Záchrana Thanea?

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Jde ve trojce Thane zachránit? Ne teda, že bych ho nějak extra chtěla mít v týmu, jen by mě zajímalo, jestli to jde nebo ne
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:Jde ve trojce Thane zachránit? Ne teda, že bych ho nějak extra chtěla mít v týmu, jen by mě zajímalo, jestli to jde nebo ne
Nejde, bohužel :-(

"After the attack on the Citadel, he is rushed to the hospital for surgery. However, he is in the final stages of Kepral's syndrome, despite Kolyat donating blood for him. Shepard and Kolyat visit Thane during his final moments, reciting a drell prayer of redemption intended for Shepard before Thane passes away. Afterward, Shepard will say goodbye to Thane, telling him that he won't be alone for long."
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

já právě myslela, jestli se někde nedá sehnat nějaký lék nebo něco podobnýho. Nevím proč, ale měla jsem zato, že mi někdo říkal, že to možný je, tak mi to krapet vrtalo hlavou, protože jsem si říkala, kde by se dalo něco sehnat
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:já právě myslela, jestli se někde nedá sehnat nějaký lék nebo něco podobnýho. Nevím proč, ale měla jsem zato, že mi někdo říkal, že to možný je, tak mi to krapet vrtalo hlavou, protože jsem si říkala, kde by se dalo něco sehnat
Nene, vím akorát, že byla nějaká fanouškovská iniciativa za záchranu Thana, ale očividně to nedopadlo :-(
Jinak pokud měl Thane romanci s FemShep, tak poté co umře, jí přijde mail na rozloučenou, docela dojemný :cry: (z shadowbroker dossier)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:já právě myslela, jestli se někde nedá sehnat nějaký lék nebo něco podobnýho. Nevím proč, ale měla jsem zato, že mi někdo říkal, že to možný je, tak mi to krapet vrtalo hlavou, protože jsem si říkala, kde by se dalo něco sehnat
Nene, vím akorát, že byla nějaká fanouškovská iniciativa za záchranu Thana, ale očividně to nedopadlo :-(
Jinak pokud měl Thane romanci s FemShep, tak poté co umře, jí přijde mail na rozloučenou, docela dojemný :cry: (z shadowbroker dossier)

jé, tak to bych brečela jako želva :cry: :oops: no, možná mi říkal o té iniciativě, ale zřejmě jsem ho plně nevnímala, dobrý, díky za osvětu
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

No já si právě pamatuju tohle :D

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od GreenFlag »

O Thaneovi vím už od ME2, že prostě v dalším díle zemře... je to nevyhnutelne, pouze mě zajímalo jak...
Nechápu ty pro-Thanovce, co chtějí Thana živého... chápu, že ho měli rádi, ale on umírá a na jeho nemoc není lék a v ME serii prostě patří oběti.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:O Thaneovi vím už od ME2, že prostě v dalším díle zemře... je to nevyhnutelne, pouze mě zajímalo jak...
Nechápu ty pro-Thanovce, co chtějí Thana živého... chápu, že ho měli rádi, ale on umírá a na jeho nemoc není lék a v ME serii prostě patří oběti.
Chápu tvůj postoj... ale vem si, že by na nevyléčitelnou nemoc umírala Liara, taky bys řekl, že k ME patří oběti? Kdyby se tohle stalo s Kaidanem, tak ME serii ignoruji do konce života :D
Thane mě extra dvakrát nebere, takže dovedu pochopit, že ta oběť tam patří, ale kdyby to byl někdo jiný... každý má prostě svého oblíbence, pro kterého chce to nejlepší ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jako umřít Kaidan (když neberu možnost, že ho nechám zemřít na Virmiru), tak okamžitě skartuju všechny tři díly!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Kurdt57 »

Já to teď hraju znova s mým první sejvem, který jsem začasl v ME2 jako femShep. Takže mi tam pobíhá Kajdan. Jestli taky bude bránit Udinu, tak nevim nevim, jestli budu moc paragon... Shodou okolností tato moje postava má LI s Thanem. :) Takže si i počtu.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

Kurdt57 píše:Já to teď hraju znova s mým první sejvem, který jsem začasl v ME2 jako femShep. Takže mi tam pobíhá Kajdan. Jestli taky bude bránit Udinu, tak nevim nevim, jestli budu moc paragon... Shodou okolností tato moje postava má LI s Thanem. :) Takže si i počtu.
Mi přijde přemluvit Kaidana, že mám pravdu, strašně jednoduchý... ne jako challenge, když jsem vytvářela novou postavu až pro ME3, tudíž jsem tam neměla žádného společníka z ME2 - za téhle situace se dal překecat teda hodně obtížně a na první pokus jsem ho zabila :-( hrála jsem to tudíž jako krutý renegade...
S importem, kde žije Thane (ale nevím, jestli na to má vliv LI s Kaidanem), ti uvěří fakt snadno... to mi pak přišlo trochu jako fail, po tom obtížném rozhovoru, když Thane nežije... tam to mělo aspoň nějaký vypětí, fakt jsem se bála, že to Kaidan nerozchodí...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Kurdt57 píše:Já to teď hraju znova s mým první sejvem, který jsem začasl v ME2 jako femShep. Takže mi tam pobíhá Kajdan. Jestli taky bude bránit Udinu, tak nevim nevim, jestli budu moc paragon... Shodou okolností tato moje postava má LI s Thanem. :) Takže si i počtu.
Mi přijde přemluvit Kaidana, že mám pravdu, strašně jednoduchý... ne jako challenge, když jsem vytvářela novou postavu až pro ME3, tudíž jsem tam neměla žádného společníka z ME2 - za téhle situace se dal překecat teda hodně obtížně a na první pokus jsem ho zabila :-( hrála jsem to tudíž jako krutý renegade...
S importem, kde žije Thane (ale nevím, jestli na to má vliv LI s Kaidanem), ti uvěří fakt snadno... to mi pak přišlo trochu jako fail, po tom obtížném rozhovoru, když Thane nežije... tam to mělo aspoň nějaký vypětí, fakt jsem se bála, že to Kaidan nerozchodí...
já když hrála ME3 poprvé bez savů, nevím, co jsem udělala, ale Kaidana jsem zastřelila a hodně rychle jsem tu misi restartovala a zkusila ho překecat, ale teda byla to hodně velká fuška uděla to tak, aby uvěřil a nechal mě zastřelit Udinu
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

Přesně tak... a nějak víc by mi to sedělo do toho vztahu, kde mám LI s Kaidanem už od jedničky (i když to právě tak bez importu není)... když si to naimportuješ, uvěří ti hned... a to mi přijde hodně blbý, jako by tam Shep zavrtěla zadkem a Kaidan je hned připravený zařadit se do lajny...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:Přesně tak... a nějak víc by mi to sedělo do toho vztahu, kde mám LI s Kaidanem už od jedničky (i když to právě tak bez importu není)... když si to naimportuješ, uvěří ti hned... a to mi přijde hodně blbý, jako by tam Shep zavrtěla zadkem a Kaidan je hned připravený zařadit se do lajny...
jj, je to dost odfláknutý. Větší přesvědčování o tom, že je pořád ta stejná Shep jako byla před dvěma lety, by se tam dost šiklo, takhle hodíš paragon odpověď, on se na tebe podívá, řekne, že doufá, že toho nebude litovat a pak tě nechá zastřelit Udinu, to je docela málo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Přesně tak... a nějak víc by mi to sedělo do toho vztahu, kde mám LI s Kaidanem už od jedničky (i když to právě tak bez importu není)... když si to naimportuješ, uvěří ti hned... a to mi přijde hodně blbý, jako by tam Shep zavrtěla zadkem a Kaidan je hned připravený zařadit se do lajny...
jj, je to dost odfláknutý. Větší přesvědčování o tom, že je pořád ta stejná Shep jako byla před dvěma lety, by se tam dost šiklo, takhle hodíš paragon odpověď, on se na tebe podívá, řekne, že doufá, že toho nebude litovat a pak tě nechá zastřelit Udinu, to je docela málo.
Tak tak, navíc vždycky zastřelím Udinu já a pro jistotu to nenechávám na Kaidanovi, protože... vlastně nevím ani proč, ale asi aby to břímě vraždy nenesl on, ale Shep ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:Přesně tak... a nějak víc by mi to sedělo do toho vztahu, kde mám LI s Kaidanem už od jedničky (i když to právě tak bez importu není)... když si to naimportuješ, uvěří ti hned... a to mi přijde hodně blbý, jako by tam Shep zavrtěla zadkem a Kaidan je hned připravený zařadit se do lajny...
jj, je to dost odfláknutý. Větší přesvědčování o tom, že je pořád ta stejná Shep jako byla před dvěma lety, by se tam dost šiklo, takhle hodíš paragon odpověď, on se na tebe podívá, řekne, že doufá, že toho nebude litovat a pak tě nechá zastřelit Udinu, to je docela málo.
Tak tak, navíc vždycky zastřelím Udinu já a pro jistotu to nenechávám na Kaidanovi, protože... vlastně nevím ani proč, ale asi aby to břímě vraždy nenesl on, ale Shep ;-)
ještě by si to vyčítal, hodil by ten psí pohled a já bych šla do kolen, to nejde, stačí, že si možná vyčítá, že se od něj nechal jmenovat Spektrou, ale to je jen moje spekulace
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

To si možná vyčítá, ale nezáleží na tom, kdo ho nechal jmenovat, ale na tom, že si zaslouží být Spektrou a udělá tak aspoň hodně dobrého :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:To si možná vyčítá, ale nezáleží na tom, kdo ho nechal jmenovat, ale na tom, že si zaslouží být Spektrou a udělá tak aspoň hodně dobrého :-)
však jo, já už bych ho jmenovala v jedničce za zásluhy proti Sarenovi
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Sadene »

Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:To si možná vyčítá, ale nezáleží na tom, kdo ho nechal jmenovat, ale na tom, že si zaslouží být Spektrou a udělá tak aspoň hodně dobrého :-)
však jo, já už bych ho jmenovala v jedničce za zásluhy proti Sarenovi
Yes!
Btw, taky sis všimla, že se můžeme začít bavit o čemkoliv, ale vždycky skončíme u Kaidana? :P :oops:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Záchrana Thanea?

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:
Ashley-Sheppard píše:
Sadene píše:To si možná vyčítá, ale nezáleží na tom, kdo ho nechal jmenovat, ale na tom, že si zaslouží být Spektrou a udělá tak aspoň hodně dobrého :-)
však jo, já už bych ho jmenovala v jedničce za zásluhy proti Sarenovi
Yes!
Btw, taky sis všimla, že se můžeme začít bavit o čemkoliv, ale vždycky skončíme u Kaidana? :P :oops:
Jasně, že všimla :lol: už tady s tím ostatní asi musíme štvát. Jsme absolutně beznadějné případy
Obrázek
Odpovědět