DLC Extended Cut

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:Sadene ty bláho, si mě rozsekala :lol: :lol: jako hodně povedený :!:
Absolutely! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

Hmm, koukám, že Marek bude dnes releasovat novou versi češtiny =)

Paráda!
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:Hmm, koukám, že Marek bude dnes releasovat novou versi češtiny =)

Paráda!
Je tam nějaký bug a množí se tam anglické texty, které jsou přeložené... programátor byl včera k nezastižení, ale protože nechtěl Marek zdržovat vydání češtiny k Leviathanovi, tak to nakonec pustil... víme, že tam nejsou přeložené 2 zbraně z Firefight pack, jsou v jednom souboru, kde došlo k chybě...

Takže kdybyste narazili na anglický text, prosím o screenshot (mělo by se jednat asi hlavně o MP)

Dík :ninja:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od GreenFlag »

Moar Speculations! XD
Obrázek
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Alfajk »

podle me toho extended cut oproti puvodnimu konci vyzehlil docela dost,neni to perfektni,ale myslim si,ze kdyby byl konec extended cutu rovnou ve hre uz od zacatku,nebylo by tolik stiznosti na ending

pokud bych mel bodove ohodnotit konec ME3 tak bez EC tak maximalne 4/10, po EC 7(8)/10 a i pres vsechny chyby a nedodelky je EC konec konecne akceptovatelnej
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Green »

Vlk se nažral a koza zůstala celá. Ale bohužel, tím mě vlk neoblbne názorově.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Swen von Walhallion »

z myho pohledu teda EC nesparvil nic, konec je furt stejne debilni jako byl predtim, a jediny pozitivum co u EC shledavam je konec kdyz clovek nakope toho starchild spratka (netusim jestli uz tam byla ta moznost pred EC) a tenhle jedinej ending mi prijde hodnej ME univerza. Hlavne kvuli tomu ze v ME a ME 2 byl super epickej konec kdezto ME3 WTF, jako sourat se pul hodiny jako snek k nejblizimu rozhovoru fakt nepovazuju za dustojny tehle serie. Z myho pohledu ME3 konci vysadkem na zemi a na provizornim velitelstvi pak uz neni nic
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Alfajk »

Swen von Walhallion píše:...
to je taky pravda no,ale bohuzel musime brat to,co nam EA predhodili,a lepsi uz to nebude,takze je lepsi se s tim smirit
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od destanov »

Já upřímně nechápu, jak s tím koncem (i když máte EC) může být někdo spokojený. Jasně, mám sice fantazii, takže si to můžu domyslet, ale to bych taky nemusel tu hru vůbec hrát, abych si to domyslel, to bych mohl vypínat filmy v polovině a domýšlet si je. :D
Dneska jsem to konečně poprvé dohrál a musím říct, že ten konec byl průměrně dobrý. Takže samozřejmě pokulhává za celou ME trilogií, protože ta byla skvělá! Dokonalá, perfektní! Celá ta poslední mise ve trojce byla podle mě(!) nepovedená. Ve dvojce byla závěrečná mise stokrát lepší. Já čekal něco úžasně epického a dostalo se mi mise, kterou strčí do kapsy snad každá jiná mise ve hře, hergot i takové dlc Omega bylo lepší než závěrečná mise. :( Takže to s dovolením trochu rozepíšu, tohle byl jen kratičký úvod. :D

Závěrečná vesmírná bitva: No sorry, ale čekal jsem, že když přesvědčím Gethy, aby mi pomohly, tak to v té bitvě rozvinou víc než jen větou "Gethstká flotila připravena" a záběrem na nějakého Getha. Vlastně jsem si tam nevšiml jediné gethtské lodi.
Celkově jsem čekal, že ta bitva bude taková propracovanější, těšil jsem se na ni nejvíc a čekal jsem, že tam těch záběrů z té bitvy bude o dost víc. To mě zklamalo dost. Očekával jsem, že každá rasa, kterou jsem přivedl, v té bitvě bude mít takovou svou krátkou chvilku, kde se budou záběry točit jen okolo ní. A samozřejmě trochu větší roli Destiny - taková loď a je tam na ní jediný záběr. :/
A hlavně jsem čekal dramatické obraty v bitvě! :D Asi si budete říkat, že je to takové klišé, ale těch je v ME tak jako tak dost. Očekával bych nějakou nečekanou pomoc, sakra vždyť já se těšil jak děcko, že tam třeba bude chvíle, kdy bude v ohrožení sám Nístěj, načež se z čista jasna objeví flotila Rachni, Leviatani a situaci zachrání (můj nejoblíbenější moment v celé trilogii ME je v jedničce, jak k Citadele přiletí celá flotila z Arcturu :D).

Země: To bylo pro mě (jak už jsem napsal) hodně slabé. Čekal jsem rozvinuté některé věci z jedničky a dvojky + větší záběr mise, ne jen zničit dělo, smrťáka a hop na citadelu (mimochodem taky vám ten boj připadal podezřele jednoduchý? Nečekal bych, že smrťáci budou mít něco tak důležitého chráněné tak slabě). Uvítal bych zase, kdyby to bylo jako v jedničce a bojoval by celý tým společně (i když odděleně). Já čekal, že tam budou místa a scény, kdy se třeba ocitnete v pasti a na pomoc vám přijdou kolonisti z Žuovy naděje - nezachránili jste je? Tak jeden člen týmu dole.
To samé s biotiky od Jack - je Jack mrtvá, nebo jste jí nepomohli? No tak vám ta její banda ve chvíli nouze bude chybět a přijdete o dalšího člena týmu. To samé třeba se Samarou.
Miranda by vác mohla vytáhnout z nějaké kaše se svou malou anticeberovskou armádou, čekal bych větší roli Kroganů a že se Wrex nějak pořádně blýskne, je to koneckonců několikasetletý veterán a žoldák, čekal jsem jeho větší zapojení.
Taky jsem zachránil spoustu Elkorů, proč se sakra na bojišti neobjevilo aspoň pár Elkorů s kanóny na zádech? :D

Já zkrátka čekal vrcholnou bitvu, vrcholný zážitek celé série a dostalo se mi zážitku průměrného, což mi v žádném případě zdaleka nestačí. Proto je taky trojka jediný díl, který si nekoupím. Díl byl super, byl perfektní, ale ten konec mi to prostě nedovolí.

A k samotnému konci - ty možnosti mi ani nějak nevadí, připadá mi to celkem ok, takže v tomhle se k haterům nepřidávám. Ale to samotné závěrečné video prostě odflákli a to mi nikdo nevymluví. Měli si dát záležet, byl to závěr nejlepší hry, která kdy spatřila světlo světa. Těšil jsem se na mnohem víc záběrů na planety Gethů, Kvarianů, Kroganů, Asarijek, lidí (potěšila by Eden prima, Feros) a i takových Volusů a Elkorů. A sakra kde je jako Shepardova socha na prezidiu?! :D Je to škoda no. Ale co mě na tom konci štve nejvíc je to, že je to KONEC! :D

P.S. Sorry za případný chyby a nesouvislej text, psal jsem to v přestávkám mezi děláním oběda a jeho konzumací. :D
shadecryptlord
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: ned 19. kvě 2013 20:28:54

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od shadecryptlord »

presne z duse mi hovoris, cely dej sa mi pacil, rozhovory, cele to bolo super, strasne som sa tesil na tu finalnu bitku, a ono presla ani nie minuta a nic sa pomaly nestalo a pristal som na zemi. Co sa tyka konca ja som zvolil syntezu, viem ze mnohym ludom sa to nepaci, ale ked som rozmyslal co vsetko vlastne reaperi poznaju, ake maju obrovske vedomosti a ako by mohli pozdvihnut vsetky rasy galaxie, povedal som si ze zahodit takuto moznost proste nepripada v uvahu. Rozmyslal som aj nad control, lakala ma moznost sa cez niektoreho reapera porozpravat zo svojou posadkou a priatelmi, ale nakoniec mi synteza prisla taka sympatickejsia, plus z principu nesuhlasim s Illusive Manom :D btw ja som nastastie nehral bez EC, co som pocul tak som aj rad :D
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

shadecryptlord píše:presne z duse mi hovoris, cely dej sa mi pacil, rozhovory, cele to bolo super, strasne som sa tesil na tu finalnu bitku, a ono presla ani nie minuta a nic sa pomaly nestalo a pristal som na zemi. Co sa tyka konca ja som zvolil syntezu, viem ze mnohym ludom sa to nepaci, ale ked som rozmyslal co vsetko vlastne reaperi poznaju, ake maju obrovske vedomosti a ako by mohli pozdvihnut vsetky rasy galaxie, povedal som si ze zahodit takuto moznost proste nepripada v uvahu. Rozmyslal som aj nad control, lakala ma moznost sa cez niektoreho reapera porozpravat zo svojou posadkou a priatelmi, ale nakoniec mi synteza prisla taka sympatickejsia, plus z principu nesuhlasim s Illusive Manom :D btw ja som nastastie nehral bez EC, co som pocul tak som aj rad :D
Náhodou, pokud bych měl něco pochválit na původním konci, tak to že byl víc takový temný. Narozdíl od EC konců, kde jsou všechny podány pozitivně (možná až na odmítnutí).
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od BatouT101 »

ChipsonatorRodriguez píše:
shadecryptlord píše:presne z duse mi hovoris, cely dej sa mi pacil, rozhovory, cele to bolo super, strasne som sa tesil na tu finalnu bitku, a ono presla ani nie minuta a nic sa pomaly nestalo a pristal som na zemi. Co sa tyka konca ja som zvolil syntezu, viem ze mnohym ludom sa to nepaci, ale ked som rozmyslal co vsetko vlastne reaperi poznaju, ake maju obrovske vedomosti a ako by mohli pozdvihnut vsetky rasy galaxie, povedal som si ze zahodit takuto moznost proste nepripada v uvahu. Rozmyslal som aj nad control, lakala ma moznost sa cez niektoreho reapera porozpravat zo svojou posadkou a priatelmi, ale nakoniec mi synteza prisla taka sympatickejsia, plus z principu nesuhlasim s Illusive Manom :D btw ja som nastastie nehral bez EC, co som pocul tak som aj rad :D
Náhodou, pokud bych měl něco pochválit na původním konci, tak to že byl víc takový temný. Narozdíl od EC konců, kde jsou všechny podány pozitivně (možná až na odmítnutí).
Souhlasím s "shadecryptlordem" finální bitva byla velice chudá. Od té bitvy to bylo jednotvárné, převážně přímočaré a předchozí rozhodnutí neměli na to dostat se k Citadele až tak velký vliv. (Jako by to vytvořil člověk který tu hru snad nikdy nehrál nebo to prostě neuměl.) Od skončení mise na centrále Cerebru, jako by přeskakovaly v příběhu odstavce. Některé scény byly nastíněny málo některé vůbec. Prostě zklamání.
Samotné zakončení (jak jsem již dříve psal) bylo také hráči velice zvláštně odvyprávěno.
Každopádně pro mě byla jasná volba Synthesis i bez EC-DLC a Leviathan-DLC. Jak vyšli i tato DLC, tak mně alespoň utvrdily že jsem si nevybral špatně.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Lady Grey »

BatouT101 píše:
ChipsonatorRodriguez píše:
shadecryptlord píše:presne z duse mi hovoris, cely dej sa mi pacil, rozhovory, cele to bolo super, strasne som sa tesil na tu finalnu bitku, a ono presla ani nie minuta a nic sa pomaly nestalo a pristal som na zemi. Co sa tyka konca ja som zvolil syntezu, viem ze mnohym ludom sa to nepaci, ale ked som rozmyslal co vsetko vlastne reaperi poznaju, ake maju obrovske vedomosti a ako by mohli pozdvihnut vsetky rasy galaxie, povedal som si ze zahodit takuto moznost proste nepripada v uvahu. Rozmyslal som aj nad control, lakala ma moznost sa cez niektoreho reapera porozpravat zo svojou posadkou a priatelmi, ale nakoniec mi synteza prisla taka sympatickejsia, plus z principu nesuhlasim s Illusive Manom :D btw ja som nastastie nehral bez EC, co som pocul tak som aj rad :D
Náhodou, pokud bych měl něco pochválit na původním konci, tak to že byl víc takový temný. Narozdíl od EC konců, kde jsou všechny podány pozitivně (možná až na odmítnutí).
Souhlasím s "shadecryptlordem" finální bitva byla velice chudá. Od té bitvy to bylo jednotvárné, převážně přímočaré a předchozí rozhodnutí neměli na to dostat se k Citadele až tak velký vliv. (Jako by to vytvořil člověk který tu hru snad nikdy nehrál nebo to prostě neuměl.) Od skončení mise na centrále Cerebru, jako by přeskakovaly v příběhu odstavce. Některé scény byly nastíněny málo některé vůbec. Prostě zklamání.
Samotné zakončení (jak jsem již dříve psal) bylo také hráči velice zvláštně odvyprávěno.
Každopádně pro mě byla jasná volba Synthesis i bez EC-DLC a Leviathan-DLC. Jak vyšli i tato DLC, tak mně alespoň utvrdily že jsem si nevybral špatně.
Možná u tebe to není špatná volba, ale osobně bych na syntézu nešáhla ani dvacetimetrovou tyčí... :D :D :D (je to samozřejmě každého rozhodnutí) Představa, že po galaxii nadále běhají (létají?) reapeři a všichni zrůdní huskové je nechutná. :mrgreen:
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od hRDLA »

Lady Grey píše: Možná u tebe to není špatná volba, ale osobně bych na syntézu nešáhla ani dvacetimetrovou tyčí... :D :D :D (je to samozřejmě každého rozhodnutí) Představa, že po galaxii nadále běhají (létají?) reapeři a všichni zrůdní huskové je nechutná. :mrgreen:
Lépe bych to neřekl

Obrázek
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od BatouT101 »

Pěkný gif "hRDLO". :D

Chápu váš odpor k této z voleb. Netvrdím že je perfektní ale po zvážení všech pro a proti v tomto šíleném světě to byla ta nerozumnější volba. ;) Minimálně pro mne. :$

PS: Omlouvám se že jsem odbočil od tématu. Další diskuzi o koncích povedu v odpovídajícím Topicu. ;) .
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Sadene »

Ještěže toho Caseyho máme... Bioware zvažovalo, že nás nechají za Extended Cut zaplatit, ale Casey řekl NE!

http://www.gamespot.com/news/bioware-co ... ut-6411978" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od BatouT101 »

Sadene píše:Ještěže toho Caseyho máme... Bioware zvažovalo, že nás nechají za Extended Cut zaplatit, ale Casey řekl NE!

http://www.gamespot.com/news/bioware-co ... ut-6411978" onclick="window.open(this.href);return false;
Hmm. Tak to Biowaru trochu zlepšil již tak chatrnou pověst. Kterou si touto politikou DLC pro ME3 tak poškodilo..
Kdyby se k tomu přičetly ty emoce ze zakončení ME3 tak by to bylo jak přilévání benzínu do ohně.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Lady Grey »

hm... zajímavá informace. ;)

I když se vlastně divím, že si nekupujeme jen jméno hry a pak pomocí DLC nenakupujeme jednotlivý mise, zbraně, brnění nebo parťáky. O_o Moment, vlastně už něco z toho se i dělá.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: DLC Extended Cut

Příspěvek od Bouner »

Tak to se divím že chtěli spoplatnit něco co ze hry vyřízli, potom ještě osekali to vyřízlé a to vydali jako DLC ...oni jsou na prachy dost a divím se že jsme neplatili za MP třeba měsíční taxy :D ...ale třeba C.H. chtěl svoji A.I. prezentovat všem tak to dal zadarmo :D. Jediná opravdu pěkná věc na EC je soundtrack :).
Obrázek
Odpovědět