsou převážně o krysách.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Hany »

no jistě že přežil! zabít Mordina... to bych nedal, hrozná scéna, stačila na netu...
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já si myslím, že Mordin to udělal pro větší dobro a navíc, věděl, jaká jsou rizika, že se prostě už nevrátí. Data zachráněna, Wrex byl u moci... Genofág se mi vždy povedl, vždy mě dojal, nejen smrtí Mordina, ale i tím, že jsem zachránila krogany. Následně Dopis od Wrexe byl taky good :D Jinak, poprvé se mi bohužel nepodařilo udělat smíření Gethi x Quarini, jediný, co mi chybělo, byl vedlejšák se serverem, tím pádem, jsem nechtěně killnula Tali :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Speedy33 »

Kira_Shepard píše:...tím pádem, jsem nechtěně killnula Tali :D
Hanba! Upalte tu kacířku!!! :evil:
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Kira_Shepard »

Okey, pořádný "flamer" na mě :-D
Ale snad mě trošku zachrání, že sem to pak taky hned napravila a sebevražda se už nekonala :-D Malém i mě v tu chvíli chytil infarktos :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od homijunior »

Jsem ochoten přiznat, že jsem asi jedinej člověk kterej doteď nedohrál 3 díl do konce a ani se na to moc nechystám. 1 díl jsem dohrál asi 7krát, 2 díl 4 krát a ve trojce jsem už 2 krát skončil u konce hry. Jelikož teď hraju celou sérii znovu tak to udělám stejně.

Konce, ale znám pročetl jsem spousty článků, spousty komentářů a příspěvků na různejch fórech i tady. Takže vím jak to dopadne, ael dokud si to nedohraju sám tak pro mě příběh Normandy a její posádky zatím neskončil.
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Speedy33 »

To je zajímavý přístup. Nechat konec otevřený, s čistým svědomím a prostorem pro vlastní fantazii. Jak jsem si to teď přečetl, docela mně to i láká. Jen škoda, že už jsem trilogii dohrál ;)
...This empty bottle?
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jsem na tom stejně, teď sem znovu rozehrala ME od jedničky také. Škoda jen, že sem přišla o všechny savy. Já začala dvojkou jelikož tu jsem měla první, pak asi 3x jsem rozjela celou sérii znovu a nejméně 1jedničku, mě proste to makko nesedí. Je ho tak moc :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
homijunior
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: sob 22. čer 2013 14:55:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od homijunior »

Mě nejvíc na jedničce bavilo krosit s Makem. Je to prostě luxusní vozítko, mě právě chybí v dalších dílech.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Hany »

Mako... na první hru v pohodě, ale s postupem času, kdy už to hraješ po několikáté je to děsná pruda :D ...já mám raději Hammerhead :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Speedy33
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: stř 05. úno 2014 21:59:04

Re: Dojmy z trilogie

Příspěvek od Speedy33 »

Hany píše:Mako... na první hru v pohodě, ale s postupem času, kdy už to hraješ po několikáté je to děsná pruda :D ...já mám raději Hammerhead :)
Naprosto souhlasím. Neskutečná pruda, projíždět s ním pokaždé všechny planetky. Porovnávat pohyblivost, manévrovatelnost a požitek z jízdy Makem a Hammerheadem je jako porovnávat trabant s novým Ferrari :D
...This empty bottle?
Odpovědět