Konce, velké sklamání

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jerry501
Desátník
Příspěvky: 51
Registrován: stř 22. črc 2015 21:04:11
Bydliště: Liberec

Konce, velké sklamání

Příspěvek od Jerry501 »

Chápu, že po 3letech je toto téma už zastaralé, ale aby jste rozuměli, já jsem zrovna dohrál celou trilogii, v době kdy vyšel ME3 jsem hrál SWTOR a ME jsem v té době nepovažoval za dobrou hru (což se ukázalo jako velká chyba), vězte mě moc neštve, že jsou tři stejné konce jen s jinou barvou a ačkoliv jsem si doteď myslel že ve ME 4 je Shepard hlavní postava (viděl jsem jen E3 trailer) a proto zjištění, že chcípne na konci trojky mě dost nasralo, ale né tak jako fakt, že ostatním postavám a celému vesmíru je to fuk, proboha v Halo udělali Master Chiefovi sochu a to ani nezemřel, to nemohli udělat nějaké velkolepou scénu když odchází největší hrdina galxie a celé série? Ale co mě úplně nejvíce nasralo byl fakt, že i když jsem celé 3 díly pracně vytvářel vztah k postavám a mezi postavami tak to na konci nemělo žádný význam, proboha vždyť jsem si porídil i DLC jen abych mohl pokračovat ve romanci s Liarou a ona ani nezabrečí, vždyť víc emocí projevila jen po útoku na Thesii, tam brečela jak malá holka a teď **** a místo toho posranýho dědy s vnukem ve scéně po titulkách tam mohla být Liara se Shepardovým dítětem a vyprávět mu jak byl jeho otec velký hrdina a taky **** mohli říct co se stalo s zbytkem party. Takže abych to shrnul, nasral mě žádný význam vztahů na konec, žádné vysvětlení co se s ostatnímy stalo a úplné sraní na Sheparda a Andersona, koho **** zajíma nějaká posraná deska.
Děkuji za váš čas.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Konce, velké sklamání

Příspěvek od BatouT101 »

Jo nebudeš sám kdo si prošel stejným zklamáním. "Singleplayer (spoilery povoleny)" Je plný témat které se zabývají právě tímto...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: Konce, velké sklamání

Příspěvek od Vunaldo »

Tady se to obecně celé zabývá tím koncem svým způsobem. Asi by stálo za to, vyhledat si to téma. Co vím, tak "zdvojené" témata se tu moc netolerují.
BTW, hlas v tvé hlavě ti silně poroučí "Go for Synthesis, it's the best way of evolution in this cycle"
Obrázek
Uživatelský avatar
Jerry501
Desátník
Příspěvky: 51
Registrován: stř 22. črc 2015 21:04:11
Bydliště: Liberec

Re: Konce, velké sklamání

Příspěvek od Jerry501 »

Jo toho , že je tu takový téma jsem si předtím nevšiml takže všem, už sem nepište.
Odpovědět