Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Honzaleco »

1) Space Magic
2) "
3) "

:D

....vážně...ňák si to domysli...fantazii se meze nekladou a konec ME3 je v tomhle benevolentní...

...a pořídit si první dva díly se určitě vyplatí, jdi do toho! ;)
Uživatelský avatar
Petr
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: ned 09. dub 2017 19:25:19
Bydliště: The only man of Thessia

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Petr »

Nebyl jsem si jistý, jestli to třeba nebylo někde řečeno nebo tak, ale nevadí. Přijde mi divné, že by se dostal z té výšky nějakým způsobem zpět na Zemi. A pokud by zůstal v troskách Citadely, asi by tam dlouho bez pomoci nepřežil, takže by potom ani nemělo smysl, aby přežil ten výbuch. =(( Dám na tvou radu a v létě si je koupím, ta hra mě opravdu baví. ;)
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od destanov »

1) Nevím o tom, že by tam bylo něco o tom řečeno, ale vzhledem k těm hromadám mrtvol bych asi moc optimistický nebyl.
2) To nikdo neví. Je to konec hry. :)
3) Potíž je to, že Normandie ze Sluneční soustavy odletěla a mass relays byly zničeny, takže je otázka, jestli se vůbec Normandie a její posádka může vrátit. Jak je daleko? I když lodě dokázaly v ME cestovat rychleji než světlo, na galaktické rozměry pořád moc pomalu a na delší cesty bylo vždy potřeba mass relay. Takže už je na tvé fantasii, jak se s tím popere. Jestli od sebe navždy zůstanou pryč, nebo jestli se podaří mass relays nějak opravit.

Jinak první dva díly si určitě zahraj! Sice už to graficky trochu zastaralo, ale pořád jsou podle mě první dva díly lepší než trojka. A hlavně si nezapomeň pak zase se stejnou postavou zahrát trojku, bude dost odlišná.
Uživatelský avatar
Petr
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: ned 09. dub 2017 19:25:19
Bydliště: The only man of Thessia

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Petr »

To je otázka, na kterou se asi nedá odpovědět, jelikož nevíme, kam až odletěli. Možná by mohli mít alespoň audiovizuální spojení s lidmi z jiných planet. Četl jsem, že se do následujících dílů dají importovat savy z těch minulých a rozhodnutí z těch minulých mění následující děj. Já jsem u trojky tzv. naskočil do rozjetého vlaku a začátek musel hrát tak, jak byla hra nastavena od vývojářů. To je taky jeden z důvodů, proč si chci předchozí díly určitě koupit. A abych vlastně viděl, jak se to rozvíjelo od začátku. :-)
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od destanov »

To je vlastně skvělá poznámka - Normandie dostala ve trojce kvantový počítač, který umožňuje spojit se se Zemí okamžitě. Takže video chat by si dát mohli no. :D

Závidím ti. Mít tak tu možnost zahrát si to zas poprvé...
bodlaks
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: ned 22. úno 2015 16:01:00
Bydliště: Bratislava

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od bodlaks »

Petr píše:.. Dám na tvou radu a v létě si je koupím..
Teraz majú u nás krabicovku Mass Effect Trilogy aj s DLC :
ME1: Bring Down the Sky + Pinnacle Station
ME2: Zaeed – The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, Arc Projector heavy weapon, Normandy Crash site mission
ME3

Všetko za smiešnych 12 éčok. Na Origine je teraz ME1 v zľave za 5,99 a ME2 za 7,49 - čiže trilógia sa oplatí.

Pokiaľ sa Ti páči hra, vrelo odporúčam aj knižky od Karpyshyn Drew : Mass Effect Zjevení, Vzestup, Odveta + od William C. Dietz : Mass Effect 4 - Klam.

alebo série comicsov od Dark Horse - Dosť veľa vecí sa tam vyvetluje resp. dopĺňa.
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od stoker200 »

Áno,presne aj ja som práve tú ME Trilogy kupoval...Už to bude skoro rok....Ani sa to nezdá ako to rýchlo ubehlo :D....No ale ROZHODNE ti odporúčam si zahrať aj ME 1 a ME 2....ME 1 je trochu odlišná ale stále skvelá so skvelým príbehom....ME 2 je (pre mňa) masterpiece...Ten príbeh,grafika (v dnešnej dobe už podpriemer ale stále nesklame)...Proste ME 2 je pre mňa najlepšia hra akú som v živote hral a to som ich pár už zahral :D....A ohľadne toho konca....Keď som na túto tému narazil prvýkrát tak mi už prišlo zbytočné vyjadrovať sa k tomu pretože už je to trochu staršia téma ale tak budiš :D....Pre mňa je taktiež koniec ME 3 (ako pre 99% hráčov) sklamanie...Rozhodne som to neprežíval až tak zle ako niektorí ktorí kvôli tomu aj celú hru alebo dokonca trilógiu odsúdili (podľa mňa je to dosť smutné)....Možno je to aj z časti preto,lebo ešte pred tým ako som vôbec začal hrať ME 3 tak som si prečítal pár názorov na tú hru a 99% sa zmienili o konci aký je to "bullshit"....Takže možno aj pre toto som na to bol ako tak pripravený :D....Ale tak ten koniec...Zvolil som destroy (keby to niekoho zaujímalo)....Osobne som si predtým predstavoval ME 3 koniec ako niečo epické (nap. ME 2 suicide mission) no to sa nekonalo...Rozhodne som zvolil destroy hlavne preto lebo zničím Reaperov a Shep prežije (Bohužiaľ EDI a Ghetov to zničí nebol som z toho moc nadšený ale vývojári nám moc na výber nedali...).Poviem na rovinu,keby Shep neprežije,neviem či by som si vybral destroy end ale tak môj názor je taký, že si po tom všetkom čo spravil pre galaxiu zaslúži prežiť (rozhodne som žiadne "hrdinské obetovanie" nebral do úvahy)...Syntéza=pre mňa blbosť,Control= taktiež mi to nejako nesedí...Rozhodne čo ma na endingu NAJVIAC ma nas...teda nahnevalo to, že viac-menej nevieme ako dopadol náš milovaný tím...Práve s nimi som viedol tie dlhé (skvelé) konverzácie a spoznával ich... (Excented Cut to trochu napravilo ale stále to nieje to "pravé orechové")...Taktiež mi ten ending prišiel taký dosť zmatený....Osobne som na konci ani nevedel, čo si vyberám :D :(...(Ale našťastie som si vybral ten destroy)....Tááák....Neviem či si to vôbec niekt prečíta (je to dlhé a poriadne :D ) Ale tu máte môj názor na ending a môj skrátený názor na trilógiu...Na koniec musím povedať že nikdy som nič epickejšie nehral... ©Stoker
17cm
Odpovědět