ME 3 N7 digital Deluxe edition

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jerry501
Desátník
Příspěvky: 51
Registrován: stř 22. črc 2015 21:04:11
Bydliště: Liberec

ME 3 N7 digital Deluxe edition

Příspěvek od Jerry501 »

Zdar,
chci se zeptat, zda-li to je to dobré a rozšíří to hru, nebo je to zbytečné a nestojí to za to a ještě jaký je rozdíl mezi
koupí (přes origin) ME 3 N7 digital Deluxe edition a ME 3 N7 digital Deluxe edition upgrade tedy krom ceny.
Děkuji
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: ME 3 N7 digital Deluxe edition

Příspěvek od Krieg »

N7 Digital Deluxe obsahuje oproti standartní edici dlc From Ashes, N7 Arsenal Pack a ke stažení komiks a artbook myslím. A ten upgrade ti předpokládám na tuhle edici upgraduje klasickou standartní edici. Vše, co obsahuje Digital Deluxe Edition by mělo být napsáno na Originu, tak se tam mrkni, já sám vlastním pouze klasiku, takže je možný, že jsem něco zapomněl.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Jerry501
Desátník
Příspěvky: 51
Registrován: stř 22. črc 2015 21:04:11
Bydliště: Liberec

Re: ME 3 N7 digital Deluxe edition

Příspěvek od Jerry501 »

Jako co obsahuje tovím (přečetl jsem si to na originu) ale spíš mě zajíma jetli to stojí zato si to kupovat, nebo je to tak obyčejný, že to za to nestojí, jo a chi se zeptat, na jednom videu jsem viděl jak ve ME3 má shepard mikinu N7 je to nějakej pack nebo to je součástí videa (romance s mirandou).
Dík
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: ME 3 N7 digital Deluxe edition

Příspěvek od Vlada47 »

Tak to si rozhodni sám, jestli je to dost za tu cenu... já osobně bych po tom ani nehodil pohledem (kromě toho DLC From Ashes, pokud ho nemáš). Co se týče N7 Hood, tak mam pocit, že ta šla se sběratelskou edicí.
Uživatelský avatar
Vunaldo
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 29. srp 2013 16:26:40
Bydliště: Kábul

Re: ME 3 N7 digital Deluxe edition

Příspěvek od Vunaldo »

Ano, potvrzuji, ta mikina je jak ve sběratelce, tak i v Deluxe ;) Jinak co se týče té koupě, já osobně bych nad tim ani nepřemýšlel. Co vím, tak hru si dohrál, takže nevidím důvod ke koupi. Ale zas na druhou stranu, From Ashes je sakra dobré DLC a celá hra dostává úplně jiný odstín. Nakonec je to věc osobních preferencí, jestliže to chceš, tak nevidím důvod, proč to nekoupit. Taky bych pomlouval každýho, kdo ma iPhona, ale když na to má a chce ho, tak proč ne.
Obrázek
Gina
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 20. srp 2015 21:01:55

Re: ME 3 N7 digital Deluxe edition

Příspěvek od Gina »

Mě to za to stálo si ji koupit. :\**/: Rozhodně nelituji.
Odpovědět