DLC Citadel (Spoilery)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od hRDLA »

No však píšu že doktorka se omluví.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od hRDLA »

Aha, tak to jsem nevěděl, já měl totiž vždy Chakwas tak jsem předpokládal, že u Michel bude to samý jen prohodí jméno.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od hRDLA »

Aha, no já si bral vždy k sobě protože tam prostě patří, s body sem neměl problém - kolem 8000 i bez MP. Jediný důvod proč bych si jí vzal, je že by Garrus taky někoho měl když jsem s Tali, ale to už jsme trochu OT. Ale tak mě napadá: Když je Garrus s Tali nebo Michel tak pořád sbalí tu Turiánku na baru?
Bite my shiny Warden ass!
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Lady Grey »

hRDLA píše:Aha, no já si bral vždy k sobě protože tam prostě patří, s body sem neměl problém - kolem 8000 i bez MP. Jediný důvod proč bych si jí vzal, je že by Garrus taky někoho měl když jsem s Tali, ale to už jsme trochu OT. Ale tak mě napadá: Když je Garrus s Tali nebo Michel tak pořád sbalí tu Turiánku na baru?
Ano... bude mít rande s tou turiankou... on přece nijak zvlášť na Michel nereaguje, narozdíl od ní.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Lady Grey »

Ostraway píše:Ta turianka se k němu moc nehodí... To raději Tali. :-)
A nejlépe Shepardovou. :$ :P
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Sadene »

Lady Grey píše:
hRDLA píše:Aha, no já si bral vždy k sobě protože tam prostě patří, s body sem neměl problém - kolem 8000 i bez MP. Jediný důvod proč bych si jí vzal, je že by Garrus taky někoho měl když jsem s Tali, ale to už jsme trochu OT. Ale tak mě napadá: Když je Garrus s Tali nebo Michel tak pořád sbalí tu Turiánku na baru?
Ano... bude mít rande s tou turiankou... on přece nijak zvlášť na Michel nereaguje, narozdíl od ní.
Což mi přišlo teda docela hnusné... být Tali, tak by se mi to teda ale vůbec nelíbilo O_o O_o
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od hRDLA »

Ehm, to myslíš vážně?
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Sadene »

:D :D To je fajn vědět, že když se s někým náhodně vyspím, že se to jako nevěra nepočítá :D :D

//Téma pročištěno, prosím držte se pravidel přispíváni. Bouner
Obrázek
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Alfajk »

prave hraju dlc citadel a mam nainstalovanou nejnovejsi cestinu,vse jde cesky,az na zaznamy z archivu pod citadelou,to je normalni,ze se u nich zadny titulky nezobrazujou?
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od valleniel »

Tam nejsou titulky ani v angličtinĕ, takže ano - předpokládám, že je to normální ;-)
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Alfajk »

docela skoda,obcas rikaji zajimavy detaily k ruznejm udalostem ze hry,ne vsemu jsem rozumnel...

jeste jsem cely dlc nedohral,uzivam si party a chci se zeptat,je nejakej rozdil mezi "zivym" a "tichym" "nastavenim" party? ovlivnuje to rozhovory? ja jen jestli si to mam projit jeste jednou pri jinym nastaveni...co vsechno vlastne ovlivnuje rozhovory za predpokladu,ze mam vsechny postavy nazivu a na party? ty skupinky ktery utvorej jsou nahodny,nebo pokazdy stejny?

a nevim jestli jste si toho vsimli i vy,ale Mordin si patrne zaskotacil s Ariou,posloucham ty jeho zaznamy a on rika ze porusil jediny pravidlo omegy a tim pravidlem je: Don't fuck with Aria. :D

...zkratka perfektni dlc,porad se nemuzu zbavit pocitu,ze tohle dlc melo bejt na konci hry a shepard to mel vsechno prezit ==> konec hry mel vypadat jinak :|
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Sadene »

Podle mě je dobře, že to neskončilo tak dobře, bylo by to už moc pohádkové... and they lived happily ever after... to se k ME a k té hrozbě smrťáků moc nehodí :D

Na druhou stranu je fajn, že tam něco takového je a kdo chce, tak si může myslet, že se to stalo třeba až po zničení smrťáků :)

Jinak ta "živá" a "tichá" párty se trochu liší, v čem přesně už nevím... však si to projdi nebo na yt určitě videa budou ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od hRDLA »

No ta živá a divoká párty je rozdílná v tom co kdo dělá nebo říká a jaké jsou tam skupinky a taky jak se lidé chovají když párty skončí.
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Maya
Svobodník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 01. srp 2013 9:26:37

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Maya »

Me se buhvi proc libila spis ta "ticha party", neni zas tak nudna, nejlepsi je to asi namichat :)
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Lady Grey »

Já ty párty střídám dle nálady... :D

Jinak když jsme u ty párty, musím tomuto momentu (nebo co mu spíš předchází) něco vytknout... štve mě, že svoje LI musím v podstatě na párty pozvat, hlavně, že jsou na seznamu automaticky lidi, které bych dala spíš na druhou kolej, jako Liarka (abychom na ni nepozapomněli, že :shot: ), Cortez nebo James... snad má být prvně a automaticky pozván Shepův LI (Tali/Garrus :D ) a nejlepší kámoš (Tali/Garrus :D ) a až pak ti ostatní.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Sadene »

No jako souhlasím, když jsem zjistila, že Liara tam bude tak jako tak (!!!!!!!!), tak jsem měla chuť celou párty zrušit, páč ji tam opravdu nepotřebuju... už by si s tím mohli dát pokoj... v celém dlc když je něco třeba udělat/demonstrovat/atd... tak to vždy dělá Liarka... mohli si konečně uvědomit, že existují i jiní společníci než ona.
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Lady Grey »

Sadene píše:No jako souhlasím, když jsem zjistila, že Liara tam bude tak jako tak (!!!!!!!!), tak jsem měla chuť celou párty zrušit, páč ji tam opravdu nepotřebuju... už by si s tím mohli dát pokoj... v celém dlc když je něco třeba udělat/demonstrovat/atd... tak to vždy dělá Liarka... mohli si konečně uvědomit, že existují i jiní společníci než ona.
Dá se to nějak udělat, aby tam nebyla... že by třeba její pozvání zrušit, nebo tak něco? Asi ne, co? Když je tam hned pozvaná. :mrgreen:

Jinak mě taky vytáčelo, že mi lezla do bytu bez pozvání po té, co Shepka, Garrus a wrex probírali, kdo stojí za útokem... jako vleze si do cizího bytu jako by ji to tam patřilo a ani nezaklepe... já ji tam nezvala, a ve vysílačce se mi jako druhý společník ozvala Tali ne Liara.

Plus teda po tom, co už bylo po všem a ona si tam hrála na klavír, tak se uvelebila na gauči jako by nic... když jsem hrála hru, kde jsem měla jako LI Kaidana, ten mi po sexy vaření nezůstal na další pokec, ale Liara se tam uvelebuje jako by ji všechno patřilo... viz "její" kajuta na Normandy, která má patřit xo Normandy ne nějakému blbýmu brokerovi.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Potan
Desátník
Příspěvky: 57
Registrován: úte 30. črc 2013 18:06:54
Bydliště: Ave Morava!
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Potan »

Sadene píše: v celém dlc když je něco třeba udělat/demonstrovat/atd... tak to vždy dělá Liarka... mohli si konečně uvědomit, že existují i jiní společníci než ona.
To možná není náhoda. Liara, James a Ash/Kaidan jsou jediní společníci, které budou mít všichni hráči. Ostatní mohli v předchozích dílech umřít, ale Liaru ve hře musí mít každý.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Sadene »

Přesto jsi stále dokázal, že existují i jiní společníci, které ve hře člověk musí mít.
To že Liarka je nedotknutelná a člověk se jí nemůže zbavit ani když chce... Všechny ostatní společníky musím na párty pozvat, ona je tam automaticky... ve všem dalším se shoduju s Lady Grey
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Krieg »

Hraju podruhé Citadelu a před samotnou párty, jak vám společníci píší maily a vy se s nima scházíte, tak mi např. nenapsal Joker, Wrex nebo Kasumi, nemohl jsem se s nimi sejít a přišel jsem tak o srandovní scénky, i při prvním hraní zrovna tyhle postavy mi taky nenapsaly. Záleží na nějakých předchozích rozhodnutích nebo neví někdo, jak je to možné, že nenapíšou? Upozorňuju, že všechny postavy mám naživu a mohu je pozvat na párty.

EDIT: Už jsem na to přišel :)
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Odpovědět