záchrana Kvarianů i Gethú

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Marthy
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. kvě 2017 11:08:48

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od Marthy »

Honzaleco píše:...jde o loajalitu. Zvládne to i Jack, jasně, ale všechny tři biotičky musí bejt loajální...jakmile nejsou, je to, jako kdyby tu bariéru dělal kdokoliv jinej.

Loajalitu Samary (a eventuálně i Morinth - tam stačí, když ji vybereš místo mamky) pořešíš v justikarčině misi. Aby sis zajistil věrnost Jack, musíš rozehrát její misi.
Tak dvojka je dohraná,přišel jsem o Jack.Geretiky jsem přepsal,ale Tali zora není ve vyhnanství a její spor s Legionem jsem vyřešil smírem,takže když udělám ve trojce vše správně tak přežijí Kvariani i Gethové.
Mimochodem ten biotický štít v poslední misi jsem dal za úkol Mirandě,ta ho sice dokáže udělat jak samara,ale bez toho výbuchu na konci,kterým Samara zničí zbytek kolektorů.Kvůli toho ti zbylí nepřátelé zabili Legiona-takže jsem musel restartovat misi a tím štítem pověřit Samaru.Přitom Miranda je ke mně loajální...Vypadá to že nejsilnější biotička je Samara.
Uživatelský avatar
stitch123
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 21. bře 2013 16:41:29

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od stitch123 »

Já na štít vždycky dávám loajální Jack a nikdy mi nikdo neumřel...
Origin: stitch1231

Steam:
Obrázek[url=steam://friends/add/76561198060403739]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od Krieg »

stitch123 píše:Já na štít vždycky dávám loajální Jack a nikdy mi nikdo neumřel...
Marthy jí neměl loajální.
Marthy píše:Vypadá to že nejsilnější biotička je Samara.
Jack je stejně silná, udělá přesně to samý, co Samara, musíš ale u ní mít také loajalitu a smírně (nebo v její prospěch) vyřešenou hádku s Mirandou. Ostatní biotici bariéru úplně do konce neudrží a právě při tom může umřít někdo z posádky, odnese ho roj.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Marthy
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. kvě 2017 11:08:48

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od Marthy »

Honzaleco píše:
- musíš mít vysokou reputaci (4 díly v tom sloupečku)
Už mám reputaci 4 díly z pěti,kousíček s toho je červený a většina modrá,bude to stačit?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od Honzaleco »

...já to při hře zas tolik nezkoumal, ale podle tý stránky na wiki by to stačit mělo. ;)
Marthy
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. kvě 2017 11:08:48

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od Marthy »

Honzaleco píše:...já to při hře zas tolik nezkoumal, ale podle tý stránky na wiki by to stačit mělo. ;)
O.K,tak cjsem udělal vše podle návodu,jen ty heretiky jsem přepsal,ale body na usmíření Qvarianů a Gethů by měli stačit,když udělám ty mise s Admirálem.Takže jdu do toho,snad to vyjde...:)
Marthy
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: sob 20. kvě 2017 11:08:48

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od Marthy »

Tak se to povedlo,Qvariani a Gethové jsou zachráněni.Supééér!
Děkuji všem za rady....
Jinak škoda že mezi alternativními konci hry není taky výhra nad smrťáky hrubou silou,ve válce.Už teď mám pořádnou spojeneckou flotilu.
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od Krieg »

Několikrát během hry je řečeno, že Smrťáci se konvenčně porazit nedají. I kdyby byla flotila třeba pětinásobná, koneckonců na konci ME2 je vidět ta jejich obrovská armáda, a když vezmem v potaz, že na jednoho smrťáka je potřeba mnohonásobná přesila a i tak nemusí padnout, tak je jasný, že nějakou hrubou silou to fakt nešlo. Protheani to poznali a to měli silnější armádu než my ve hře.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: záchrana Kvarianů i Gethú

Příspěvek od Honzaleco »

...ME3 jinými slovy: musíš dát dohromady dost toho, co potom obětuješ, aby ti to dalo možnost použít kouzlo, který může smrťáky porazit.

...tohle je debata jinam...ale takhle...já rozumim těm argumentům, proč je nejde konvenčně porazit, ale - a v tomhle možná půjdu proti proudu - mně tam chyběla možnost - aby byla fakt těžce dosažitelná, třeba - kdy galaxie může čistě díky svejm spojenejm konvenčním silám uspět. Ne Reapery porazit, ale třeba je jenom odrazit, zahnat - že by bylo možný způsobit jim takový ztráty, že by to pak Smrťáci vyhodnotili jako moc "nákladný" a že jim to za takový ztráty nestojí, radši by od tý čistky pro teď upustili, stáhli by se a na dalších 50 000 let by od nich byl pokoj. Prostě ne vyhrát, ale aspoň to zremizovat s takovým výsledkem...třeba například.
A nepotřeboval bych k tomu žádný Crucible, zázračnou super silnou zbraň nebo ňáký podobný "mumbo jumbo", jak by řekla Ash. :D
Odpovědět