DLC Citadel (Spoilery)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Green »

Páni, upřímně, moc jsem od toho neočekával, ale po téhle slastiplné jízdě střílení, gamblerství, zabavy, hlášek, romancí a ve finále zabijení sebe-sama bylo naprosto fascinující.

DLC co právem zakončí příběh... jak BioWare samo říkalo, neměníme ending, ale tímhle DLC se ending pro mě změnil.
Od zápalu smíchu až po dojemné chvilky s menšími slzami.

Je až škoda, že je to jen "DLC" a není to přímo součastí hry, ale jako skvělá oddechovka, zaspomínání na staré časy a známé funguje přídavek báječně.

Kdybych měl hodnotit, tak jednoznačně 9/10.
Už se těším na druhou jízdu! =* =* =*



Záznam mého tažení

Přídám jednu z nejlepších scén s Javikem a nejmenovanou hanarskou spectrou, která vás totálně rozseká.

Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
tunerrw
Desátník
Příspěvky: 62
Registrován: ned 20. led 2013 23:52:01

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od tunerrw »

Tak příběhová linie se podle mě opravdu povedla-neměl sem velké očekávání, takže Shepard x2 mě vážně překvapil-ten nápad je podle mě výborný =)
A co se týče toho dalšího obsahu-byt, hraní, párty-sice mi to trochu připomíná Simsy a hodně lidí to tu nejspíš odsoudí, že přeci za dveřmi sou Reapeři, miliony bytostí umírají a oni tu dělají blbinky... ale mě se to líbilo(ano-zařizování toho bytu bych si klidně odpustil)-přišlo mi to víc osobní a ta párty na konci vypadala parádně+hlášky během ní nemají chybu ;)
Těším se, až si to zahraju osobně-prozatím sem rád, že sem se na to mohl tak brzo podívat ;)
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Green »

Nejlepší :wtf: výraz, úplně jsem s ním soucitíl po tom velkém odhalení. =D

Obrázek


A tady máme mega, moc mega spoiler, který raději ani nedám do tagů.
(lidi co nehrali DLC, opravdu na vlastní nebezpečí!)
http://masseffectcz.com/wp-content/uplo ... -58-58.png" onclick="window.open(this.href);return false;


I'm Commander Shepard and I never hide! :D
http://masseffectcz.com/wp-content/uplo ... -39-13.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Král Edward
Vojín
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06. bře 2013 1:27:47
Bydliště: Global Network

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Král Edward »

Perfektní DLC, myslel jsem si, že to nebude lepší než DLC Omega, ale hodně jsem se spletl.

DLC Citadel je perfektní dílo, Bioware to fakt vychytal, obsahuje trochu akce, spoustu humoru (až mně překvapilo jak moc např. vzájemné hecování celého týmu). A ke konci pořádáte obrovskou párty na kterou si můžete pozvat důležité postavy celé herní Trilogie, pobavíte se, pokecáte a jako bonbónek na konec skupinové foto.

Prostě paráda.

Ps.: Musím si zjistit, jestli se dá ta skupinová fotka ze hry nějak extrahovat.
Have a nice day.
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od qqy »

Docela úsměvné byl ten Zaeed, jak získával tu hračku pro děcko a z děcka se nakonec vyklubala ,,dospělá'' asarijka.
Jinak, Wrex se uvedl dokonale.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

hláška jak sviňa :D Garrus: "Měl bych to přestat říkat. Nebudu to říkat, až Liara přestane s Oh My Goddess." Stěrka :D :D :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Green »

Ashley-Sheppard píše:hláška jak sviňa :D Garrus: "Měl bych to přestat říkat. Nebudu to říkat, až Liara přestane s Oh My Goddess." Stěrka :D :D :D :D
=D
Těch hlášek tam bylo hafo
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

tak samozřejmě, já se tlemila moc, ale tahle hláška mě pobavila nejvíc, protože prostě šlo o Liaru :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od qqy »

Viděli jste setkání s Wrexem, Jokerem apod?
Wrex bude mít veeelkou rodinu...

Z tohodle nemůžu.
http://www.youtube.com/watch?v=h7OWKdfaRAg
Naposledy upravil(a) qqy dne stř 06. bře 2013 22:13:42, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od jeňa_cz »

taky jste brečeli smíchy a štěstím?
dojmy jsou čerstvy ale momentálně bych řekl že to dlc je lepši než cely ME3 :D

jinak Liařina romance jednoznačně nejslabší (asi to chtěli vyvážit oproti normalní hře)

pro mě vyhrává Garrus a následuje Jack


a hlavně

HLAVNĚ

volus pizza guy :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

a ten tancující vorcha ve výtahu :D :D :D :D

já nemožu moja bránica :D

někde na BSN jsem narazil na záznam Aria + mordin něco o sexu, nevíte něco bližšího, já na to nenarazil
ah tady http://social.bioware.com/forum/1/topic ... x/16149890
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Honzaleco »

jeňa_cz píše: ...dojmy jsou čerstvy ale momentálně bych řekl že to dlc je lepši než cely ME3 :D
To DLC je tak dobrý možná proto, že BioWare v něm asi konečně ukázali ty věci, co fanbase chce vidět (poučili se z Omegy), reflektovali tu to, o čem fanoušci mluvili atd.
...a možná taky proto, že je to vytržený z příběhovýho kontextu hry a s dějem má konečná část pramálo společnýho. Jasně, viděli jsme všechny pohromadě, byly tam bezvadný momenty, super hlášky apod. Ale když se nad tím zamyslíte, je to na hlavu postavený. Osazenstvo staré Normandie a Shepardovi známí jsou rozeseti po celé galaxii, všude zuří válka a každý v ní má nějakou úlohu. No a co, všichni se slezou u Sheparda a dělají tam blbosti.

Ale to nevadí...přesně takové hromadné setkání a přítomnost všech na jednom místě v sobě mělo zase velký potenciál a ten BioWare, narozdíl od Omegy, využilo. Díky bohu (bohyni) za to.

A dalším důvodem, proč je to DLC mimořádné, je nehorázná komičnost. Nejen hlášky, ale i třeba to, že se objevily postavy jako Blasto apod.

Volus s pizzou je super. A Grunt dělal bordel na Citadele! Něco takovýho jsem tušil... :-D
Javik vytaženej z ledničky. Vorcha Councilor, vorcha s odpovídající inteligencí.
..těch situací je mraky, ale to bych to vypisoval do zejtra..

Shepard si tam ze všeho dělá nefalšovanou srandu. Z prekérních situací, do kterých se dostal...z nepřátel, ze svého klona..prostě ze všeho.
...a i jeho squadmates...v situacích, kdy by to se mnou šlehlo, kdybych se do nich dostal, on vtipkuje.

DLC bych dal určitě 8.5, spíš dokonce 9 z 10.

Mimochodem - taky vám přišel Glyph v tomhle DLC naprosto úžasnej?
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od jeňa_cz »

Honzaleco píše: DLC bych dal určitě 8.5, spíš dokonce 9 z 10.

Mimochodem - taky vám přišel Glyph v tomhle DLC naprosto úžasnej?

já bych tohle DLC vyměnil za celej ME3, a ani bych nepřisel o MP protože ten by mohl byt zakomponovanej do armax areny

jo glyph je mazák, a jak si na té párty "nasadí" toho motýlka :D

líbilo se mi že tam dali to co fanoušci chtěli, a ano bylo to občas dost přitaženy za vlasy ale proč ne, když víš jaká depka tě čeká po znicení cerbera
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Bouner »

DLC povedené opravdu, nejvíce mě dostala EDI v "autě" když klon odpojil její část na normandy, tahle scéna byla fakt boží když jí "hráblo" :D
Obrázek
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od qqy »

Bouner píše:DLC povedené opravdu, nejvíce mě dostala EDI v "autě" když klon odpojil její část na normandy, tahle scéna byla fakt boží když jí "hráblo" :D
Odkaz?
PS. http://www.youtube.com/watch?v=rWW-wVtCaeg" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od viiitezslav »

Zrovna jsem to smazal, protože jsem si říkal, že to nemá cenu uploadovat.

Jinak mužská verze toho rozhovoru s matkou:

http://www.youtube.com/watch?v=e_1stuI0yBQ
Naposledy upravil(a) viiitezslav dne čtv 07. bře 2013 0:43:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od qqy »

Zlej viiita!
Ok, už jsem to našel jinde.
Naposledy upravil(a) qqy dne čtv 07. bře 2013 0:45:28, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od viiitezslav »

Měl jsi říct o půl hodiny dřív. Resp. jsem si to měl přečíst o půl hodiny dřív :).
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od Honzaleco »

Co jste říkali na tu "Brooksovou"? Já jí od chvíle, kdy ji postřelili a pak najednou zavolala Shepardovi nevěřil ani nos mezi očima. Já to tušil.
A těch indicií bylo víc (třeba když potom, jen tak mimochodem, nakráčela v hardsuitu s rozpuštěným hárem a začala se chovat jinak...)

..Shepard mě zklamal, že ji ani vůbec nepodezříval, že na ní ani nedával pozor a přijal ji jako plnohodnotnýho člena týmu. Ale aspoň to prospělo příběhu...
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od qqy »

Jinak, co se dalo dovědět z těch archivů? Já čučel na walkthrought nějakého týpka, který se tímhle moc nezaobíral.
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: DLC Citadel (Spoilery)

Příspěvek od jeňa_cz »

jsem jedinej kdo chtěl zachránit svyho klona a vzit ho do party? =|
Odpovědět