ME3-Zachrana Ashely ??

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Duri555
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: sob 14. kvě 2016 20:25:39

ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Duri555 »

Už som pisal do obecnej diskuzie...ale potom som si všimol že to je okolo andromedy :D tak dufam že tu pišem spravne...Čaute. Už som hral me3 a nepodarilo sa mi ashely zachraniť...buď som ju musel zastreliť ja alebo člen týmu...Vedel by mi tu niekto napísať návod čo musim urobiť pred tým než pójdem na citadelu keď ju napadne cerberus ? Bol som ju navštíviť v nemocnici ale neviem kolko krát tam mám ísť...help please :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Honzaleco »

http://masseffect.wikia.com/wiki/Priori ... Citadel_II" onclick="window.open(this.href);return false;

...ke konci je tam ta vysvětlující tabulka, kde je to dobře popsaný...pokud umíš anglicky, tak jí porozumíš...

-----
...ve zkratce...potřebuješ získat určitej počet "bodů" proto, aby se k Shepardovi buď automaticky přidala...nebo abys jí moh přesvědčit, aby neblbla a nemusel jsi jí zastřelit. A ty body se počítají na základě několika faktorů, který tam jsou vypsaný a kterejm se dá rozumět a spočítáš si to.
(když máš importovanou hru -> romance z minulým dílu pomůže (+), záchrana Rady v ME1 +, jinak návštěva v nemocnici +, buď na ní hodnej na začátku ME3 na Marsu + apod.)

...pokud nemáš importovanou hru, bude to nejspíš těžší...ale i tak se to v pohodě dá. Prostě na ní buď hodnej a budeš mít šanci jí zachránit ;)
----
Duri555
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: sob 14. kvě 2016 20:25:39

Re: ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Duri555 »

No lenže ja save nemam vôbec...ale keď som vytvoril postavu tak sa sa mi spustilo to dlc genesis 2.,,tam som zadal rozhodnutia ktore som v me 1 a 2 urobil...a tam bolo ukazane že shepard spal z ash takže asi sa to počita...neviem...no a na tej wiki sa písalo že keď je thane (to je ten z me2 nie?) a daky Major Kirhos živý...tak udina to video adhely neukaže(ako som "zabil" radneho) thane prežil...ale neviem či kirhos prežil...viem že som na vimire musel urobiţ par veci aby prežil ale už si to nepametam...ako zistim.že je živy v me3?? ++(na druhej navšteve jej mam dať darček to je jedno čo jej dam? či jej musim dať tu knihu) dik za odpoveď
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Honzaleco »

...to DLC Genesis by mělo fungovat právě pro případ, že jsi neimportoval save...nastavíš tam rozhodnutí, který jsi udělal v prvních dílech a podle toho pak bude vypadat ME3...měla by tam jít nastavit romance i to, jestli jsi Ashley zůstal věrnej i přes ME2 (jestli jsi jí podved, je to samozřejmě špatně).

...nejsem si jistej, jestli je v Genesis možnost nastavit, zda major Kirrahe přežil nebo ne...jestli je živej v ME3 zjištíš, když zachrání salarianskýho radního při tom útoku Cerberu na Citadelu (když je naživu i Thane, tak to udělá on - když ne, tak Kirrahe, ale oba dva se při tý záchraně obětujou)...ty ale potřebuješ, aby toho radního někdo zachránil.

...ohledně návštěvy Ash v nemocnici...já tam chodil skoro pokaždý, když jsem se vrátil z nějaký mise...když jí budeš navštěvovat často, měl bys bejt v pohodě...a dárek - já někdy hned při prvních návštěvách Citadely skoupil asi všechny, co šly (napadlo mě, že se to bude hodit - a taky jo)...Shepard jí nakonec dal tu knihu - Ashley má ráda poezii :)
Duri555
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: sob 14. kvě 2016 20:25:39

Re: ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Duri555 »

S Thane by som sa mal porozprávať nie ? Inak radneho nezachráni nie ? Kde ho najdem ? Som sice len na začiatku hry ale chcem to vedieť aby som neurobil neaku chybu :D +(hram za sentinela a ake myslíš že su na ňo najlepšie zbrane ?)
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Ronie »

Brat hral nedávno bez DLC Genesis, a Ashley mu prežila. Mne vždy prežil Kaidan (v mojom prípade, ale toto majú spoločné). Dokopy treba ísť za nimi tri krát. A iste je dôležité byť milí na Ash.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Honzaleco »

Thane je v nemocnici (Huerta Memorial Hospital)...snad ti i dokonce pošle zprávu, že tam je...

Zbraně? Nejlepší zbraň je ta, se kterou se ti hraje nejlíp...v ME3, na rozdíl od jedničky a dvojky, může každá třída používat všechny typy zbraní...a žádná zbraň neni vyloženě špatná, s každou se dá hrát. ;)
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne ned 15. kvě 2016 21:46:09, celkem upraveno 1 x.
Duri555
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: sob 14. kvě 2016 20:25:39

Re: ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Duri555 »

Toď vše :D ďakujem za pomoc...dajak to už zvladnem :)
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: ME3-Zachrana Ashely ??

Příspěvek od Hany »

...jinak Kirraheho můžeš potkat ve 3ce na Sur'Keshi... :) ...teda pokud ti přežil, takže pokud si to chceš zkontrolovat, tak tam ;)
Obrázek
Odpovědět