Poslední rozhovor se Záhadným

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Thaall
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 09. bře 2017 3:45:52

Poslední rozhovor se Záhadným

Příspěvek od Thaall »

Nedávno jsem dohrál celou sérii ME, kdy jsem se snažil být co největší paragon, abych zpřístupnil všechny možnosti při posledním rozhovoru se Záhadným. Přesto všechno jsem při posledním rozhodování během rozhovoru neměl možnost ony barevné paragonské nebo renegádské možnosti odpovědí použít.
(Něco podobného je i v jedničce se Sarenem, ale tam se mi to během téhle hry podařilo.)
Dokonce jsem i použil mód, abych si zvýšil body paragon reputace, ale ani to nepomohlo.
Jak se k těm posledním možnostem v rozhovoru dá dostat?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Poslední rozhovor se Záhadným

Příspěvek od Honzaleco »

...k tomu, abys moh TIMa na konci ukecat paragon/renegade možností, musíš ve všech předchozích rozhovorech s nim použít paragon, resp. renegade možnost.

...kecáš s nim na Marsu, na Thessii, při útoku na jeho základnu (jak sedíš v jeho křesle) a pak na konci hry na Citadele. Abys ho moh donutit se picnout, tak v každý konverzaci musíš použít paragon/renegade volbu.
Thaall
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 09. bře 2017 3:45:52

Re: Poslední rozhovor se Záhadným

Příspěvek od Thaall »

To já jsem se přesně o tohle snažil. Je možný, že jsem něco přehlédl, i když jsem si skoro jistý, že ne...
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Poslední rozhovor se Záhadným

Příspěvek od Honzaleco »

...víc mě asi nenapadá...

...ve všech rozhovorech s nim v průběhu hry prostě použít Paragon/Renegade volbu, kde to jde...chce to s nim kecat o všem, protože několikrát je ta volba přístupná jenom skrz tu možnost "Investigate" nalevo - tam, kde jsou prostě další dialogový možnosti.

V krátksti - chce to s nim kecat o všem. Vyčerpat všechny možnosti. Kdykoli by se mi to tam objevilo, tak bych si rozkliknul tu zjišťovací volbu a vybral bych všechno tam (a pak teprv pokračoval v rozhovoru ňákou volbou napravo). I kdyby se tam nakonec neschovávala Paragon/Renegade možnost. Pro jistotu.

-----

...jestli jsi tohle dělal, jsi úplnej Paragon/Renegade a pořád to nejde, tak...už asi nevim, jak bych ti poradil... :/
Odpovědět