Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

na hudbu jsem taky moc zvědavá...ale jak říkáš, ten dvouhodinový dokument je sice fajn, ale po půl hoďce už jsem nestíhala překládat si to v hlavě, natož se soustředit na obraz
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:na hudbu jsem taky moc zvědavá...ale jak říkáš, ten dvouhodinový dokument je sice fajn, ale po půl hoďce už jsem nestíhala překládat si to v hlavě, natož se soustředit na obraz
Navíc má člověk fakt málokdy čas na to, aby si na dvě hodiny sedl a věnoval se takové věci...
Obrázek
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Odplata »

Musím povedať :D že ma teší záujem :D
Mám ešte jedno video ktoré som natočil popri tom konci... je v ňom pár vtipných obrázkou a jedo prekvapenie na koniec :D

http://www.youtube.com/watch?v=fJ6HReDM0ys
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:na hudbu jsem taky moc zvědavá...ale jak říkáš, ten dvouhodinový dokument je sice fajn, ale po půl hoďce už jsem nestíhala překládat si to v hlavě, natož se soustředit na obraz
Navíc má člověk fakt málokdy čas na to, aby si na dvě hodiny sedl a věnoval se takové věci...
já se na to koukala o víkendu, někdy v sobotu večer, když jsem si dávala oraz od psaní, ale bylo to pozdě v noci, navíc dlouhý a ještě jsem se myšlenkama pořád vracela k povídce, takže jsem se stejně moc nesoustředila :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Odplata píše:Musím povedať :D že ma teší záujem :D
Mám ešte jedno video ktoré som natočil popri tom konci... je v ňom pár vtipných obrázkou a jedo prekvapenie na koniec :D

http://www.youtube.com/watch?v=fJ6HReDM0ys
dobře ty! Hm, tak to asi nevydržím až domů a podívám se na to na notebooku až pojedu z práce (pokud neusnu ve vlaku :D )
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Sadene »

Odplata píše:Musím povedať :D že ma teší záujem :D
Mám ešte jedno video ktoré som natočil popri tom konci... je v ňom pár vtipných obrázkou a jedo prekvapenie na koniec :D

http://www.youtube.com/watch?v=fJ6HReDM0ys
Dobře ty, to mě opravdu pobavilo, některé ty ksichty a situace :D a TIM... to mě dostalo :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Odplata
Desátník
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 09. srp 2012 17:29:05

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Odplata »

Sadene píše:
Odplata píše:Musím povedať :D že ma teší záujem :D
Mám ešte jedno video ktoré som natočil popri tom konci... je v ňom pár vtipných obrázkou a jedo prekvapenie na koniec :D

http://www.youtube.com/watch?v=fJ6HReDM0ys
Dobře ty, to mě opravdu pobavilo, některé ty ksichty a situace :D a TIM... to mě dostalo :D
Ono pri tom TIMovi to vyzerá, ako keby tam mala byť nejaká iná vec... ono to vyzerá ako by chel shepardovy "natĺcť"... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Bouner »

Celkem srandovní :D ...btw kdo si všiml jak se tam "vysune" ta plošina o kterou se potom opírají s Andersonem aby mohl umřít? ...ona tam není a najednou "puf" space magic ju tam spawne .
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jo no, je to tak, nejdřív nic, rovná plocha, a potom se oba opřou o vysunutou část, krapet nedomyšlený, nebo jen podporující IT, protože si to Shepard "upravil" ve své hlavě, aby Anderson neumřel vleže
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:jo no, je to tak, nejdřív nic, rovná plocha, a potom se oba opřou o vysunutou část, krapet nedomyšlený, nebo jen podporující IT, protože si to Shepard "upravil" ve své hlavě, aby Anderson neumřel vleže
Shepard ohleduplný do poslední minuty :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Bouner »

No ,vynořila se další Teorie http://social.bioware.com/forum/1/topic ... x/13110654 ...připadá m istejná jako IT téměř ,ale pár rozdílů tam je no i když mi příjde méně pravděpodobná ....trošku OT ale v ME2 Arrival je na konci 1 nepatrný rozdíl který se trochu řeší na BSN .
Harbringer:Your leaders will beg to serve us.
Colector: Your leaders will beg to be harvested.
Je to jediný rozdíl (kromě vzhledu :D ) který je mezi těmyto 2 verzemi konce .

ještě 1 menší OT. Vyskytly se zprávy že BW dělá na DLC zvaném project X a má to být z velmi důvěryhodného zdroje ( prý :D ) ,a má to být DLC které vlastně je pokračování po nádechu/indokrinování Sheparda ...ale BW popřelo že je to pravda což se jim nedivím ,no uvidíme časem i když pochybuju že takhle brzo by už házeli konec když ještě můžou vyždímat peníze za X dlc a pak až kdyžtak něco .
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Bouner píše:ještě 1 menší OT. Vyskytly se zprávy že BW dělá na DLC zvaném project X a má to být z velmi důvěryhodného zdroje ( prý :D ) ,a má to být DLC které vlastně je pokračování po nádechu/indokrinování Sheparda ...ale BW popřelo že je to pravda což se jim nedivím ,no uvidíme časem i když pochybuju že takhle brzo by už házeli konec když ještě můžou vyždímat peníze za X dlc a pak až kdyžtak něco .
BW přeci otevřeně nepřizná, že by dělala na něčem, co by potvrdilo nebo naopak vyvrátilo IT, budou z nás tahata prachy za nová a nová DLC a pak možná vymyslí něco, co potvrdí IT nebo ji vyvrátí a navážou na to ME 4 :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od GreenFlag »

No, Bw podle mě nemá už moc navybranou, pokavaď nějakým způsobem nevyužijou IT, tak budou u mě hlupáci a max promarní jeho potenciál. Pochybuju, že by do ME4 mohli strčit něco jiného a dělat hru na základě 3 velice rozdílných konců (z toho jeden je absolutní nesmysl v celé serii), no nwm nwm, zas takoví boháči nejsou dle mě.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Bouner »

Jojo přesně BW nic nepřizná a když tak se tomu dá i tak věřit na 50% takže :D ..uvidíme co leakne omega o dalších DLC zase v souborech ...i když si myslím že tohle je záměr , prostě proč by pořád dávali schválně pár souborů o budoucím DLC do současného ... hlavně že vše tutlaj a tohle nechávají schválně tak .
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Bouner píše:Jojo přesně BW nic nepřizná a když tak se tomu dá i tak věřit na 50% takže :D ..uvidíme co leakne omega o dalších DLC zase v souborech ...i když si myslím že tohle je záměr , prostě proč by pořád dávali schválně pár souborů o budoucím DLC do současného ... hlavně že vše tutlaj a tohle nechávají schválně tak .
jak podotkl Kurdt, skoro rok od vydání hry se o ní pořád debatuje, to je prostě dobrý obchodní počin, i když z toho nakonec vyleze obrovský mindf**ck
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Sadene »

Bouner píše:No ,vynořila se další Teorie http://social.bioware.com/forum/1/topic ... x/13110654 ...připadá m istejná jako IT téměř ,ale pár rozdílů tam je no i když mi příjde méně pravděpodobná ....trošku OT ale v ME2 Arrival je na konci 1 nepatrný rozdíl který se trochu řeší na BSN .
Harbringer:Your leaders will beg to serve us.
Colector: Your leaders will beg to be harvested.
Je to jediný rozdíl (kromě vzhledu :D ) který je mezi těmyto 2 verzemi konce .

ještě 1 menší OT. Vyskytly se zprávy že BW dělá na DLC zvaném project X a má to být z velmi důvěryhodného zdroje ( prý :D ) ,a má to být DLC které vlastně je pokračování po nádechu/indokrinování Sheparda ...ale BW popřelo že je to pravda což se jim nedivím ,no uvidíme časem i když pochybuju že takhle brzo by už házeli konec když ještě můžou vyždímat peníze za X dlc a pak až kdyžtak něco .
O tom projektu X, který prý někdo leaknul z BW,jsem četla. Jak říkáš, popřeli to do mrtě a byla bych i ochotná jim věřit. Je to asi fakt jen fairytale...
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od GreenFlag »

popírat můžou, ale neznamená to, že to není pravda ;)

(kolikrát nám BW neříkalo celou pravdu)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

GreenFlag píše:popírat můžou, ale neznamená to, že to není pravda ;)

(kolikrát nám BW neříkalo celou pravdu)
Kolikrát? Hmmm, že by nám NIKDY neříkali celou pravdu? Pořád něco tají, dementují a nepřiznají
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Sadene »

No já nevím, podle mě se k IT nemůžou vrátit... si to představte, na celém světě by propukly rebelie a Bioware HQ by bylo pod těžkým útokem :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen nebo halucinace? (Indoktrinační teorie)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:No já nevím, podle mě se k IT nemůžou vrátit... si to představte, na celém světě by propukly rebelie a Bioware HQ by bylo pod těžkým útokem :D
já stejně čekám, že z toho nakonec bude těžký mindf**k
Obrázek
Odpovědět