Omega DLC

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Omega DLC

Příspěvek od Honzaleco »

A jak se ti Omega líbila? Hodně hráčů si myslí, že to neni až tak kvalitní DLC...podle mě rozhodně neni nejlepší, ale i tak docela ujde...každopádně; 1200 BioWare bodů je prostě až moc velká cena. Omega je předražená.
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Omega DLC

Příspěvek od Krieg »

Pro mě osobně nejhorší DLC z ME3. Prostě jen střílení, i když Aria, Petrovsky a Adjutanti byli velmi fajn.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Omega DLC

Příspěvek od Ronie »

Už som Omegu odohrala asi 3 krát, úplne zlá nie je. Nyreen sa mi páčila, škoda, že sa nedá zachrániť. keď som dlc hrala prvý krát tak som len tak pozerala, že čo? A potom som pozerala na nete že či sa nedala zachrániť a zistila som, že nie. :( Ale tých 1200 BW je dosť. Stačilo by 800 nie? Na Citadel dlc pochopím 1200BW. Povedal by som, že asi radšej mali dať Javika za 1200, ale som rada, že on je za tých 800 či 500 presne neviem. a Adjutanti tí boli na spektru ešte v pohode, horšie to bolo s tými mechmi. na nich je dobrý supresor. A Petrovsky, tak keď som prvý krát hrala za paragon tak som ho nechala žiť tuším, ale pri druhom hraní som aj viac čítala, čo hovoria a odvtedy už nie. čo si o ňom myslíte?
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Omega DLC

Příspěvek od Honzaleco »

...já hrál teda Omegu jednou a pokud si dobře pamatuju, tak jsem nechal Ariu, ať ho zabije...ale takhle - on nebyl vyloženě zlej, měl starost o lidský životy (třeba jak několikrát promlouval Shepardovi do duše, když chtěl deaktivovat ty silový pole či co to bylo...) a věděl, kdy je bitva prohraná...
...ale stál holt "na špatný straně barikády"....a docela se mi znechutil tim, jak prosil o svůj život a nabízel, že zradí a bude práskat Alianci na Cerberus......to je sviňárna, i když je to Cerberus...a v tý době už jsem hru dohrál a tak jsem další War Assets nepotřeboval...

...takže ho Aria uškrtila. :evil:
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Omega DLC

Příspěvek od Ronie »

Zaň ho je 30 WA teraz si nie som istá, ale keď povedal, že omilostí tých čo sa vzdajú či ako presne tak ich nepoužil na vytvorenie adjutantov? Bolo tam nejaké video.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Omega DLC

Příspěvek od Krieg »

Adjutanty nechtěli tvořit, jednak je stvořili až za vysílačem Omega 4 a hlavně Adjutanty vůbec neuměli ovládat. Samotní Adjutanti přeměňovali další lidi.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Odpovědět