Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Dokončili jste hru a chcete si popovídat o příběhu? Zde můžete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od -Shepard- »

Zde můžete diskutovat o všech možných koncích.
Třeba co vás na nich zaujola co třeba ne atd. :)
Navždy věrný
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od GreenFlag »

Si myslím, že tohle téma je tak začarovaný kruh, o kterém ratši nikdo nechce slyšet ani ťuk.

Konec je děs, 10 minut ti zrujnuje celou hru. Synthésa (s prominutím) je něco příšerného, co absolutně v ME universiu nefunguje. Control bych bral, ale nějak mi přijde tato možnost zbytečná (navíc i dost neoriginální) a Destroy je samozřejmě menší odvar, ale stojí to za to zabít všechny syntetiky?

A pak samozřejmě můžeme dát Refuse a ukázat BW prostředníček, že nesouhlasím s jeho konci.

---

Diskuze o nenávisti a smutku, nevyužitého potencíalu a zrujnování všeho tvého snažení.
Obrázek
Iljugin
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: pon 11. úno 2013 22:45:41
Bydliště: Illium, Club Eternity

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Iljugin »

Co mě na konci opravdu nezaujalo je synthesis ending, tahle volba je pro mě absolutně na palici a a radši dělám, že jsem o ní nikdy neslyšel. Pokud bych to měl vzít opravdu do hloubky tak jako Shepard prostě nemůžu rozhodnout za ty všechny miliardy ostatních, kteří by zrovna nechtěli měnit svoji DNA... pro mě jedinej existující je destroy i když to stojí životy gethů a EDI, ikdyž jsem je podporoval a měl k nim kladnej vztah.
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Speedy »

upravil bych první příspěvek na: Řekněte nám, která z vybraných tří barev se vám líbí nejvíce :D
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od qqy »

Speedy píše:upravil bych první příspěvek na: Řekněte nám, která z vybraných tří barev se vám líbí nejvíce :D
Nejraději mám modrou. Zelenou nemusím (nic proti, Greene) a červená... ta docela ujde. Jo a ještě mám rád oranžovou a žlutou.
Obrázek
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od -Shepard- »

Taky je tu možnost stáhnout si Happy ending mod
Který mění konec hry a Shepard přežije
Navždy věrný
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Speedy »

je to sice pěkný, ale furt žiješ s tim pocitem, že to je jen mod a bioware se prostě chtěl zbavit sheparda na jejich budoucí plány, jsem rád, že udělali ten extended cut, ale mohlo tam i být víc řečeno o osudech tvých společníků alias dragon age origins
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od -Shepard- »

Speedy píše:je to sice pěkný, ale furt žiješ s tim pocitem, že to je jen mod a bioware se prostě chtěl zbavit sheparda na jejich budoucí plány, jsem rád, že udělali ten extended cut, ale mohlo tam i být víc řečeno o osudech tvých společníků alias dragon age origins
V tom s tebou souhlasím
Navždy věrný
3tupel
Vojín
Příspěvky: 7
Registrován: ned 24. úno 2013 9:30:04

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od 3tupel »

Podla mna je najlepsi koniec synteza lebo je to vrchol organickeho a syntetickeho zivota ale ani raz som tuto moznost nedal potom je znicenie ale ako katalist hovoril vytvorili by sme syntetikov ktory by sa mohli vzbuzit a potom je to ovladnutie kde ich ovladne to je super vec len co sa mi na nom nepaci Shepard zomrie a potom zlti koniec kde si nevyberie nic tento koniec by som nikdy nevybral pretože myslet na to ze vsetci zomru ja som uz bol nahnevany ze Mordin zomrel a toho som rad nemal
Naposledy upravil(a) 3tupel dne ned 10. bře 2013 22:09:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od -Shepard- »

3tupel píše:Podla mna je najlepsi koniec synteza lebo je to vrchol organickeho a syntetickeho zivota ale ani raz som tuto moznost nedal potom je znicenie ale ako katalist hovoril vytvorili by sme syntetikov ktory by sa mohli vzbuzit a potom je to ovladnutie kde ich ovladne to je super vec len co sa mi na nom nepaci Shepard zomrie a potom zlti koniec kde si neviberie nic tento koniec by som nikdy nevybral pretože myslet na to ze vsetci zomru ja som uz bol nahnevany ze Mordin zomrel a toho som rad nemal

Podle mě je taky syntéza nejlepším řešením
Control je kravina
A Destroy je strašně sobecká volba
Navždy věrný
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Speedy »

syntéza před extended cut mi přišla jako vesměs něco co nikdo nechce, čili nejlepší způsob jak všechny v galaxii nas*at, po extended cut to trochu vyjasnili a je evidentní že syntéza je směr kterým bioware chtějí aby mass effect pokračoval, problém je, že nevíš jaké negativa ta syntéza přinese
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od -Shepard- »

Speedy píše:syntéza před extended cut mi přišla jako vesměs něco co nikdo nechce, čili nejlepší způsob jak všechny v galaxii nas*at, po extended cut to trochu vyjasnili a je evidentní že syntéza je směr kterým bioware chtějí aby mass effect pokračoval, problém je, že nevíš jaké negativa ta syntéza přinese
Jaký konec jsi si vybral ty ?
Navždy věrný
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Speedy »

za paragona jsem dal control, jelikož jsem chtěl využít reaperů k nápravě škod a rozvoji (což je nakonec obsaženo i v syntéze) hlavně destroy se mělo vztahovat na všechny syntetiky čili EDI gethy atd takže jsem nechtěl aby mír na rannochu přišel v niveč a Joker si mohl konečně vrznout :D
Střízlivý nás nedostanou!
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od -Shepard- »

Speedy píše:za paragona jsem dal control, jelikož jsem chtěl využít reaperů k nápravě škod a rozvoji (což je nakonec obsaženo i v syntéze) hlavně destroy se mělo vztahovat na všechny syntetiky čili EDI gethy atd takže jsem nechtěl aby mír na rannochu přišel v niveč a Joker si mohl konečně vrznout :D
S tim Jokerem máš pravdu
:)
Navždy věrný
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Speedy »

škoda, že jen v extended cut nepřidali dobrý konec pro střelení haranta do hlavy :D
Střízlivý nás nedostanou!
tunerrw
Desátník
Příspěvky: 62
Registrován: ned 20. led 2013 23:52:01

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od tunerrw »

Speedy píše:škoda, že jen v extended cut nepřidali dobrý konec pro střelení haranta do hlavy :D
No dobrý ne-přidali tam v tomto případě podivný Refusal Ending-což sem zjistil včera,když sem po dlouhé době hrál ME3 znovu od vydání EC-a já si na toho zmetka chtěl vystřil-a najednou-So be it :)) Zajímavé je, že na tom úplném konci je v tomhle případě tím "astronomem" asarijka-tedy podle vzezření tak můžu soudit ;) Ale proč zrovna asarijka? No pravda-nedává to o moc větší smysl, než to dítě vedle ní, pokud je to člověk-obě tyhle rasy by tu neměly být, pokud cyklus pokračoval a byly "sklizeny".
Jinak pro mě jednoznačně je jediný konec DESTROY-rovnou říkám, že je to jen můj názor a jako zastánce IT pro mě není jakýkoliv jiný možný :cool:
Uživatelský avatar
Speedy
Svobodník
Příspěvky: 41
Registrován: sob 09. bře 2013 23:26:45
Bydliště: Praha

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Speedy »

asarijka, respektive liara je tam proto, jelikož ti sama řekne že začala po galaxii rozmisťovat rekordéry s informacemi pro budoucí generaci v případě, že by proti reaperům nevyhráli, jen je škoda, že refusal nemůže dopadnout dobře kdyby si měl extra vysoký war assets :)
Střízlivý nás nedostanou!
tunerrw
Desátník
Příspěvky: 62
Registrován: ned 20. led 2013 23:52:01

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od tunerrw »

Speedy píše:asarijka, respektive liara je tam proto, jelikož ti sama řekne že začala po galaxii rozmisťovat rekordéry s informacemi pro budoucí generaci v případě, že by proti reaperům nevyhráli, jen je škoda, že refusal nemůže dopadnout dobře kdyby si měl extra vysoký war assets :)
Já nemyslím tu VI, já myslím tu poslední scénu s tím astronomem a dítětem, kde se mluví o "dalším příběhu Sheparda"-to těžko může být Liara (navíc nemá ani její hlas ;) )
Uživatelský avatar
Ludo
Svobodník
Příspěvky: 43
Registrován: pát 01. úno 2013 23:05:33

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od Ludo »

Sebeobetovanie Sheparda - OK
Vysvetlenie pôvodu Reaperov atď. - po Leviathane OK
Control/Synthesis/Destroy/Refuse - DAFUQ?!

Refuse je v kontexte trilógie kravina.
Synthesis je v kontexte univerza ešte väčšia kravina.
Control mi v ME tiež moc nesedí.
Destroy je najmenšie zlo, ale aj tam je pár nelogičností. Ak je výboj naviazaný na všetky stroje, tým pádom presuniem celú galaxiu do doby stredoveku. Nejak mi tam nesedí ako budú mať teda malý problém opraviť to čo je zničené. + genocída na lodiach zasiahnutých výbojom

Starko...t tam nemá čo robiť a ukončenie sa malo poskladať z predchádzajúcich rozhodnutí. Pre toto mám najradšej časť na Rannochu. To bol majstrštyk. Tam sa fakt odzrkadľujú voľby z predchádzajúcich hier.
tunerrw
Desátník
Příspěvky: 62
Registrován: ned 20. led 2013 23:52:01

Re: Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)

Příspěvek od tunerrw »

Ludo píše: Pre toto mám najradšej časť na Rannochu. To bol majstrštyk. Tam sa fakt odzrkadľujú voľby z predchádzajúcich hier.
Ranoch je pro mě nejlepší část hry-přesně, jak říkáš-odráží se tam volby z předchozího hraní a pro mě osobně je to i nejdojemnější moment, když tam Legion umře když uploaduje reaper kód :((
Odpovědět